Čas na serveru 22:46:48

Aukce LXXXII./2022

Emil Filla - Kletečná

Emil Filla
Kletečná

Id: 362302

tuš/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 25 x 70 cm, značeno a popsáno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno,po

Vyvolávací cena:
10 000

60 000

Detail

Ota Janeček - Ptáček

Ptáček

Id: 362406

bronzová plastika, výška vč. bronzového podstavce cca 7,5 cm, značeno na podstavci, přiložen písemný certifikát autorství vystavený synem autora, katalogové číslo 9566

Vyvolávací cena:

60 000

Detail

Robert Jiran - Tři barvy (velký formát)

Robert Jiran
Tři barvy (velký formát)

Id: 355304

olej/plátno, rozměr 100 x 100 cm, značeno vpravo dole i na zadní straně včetně autorského razítka, nerámováno

Vyvolávací cena:

59 000

Detail

Příhozy: 51

Jan Kotík - Hlava

Jan Kotík
Hlava

Id: 358101

olej/karton, rozměr 50 x 35 cm, značeno vpravo dole, popsáno na zadní straně Hlava JK 68, rámováno, přiloženo odborné vyjádření Mgr. Vlasty Čihákové Noshiro Ph.D.

Vyvolávací cena:

59 000

Detail

Příhozy: 57

Robert Jiran - Schůzka v Paříži

Robert Jiran
Schůzka v Paříži

Id: 359501

Vyvolávací cena:

59 000

Detail

Účastníci: 19

Příhozy: 74

Ladislav László Mednyánszky - Stromy na skále

Ladislav László Mednyánszky
Stromy na skále

Id: 355102

olej/karton, rozměr 32 x 48 cm, značeno vpravo dole, na zadní straně původní razítko sbírky, obraz lokálně poškozen viz foto, rámováno, přiložen písemný posudek Mgr. Vlasty Čihákové-Noshiro Ph.D.

Vyvolávací cena:
4 800

58 000

Detail

Marie Čermínová - Toyen - Zasněná dívka

Marie Čermínová - Toyen
Zasněná dívka

Id: 356309

zinkografie/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 20,5 x 14 cm, značeno vlastnoručně vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

58 000

Detail

Účastníci: 18

Příhozy: 86

Václav Jansa - Jevany u Čer. Kostelce

Václav Jansa
Jevany u Čer. Kostelce

Id: 361401

olej/dřevěná deska, rozměr 35,5 x 50 cm, značeno vlevo dole, obraz v minulosti odborně čištěn, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

58 000

Detail

Příhozy: 71

Marie Čermínová - Toyen - Chlapec s hvězdami

Marie Čermínová - Toyen
Chlapec s hvězdami

Id: 355101

ručně kolorovaná zinkografie/papír, rozměr ve výřezu 19 x 13 cm, značeno vpravo dole tužkou, paspartováno, zaskleno, rámováno, pochází ze soukromé sbírky ilustrátora Vojtěcha Kubašty viz zadní strana

Vyvolávací cena:

57 000

Detail

Účastníci: 18

Marie Čermínová - Toyen - Dívky s dlouhým závojem

Marie Čermínová - Toyen
Dívky s dlouhým závojem

Id: 355302

kolorovaná zinkografie/papír, rozměr ve výřezu 21 x 14 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

56 000

Detail

Příhozy: 74

Jan Štursa - Sulamid Rahu

Jan Štursa
Sulamid Rahu

Id: 362901

bronzová plastika, celková výška cca 61 cm, značeno na podstavci, jedná se o kvalitně patinovanou plastiku pravděpodobně staršího data

Vyvolávací cena:
7 500

54 000

Detail

Příhozy: 65

Salvador Dalí - La Fecundidad

Salvador Dalí
La Fecundidad

Id: 357902

stříbrný reliéf, rozměr reliéfu 21,8 x 16,7 cm, značeno, rámováno v kazetě, limitovaná edice, přiloženo osvědčení puncovního úřadu o ryzosti a hmotnosti objektu

Vyvolávací cena:

52 000

Detail

Příhozy: 58

Antoš Frolka - Junák

Antoš Frolka
Junák

Id: 358007

olej/karton, rozměr 32 x 24 cm, značeno a datováno vpravo dole, poškozený rám

Vyvolávací cena:

52 000

Detail

Příhozy: 64

Augustin Satra - Vesnické zákoutí

Augustin Satra
Vesnické zákoutí

Id: 361603

olej/lepenka, rozměr viditelný 58 x 42 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
4 800

52 000

Detail

Příhozy: 62

Karel Valter - Krajina

Karel Valter
Krajina

Id: 362002

olej/plátno/deska, rozměr 76 x 98 cm, značeno uprostřed dole s datací, původní olištování

Vyvolávací cena:

52 000

Detail

Příhozy: 55