Čas na serveru 00:11:01

Aukce LXXXII./2022

Kamil Kubík - Marina Drawbridge na Floridě

Kamil Kubík
Marina Drawbridge na Floridě

Id: 335406

tisková technika/papír, rozměr listu 58 x 73,5 cm, značeno vpravo dole, vlevo dole číslováno 20/120, volně loženo, nerámováno

Vyvolávací cena:

9 750

Detail

František  Tichý - Anděl

František Tichý
Anděl

Id: 358504

lept/papír, rozměr ve výřezu 28,5 x 22 cm, značeno, datováno a číslováno 1/3, včetně věnování ve spodní části, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, vzhledem k počtu výtisků se jedná o velmi vzácný kus

Vyvolávací cena:

9 700

Detail

František Kaláb - Pohled z okna

František Kaláb
Pohled z okna

Id: 356604

olej/plátno, rozměr 64 x 45 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

9 500

Detail

František Emler - Květinové zátiší s třešněmi

František Emler
Květinové zátiší s třešněmi

Id: 358105

olejová tempera/lepenka, rozměr viditelný 58 x 43 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, věnování na zadní straně

Vyvolávací cena:

9 500

Detail

Otakar Hůrka - Podzim

Otakar Hůrka
Podzim

Id: 353502

olej/karton, rozměr 34 x 31,5 cm, značeno vlevo dole, oděrky na dekorativním rámu, stav viz foto

Vyvolávací cena:
1 700

9 000

Detail

Ferdinand Kotvald - Rušná třída

Ferdinand Kotvald
Rušná třída

Id: 359107

olej/karton, rozměr 31 x 41 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:

9 000

Detail

Marie Čermínová - Toyen - La lampě dans l’ horloge

Marie Čermínová - Toyen
La lampě dans l’ horloge

Id: 353801

litografie/papír, rozměr listu 19 x 11,5 cm, značeno v tisku vpravo dole, zaskleno, paspartováno, rámováno, původem z limitovaného knižního vydání, vloženo jako frontispis, kniha přiložena

Vyvolávací cena:

8 700

Detail

Ján Hála - Senoseč

Ján Hála
Senoseč

Id: 353604

kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr 14,5 x 21 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu, vše původní

Vyvolávací cena:

Detail

Karel Chaba  - U kostela

Karel Chaba
U kostela

Id: 354705

ručně kolorovaná suchá jehla/ruční papír, rozměr listu 41,5 x 29 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, volně loženo, nerámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Oldřich Kulhánek - Bez názvu II.

Oldřich Kulhánek
Bez názvu II.

Id: 356702

litografie/papír, rozměr ve výřezu 39 x 29 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, kryto plexi, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

  Autor neurčen - Rybářský přístav

Rybářský přístav

Id: 357504

olej/plátno, rozměr 68 x 48 cm, značeno vpravo dole, v minulosti odborně čištěno, novodobě rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Dominik Wallenfels - Zátiší s lahvemi

Dominik Wallenfels
Zátiší s lahvemi

Id: 358802

olej/deska, rozměr 40 x 50 cm, značeno vpravo dole, nerámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Kamil Kubík - Hotel Plaza v New Yorku

Kamil Kubík
Hotel Plaza v New Yorku

Id: 335414

tisková technika/papír, rozměr listu 56 x 61 cm, značeno vpravo dole, volně loženo, nerámováno

Vyvolávací cena:

8 200

Detail

František  Hudeček - Siločáry

František Hudeček
Siločáry

Id: 354702

litografie/papír, rozměr listu 53 x 38 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, paspartováno, nerámováno, volně loženo

Vyvolávací cena:

8 000

Detail

Oldřich Kulhánek - Bez názvu I.

Oldřich Kulhánek
Bez názvu I.

Id: 356701

litografie/papír, rozměr ve výřezu 39 x 29 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, kryto plexi (lehce poškrábané), rámováno

Vyvolávací cena:

8 000

Detail