Čas na serveru 02:22:34

Aukce LXXXII./2022

Josef Navrátil - Studie

Josef Navrátil
Studie

Id: 351813

olej/lepenka, rozměr viditelný 8,5 x 12 cm, neznačeno, původní zlacený rám se štítkem, konzultováno s PhDr. Naděžnou Blažíčkovou-Horovou

Vyvolávací cena:

26 000

Detail

Příhozy: 49

Aleš Veselý - Kompozice

Aleš Veselý
Kompozice

Id: 357402

olej/plátno, rozměr 49,5 x 66 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

26 000

Detail

Olbram Zoubek - Orfeus a múza

Orfeus a múza

Id: 358512

papírový reliéf, rozměr ve výřezu 37,5 x 37,5 cm, značeno a číslováno ve spodní části, levý horní roh poškozen, rok vzniku 1977, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:

26 000

Detail

Účastníci: 18

Otakar Číla - Šanghaj

Otakar Číla
Šanghaj

Id: 359704

olej/lepenka, rozměr viditelný 28 x 36 cm, značeno, datováno a popsáno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

25 001

Detail

Václav Špála - Koupající se dívka

Koupající se dívka

Id: 360801

kolorovaný dřevoryt/papír, rozměr ve výřezu cca 28 x 22cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

25 000

Detail

Příhozy: 51

Jiří Načeradský - Kudlanka

Jiří Načeradský
Kudlanka

Id: 362605

kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr 59 x 42 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

25 000

Detail

Alois Fišárek - Zátiší s kalamářem

Alois Fišárek
Zátiší s kalamářem

Id: 362606

olej/dřevo, rozměr 23 x 33 cm, značeno vpravo dole, datováno 44, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

25 000

Detail

Ota Bubeníček - Statek pod strání

Ota Bubeníček
Statek pod strání

Id: 357901

olej/karton, rozměr 35 x 50 cm, značeno vlevo dole, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:

24 900

Detail

Kája Saudek - Červená motorka

Kája Saudek
Červená motorka

Id: 362101

kombinovaná technika/tuš/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 19 x 28 cm, značeno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

24 850

Detail

Příhozy: 51

Vlastislav Hofman - Tajemství

Vlastislav Hofman
Tajemství

Id: 359112

olej/plátno, rozměr 24 x 35 cm, značeno vlevo nahoře, v minulosti neodborně čištěno, poškozený rám, stav viz foto

Vyvolávací cena:

24 500

Detail

Alois Kalvoda - Na dvorečku

Alois Kalvoda
Na dvorečku

Id: 353903

olej/karton, rozměr 25 x 33 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, poškozený rám

Vyvolávací cena:
4 800

24 000

Detail

Gustav Macoun - Krajina

Gustav Macoun
Krajina

Id: 354601

olej/plátno, rozměr 70 x 100 cm, značeno vlevo dole, lehké poškození malby, volné v poškozeném rámu, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

24 000

Detail

Josef Čapek - Děti pod lampou

Josef Čapek
Děti pod lampou

Id: 356304

linoryt/papír, rozměr ve výřezu 20 x 16,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, uvedeno a reprodukováno v soupisu díla dr. Pavla Pečinková: Grafika, str. 241, pod číslem KG 81

Vyvolávací cena:

24 000

Detail

Karel Hodr - Praha

Karel Hodr
Praha

Id: 357601

olej/karton, rozměr 21 x 32 cm, značeno vpravo dole, mírně poškozený dekorativní rám

Vyvolávací cena:

24 000

Detail

Josef Jíra - Paříž

Josef Jíra
Paříž

Id: 359105

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 43,5 x 66 cm, značeno vpravo dole, autosky popsáno na zadní straně, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

24 000

Detail