Čas na serveru 01:22:59

Aukce LXXXII./2022

Václav Špála - Ovocné zátiší

Ovocné zátiší

Id: 358010

barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 31 x 41 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

15 500

Detail

Marie Čermínová - Toyen - Oko na zdi

Marie Čermínová - Toyen
Oko na zdi

Id: 358509

kolorovaná zinkografie/papír, rozměr ve výřezu 15,5 x 10 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:
1 800

15 500

Detail

Antonín Waldhauser  - Hrad za úplňku

Antonín Waldhauser
Hrad za úplňku

Id: 360404

olej/dřevo, rozměr 12 x 21 cm, značeno monogramem vpravo dole, značeno též na zadní straně, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:

15 500

Detail

Igor Kitzberger - Marabu

Igor Kitzberger
Marabu

Id: 362402

bronzová plastika na mramorovém podstavci, celková výška vč. podstavce cca 35,4 cm, značeno na plastice

Vyvolávací cena:

15 500

Detail

František Emler - Neptunova fontána v Římě

František Emler
Neptunova fontána v Římě

Id: 358104

olej/karton, rozměr 35 x 40 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu, drobné oděrky v malbě

Vyvolávací cena:

15 100

Detail

Josef Navrátil - Společnost u stolu

Josef Navrátil
Společnost u stolu

Id: 353101

olej/lepenka, rozměr ve výřezu 13,2 x 10,8 cm, značeno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, poškozený rám, přiložen soudněznalecký posudek PhDr. Jana Štíbra

Vyvolávací cena:

15 000

Detail

František Pečínka - Polní cesta

František Pečínka
Polní cesta

Id: 355901

olej/plátno, rozměr 40 x 50 cm, značeno vlevo dole, poškozený rám

Vyvolávací cena:

15 000

Detail

Jan  Zrzavý - Anděl

Anděl

Id: 357005

tisková technika/papír, rozměr ve výřezu 20 x 15 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno

Vyvolávací cena:

15 000

Detail

Vojtěch Erdélyi - Zrcadlení

Vojtěch Erdélyi
Zrcadlení

Id: 359602

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 51,5 x 41,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, novodobě rámováno, certifikát původu na zadní straně

Vyvolávací cena:

15 000

Detail

František Tavík Šimon - Z LATINSKÉ ČTVRTI V PAŘÍŽI

František Tavík Šimon
Z LATINSKÉ ČTVRTI V PAŘÍŽI

Id: 358702

barevný lept/papír, rozměr ve výřezu 35 x 43,5 cm, značeno vpravo dole, paspartoáno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

14 500

Detail

František Tavík Šimon - Z Ceylonu

František Tavík Šimon
Z Ceylonu

Id: 358701

suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 31 x 21 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:
1 800

14 400

Detail

Jiří Anderle - Pokus o přiblížení

Pokus o přiblížení

Id: 357001

litografie/papír, rozměr listu cca 62 x 72 cm, značeno a číslováno uprostřed dole, popsáno vlevo nahoře v tisku, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

14 000

Detail

Jaroslav Róna - Kameny zákona

Jaroslav Róna
Kameny zákona

Id: 354701

litografie/papír, rozměr listu 50 x 70 cm, značeno, popsáno a číslováno ve spodní části, volně loženo, nerámováno

Vyvolávací cena:

13 500

Detail

Jiří Anderle - Bohoušek Hrabalů a čtyřlístek

Bohoušek Hrabalů a čtyřlístek

Id: 357002

suchá jehla/papír, rozměr listu cca 29 x 39 cm, značeno a popsáno ve spodní části, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

13 500

Detail

Jakub Obrovský - Koupání

Jakub Obrovský
Koupání

Id: 360004

olej/lepenka, rozměr 17,5 x 23,5 cm, značeno vpravo dole, oděrky na dekorativním rámu

Vyvolávací cena:
3 800

13 500

Detail