Čas na serveru 11:26:04

Aukce XLI./2017

Josef Písecký (Liška) - Mala luka

Josef Písecký (Liška)
Mala luka

Id: 98201

olej/plátno, rozměr 50 x 60 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

45 000

Detail

Olbram Zoubek - Duše J. Toufara

Duše J. Toufara

Id: 99203

reliéf, cín/zlato, rozměr 15 x 19 cm, signováno na zadní straně, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:

45 000

Detail

Příhozy: 74

Jan Saudek - Two Big Four U

Two Big Four U

Id: 98102

fotografie, rozměr ve výřezu 27 x 34 cm, signováno vpravo dole Jan Saudek, paspartováno, volně loženo, nerámováno, PO

Vyvolávací cena:

42 000

Detail

Olbram Zoubek - Pod peřinou

Pod peřinou

Id: 96101

reliéf, cín/zlato, rozměr 15,5 x 15 cm, signováno na zadní straně, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:

40 000

Detail

Příhozy: 51

Zdeněk Burian - Trosečník

Zdeněk Burian
Trosečník

Id: 98103

kvaš/papír, rozměr ve výřezu 20,5 x 18,5 cm, signováno vpravo dole, novodobě paspartováno, zaskleno, rámováno, PO

Vyvolávací cena:

38 000

Detail

Jaroslav Šetelík - Praha

Jaroslav Šetelík
Praha

Id: 99301

olej/plátno, rozměr 60 x 80 cm, signováno vpravo dole, poškozený rám, volné v rámu, doporučeno čistit

Vyvolávací cena:

36 225

Detail

Vojtěch  Sedláček - Na poli

Vojtěch Sedláček
Na poli

Id: 99432

tempera/papír, rozměr ve výřezu 35 x 55 cm, signováno vpravo dole, datováno 42, paspartováno, nerámováno

Vyvolávací cena:

35 000

Detail

Příhozy: 62

Andy Warhol - Mick Jagger

Andy Warhol
Mick Jagger

Id: 97002

serigrafie/ruční papír, velikost listu 57 x 37,5 cm, signováno v tisku vpravo dole, vlevo dole č. 33/100, zaskleno, rámováno, konzultováno s Dr. Michalem BYCKO,Ph.D., na zadní straně listu razítka Art Gallery New York, Leo Castelli

Vyvolávací cena:

33 000

Detail

Příhozy: 67

Zdeněk Strouhal - Škola ve Valticích

Zdeněk Strouhal
Škola ve Valticích

Id: 96807

olej/plátno, rozměr 67 x 54 cm, signováno vpravo dole, datováno 77, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:
1 800

33 000

Detail

Příhozy: 65

František Kaván - Z jara

František Kaván
Z jara

Id: 99501

olej/lepenka, rozměr 39 x 49 cm, signováno vlevo dole, nalepeno na podkladový karton, oděrky na rámu, posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:
14 000

33 000

Detail

Mark Chagall - The Dance and the Circus 1950

Mark Chagall
The Dance and the Circus 1950

Id: 97004

litografie/ruční papír, velikost listu 64,5 x 51 cm, signováno v tisku vpravo dole, vlevo dole č. 10/100, zaskleno, rámováno, přiložen certifikát autenticity

Vyvolávací cena:

32 300

Detail

Příhozy: 61

František Tavík Šimon - Japonec v modrém kimonu

František Tavík Šimon
Japonec v modrém kimonu

Id: 94701

olej/plátno, rozměr 65 x 48 cm, signováno vpravo dole, obraz i rám ve velmi dobrém stavu

Vyvolávací cena:
11 000

32 000

Detail

Zdeněk Burian - Z Vysočiny

Zdeněk Burian
Z Vysočiny

Id: 98114

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 49 x 69 cm, signováno vpravo dole, popsáno kolem malby, novodobě paspartováno, zaskleno, rámováno, PO

Vyvolávací cena:

30 200

Detail

Gustav Sýkora - Zasněná

Gustav Sýkora
Zasněná

Id: 94501

olej/plátno, rozměr 61 x 79 cm, signováno vpravo nahoře, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

29 500

Detail

Salvador Dalí - Figury

Salvador Dalí
Figury

Id: 97007

litografie/ruční papír, velikost listu 50 x 65,5 cm, signováno v tisku vpravo dole, vlevo dole č 171/500, vč. zlaté pečeti, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

29 000

Detail