Čas na serveru 04:03:22

Aukce XLI./2017

Jaroslav Panuška - Zimní nálada

Jaroslav Panuška
Zimní nálada

Id: 97901

olej/papír, rozměr malby 13,5 x 20,5 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, novodobě rámováno, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

Detail

František Líbal - Potrét paní L.

František Líbal
Potrét paní L.

Id: 96004

olej/plátno, rozměr 63 x 48 cm, signováno vpravo dole, datováno 1934, nerámováno, malba drobně poškozena

Vyvolávací cena:

6 300

Detail

Jan Štursa - Zasněná

Jan Štursa
Zasněná

Id: 95202

patinovaná sádra, výška 38 cm, signováno a datováno na zadní straně, na povrchu drobné oděrky, původní stav, starý odlitek

Vyvolávací cena:

6 000

Detail

Josef Čapek - Klaun

Josef Čapek
Klaun

Id: 95302

linoryt/papír, rozměr ve výřezu 13,5 x 9 cm, nesignováno, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

6 000

Detail

Antoš Frolka - Vinobraní

Antoš Frolka
Vinobraní

Id: 99433

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 34,9 x 23,7 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, nerámováno

Vyvolávací cena:

6 000

Detail

Karel Schadt - Pozdní léto

Karel Schadt
Pozdní léto

Id: 100201

olej/plátno, rozměr 62 x 75 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, vše v původním stavu

Vyvolávací cena:

6 000

Detail

Aleš Lamr - Tvary

Aleš Lamr
Tvary

Id: 99901

akvarel/papír, velikost listu 64,5 x 50 cm, signováno uprostřed dole, datováno 94, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

5 600

Detail

Olbram Zoubek - Milenecké lože

Milenecké lože

Id: 94102

reliéf/papír, rozměr listu 21 x 15 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole A. T., volně loženo, nerámováno

Vyvolávací cena:
600

Detail

František Tavík Šimon - Zlatá ulička

František Tavík Šimon
Zlatá ulička

Id: 94211

barevná litografie/papír, velikost tisku 26 x 24 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, ve spodní části list poškozen tekutinou

Vyvolávací cena:
1 200

Detail

Václav Koutský - Hradčany

Václav Koutský
Hradčany

Id: 97008

olej/plátno, rozměr 55,5 x 116 cm, signováno vlevo dole, datováno 69, autorsky olištováno, původní stav

Vyvolávací cena:

Detail

František Daněk - Sedláček - Letní den

František Daněk - Sedláček
Letní den

Id: 97501

olej/plátno/karton, rozměr 28 x 39 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

  Autor neurčen - Dáma v klobouku

Dáma v klobouku

Id: 95001

olej/plátno, rozměr 81 x 59 cm, signováno vpravo nahoře, rámováno, obraz v minulosti restaurován, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:

Detail

Jan B. Minařík - Šeříky

Jan B. Minařík
Šeříky

Id: 96803

olej/karton, rozměr 25 x 22 cm, signováno vpravo dole, rámováno, obraz i rám v původním stavu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:
800

Detail

František X. Diblík - Cesta alejí

František X. Diblík
Cesta alejí

Id: 96805

olej/plátno, rozměr 40,5 x 50,5 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, obraz v původním dobrém stavu

Vyvolávací cena:
1 200

Detail

Otakar Hůrka - Chaloupky

Otakar Hůrka
Chaloupky

Id: 100101

olej/karton, rozměr 50 x 57 cm, signováno vpravo dole, drobné oděrky na obraze, novodobě rámováno

Vyvolávací cena:
2 800

Detail