Čas na serveru 13:47:57

Aukce LXXXII./2022

Karel Schadt - V Tatrách

Karel Schadt
V Tatrách

Id: 359103

olej/karton, rozměr 45 x 63 cm, značeno vlevo dole, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:

Detail

Petr Modlitba - Dinosauři

Petr Modlitba
Dinosauři

Id: 361001

akavarel/papír, rozměr ve výřezu 41 x 29 cm, značeno, datováno a popsáno v ploše, paspartováno, zaskleno muzeálním sklem, rámováno

Vyvolávací cena:
3 800

4 800

Detail

Otakar Hůrka - Pohled do údolí

Otakar Hůrka
Pohled do údolí

Id: 353501

olej/karton, rozměr 34 x 31,5 cm, značeno vpravo dole, poškozený rám, stav viz foto

Vyvolávací cena:

4 700

Detail

Lutobor Hlavsa - Figury I.

Lutobor Hlavsa
Figury I.

Id: 360502

olej/kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 59 x 42 cm, značeno a datováno vlevo dole, paspartováno, chráněno plexi, rámováno, drobné nedostatečnosti v malbě, stav viz foto

Vyvolávací cena:

4 600

Detail

Otakar Hůrka - Na kraji lesa

Otakar Hůrka
Na kraji lesa

Id: 359111

olej/karton, rozměr 24 x 30 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

4 400

Detail

Antonín Procházka - Lev na lovu

Antonín Procházka
Lev na lovu

Id: 358103

kombinovaná technika/kresba/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 42 x 59 cm, značeno monogramem vlevo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

4 300

Detail

František  Hudeček - Noční chodec

František Hudeček
Noční chodec

Id: 354703

litografie/papír, rozměr listu 40 x 55 cm, značeno a datováno vpravo dole, volně loženo, nerámováno

Vyvolávací cena:

4 100

Detail

Georg Fischhof - Přístav

Georg Fischhof
Přístav

Id: 357501

olej/plátno, rozměr 68 x 55 cm, značeno vpravo dole, v minulosti restaurováno, oděrky na rámu, stav viz foto

Vyvolávací cena:

3 900

Detail

Kamil Kubík - Newyorská banka na Wall Street

Kamil Kubík
Newyorská banka na Wall Street

Id: 335409

tisková technika/papír, rozměr listu 82 x 55,5 cm, autorský tisk, značeno vpravo dole, lehce pomačkaný okraj, volně loženo, nerámováno

Vyvolávací cena:

3 800

Detail

Lutobor Hlavsa - Sedící akt

Lutobor Hlavsa
Sedící akt

Id: 354804

tužka/papír, rozměr ve výřezu 54 x 40 cm, značeno a datováno uprostřed dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, stav viz foto, získáno přímo z rodiny autora

Vyvolávací cena:
2 800

3 600

Detail

Vilém  Plocek - Rozkvetlá květina

Vilém Plocek
Rozkvetlá květina

Id: 358502

kombinovaná technika/akvarel/pastel/lepenka, rozměr ve výřezu 30 x 41 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

3 600

Detail

Bohumil Mareček - Dítě s kopretinami

Bohumil Mareček
Dítě s kopretinami

Id: 361102

olej/plátno, rozměr 60 x 50 cm, značeno vlevo dole, poškozený rám

Vyvolávací cena:

3 600

Detail

Károly Kotasz - Majáles

Károly Kotasz
Majáles

Id: 356101

olej/plátno/karton, rozměr viditelný 32 x 45 cm, značeno vlevo dole, novodobě rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

František  Tichý - Psi

František Tichý
Psi

Id: 358501

suchá jehla/papír, rozměr tisku 11,3 x 8 cm, značeno a datováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, jedná se o list ze souboru Mstivá kantiléna

Vyvolávací cena:

3 420

Detail

Frank Worth - Marilyn Monroe

Frank Worth
Marilyn Monroe

Id: 362501

fotografie, rozměr viditelný 55 x 42 cm, vpravo dole slepotiskové razítko, přiložen certifikát původu, fotografie lokálně pomačkána zaskleno UV sklem, rámováno

Vyvolávací cena:

3 300

Detail