Čas na serveru 02:35:51

Aukce LXXXII./2022

František Ringo Čech - Šubyduby Amerika

František Ringo Čech
Šubyduby Amerika

Id: 361801

olej/plátno, rozměr 55 x 45 cm, značeno a datováno vlevo dole, rámováno,po

Vyvolávací cena:

33 000

Detail

Účastníci: 19

Robert Jiran - Toronto I.

Robert Jiran
Toronto I.

Id: 351602

olej/plátno, rozměr 70 x 100 cm, značeno vlevo dole, nerámováno, na zadní straně autorské razítko včetně popisu, přiložen certifikát pravosti vystavený autorem

Vyvolávací cena:

32 000

Detail

Příhozy: 51

Jan  Zrzavý - Studie var. 3

Studie var. 3

Id: 358004

kresba tužkou/papír, rozměr ve výřezu 23 x 32 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

32 000

Detail

Jan Saudek - My father

My father

Id: 358302

fotografie/papír, rozměr fotografie 16 x 23,5 cm, značeno a popsáno ve spodní části, zaskleno muzeálním sklem, rámováno, přiložen Certifikát pravosti vystavený autorem

Vyvolávací cena:

32 000

Detail

Robert Jiran - Dívka v červeném

Robert Jiran
Dívka v červeném

Id: 358704

olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, značeno vpravo dole, na zadní straně autorské razítko, nerámováno

Vyvolávací cena:

32 000

Detail

Příhozy: 59

Bohuslav Reynek - Pěšina

Bohuslav Reynek
Pěšina

Id: 362202

uhel/papír, rozměr ve výřezu 32 x 25 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
4 800

31 000

Detail

Charlotte Piepenhagen - Pod klášterem

Charlotte Piepenhagen
Pod klášterem

Id: 353804

olej/plátno, rozměr 41 x 30,5 cm, neznačeno, poškozený rám, bude přiložen písemný posudek PhDr. Michaela Zachaře

Vyvolávací cena:

30 000

Detail

Vlastislav Hofman - Nečekané setkání

Vlastislav Hofman
Nečekané setkání

Id: 359102

kombinovaná technika/pastel/papír, rozměr viditelný 52 x 70 cm, značeno vlevo nahoře, zaskleno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

30 000

Detail

František  Tichý - Paganini

František Tichý
Paganini

Id: 359703

suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 36 x 20,5 cm, značeno a datováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

30 000

Detail

Josef Jíra - Praha

Josef Jíra
Praha

Id: 362303

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 36 x 49 cm, značeno a datováno vpravo dole, na zadní straně vlastnoruční popis, paspartoáno, zaskleno, lehce poškozený rám.po

Vyvolávací cena:
7 500

30 000

Detail

Adolf Born - S kočkou

S kočkou

Id: 358514

barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 56 x 50 cm, značeno a číslováno ve spodní části, na listu drobné flíčky viz foto, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

29 000

Detail

Účastníci: 27

Příhozy: 64

Pasta  Oner - I´m The Only Thing

Pasta Oner
I´m The Only Thing

Id: 359002

Vyvolávací cena:

28 000

Detail

Vojtěch  Sedláček - Za pluhem

Vojtěch Sedláček
Za pluhem

Id: 363103

kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 27 x 41 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

28 000

Detail

Příhozy: 62

Bohuslav Reynek - Autoportrét

Bohuslav Reynek
Autoportrét

Id: 359706

suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 19 x 16 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, pod sklem mírné znečištění

Vyvolávací cena:

27 000

Detail

Kristian Kodet - Akt

Kristian Kodet
Akt

Id: 362404

olej/plátno/karton, viditelný rozměr 16 x 24 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

27 000

Detail