Aukce XLI./2017
Vincent Plesnivý
Postava muže
Id: 89816
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 27 x 19 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
500 Kč
500 Kč
17.10.2017, 22:16:00
Karel Stroff
Hudebník
Id: 99437
kombinovaná technika/lepenka, rozměr ve výřezu 30,5 x 20,5 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, nerámováno
Vyvolávací cena:
500 Kč
500 Kč
16.10.2017, 22:02:00