Aukce XLI./2017
Jaroslav Panuška
Zimní nálada
Id: 97901
olej/papír, rozměr malby 13,5 x 20,5 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, novodobě rámováno, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
6 500 Kč
František Líbal
Potrét paní L.
Id: 96004
olej/plátno, rozměr 63 x 48 cm, signováno vpravo dole, datováno 1934, nerámováno, malba drobně poškozena
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
6 300 Kč
Jan Štursa
Zasněná
Id: 95202
patinovaná sádra, výška 38 cm, signováno a datováno na zadní straně, na povrchu drobné oděrky, původní stav, starý odlitek
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
6 000 Kč
Josef Čapek
Klaun
Id: 95302
linoryt/papír, rozměr ve výřezu 13,5 x 9 cm, nesignováno, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
6 000 Kč
Antoš Frolka
Vinobraní
Id: 99433
akvarel/papír, rozměr ve výřezu 34,9 x 23,7 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, nerámováno
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
6 000 Kč
Karel Schadt
Pozdní léto
Id: 100201
olej/plátno, rozměr 62 x 75 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, vše v původním stavu
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
6 000 Kč
Aleš Lamr
Tvary
Id: 99901
akvarel/papír, velikost listu 64,5 x 50 cm, signováno uprostřed dole, datováno 94, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
5 600 Kč
Milenecké lože
Id: 94102
reliéf/papír, rozměr listu 21 x 15 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole A. T., volně loženo, nerámováno
Vyvolávací cena:
600 Kč
5 500 Kč
František Tavík Šimon
Zlatá ulička
Id: 94211
barevná litografie/papír, velikost tisku 26 x 24 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, ve spodní části list poškozen tekutinou
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
5 500 Kč
Václav Koutský
Hradčany
Id: 97008
olej/plátno, rozměr 55,5 x 116 cm, signováno vlevo dole, datováno 69, autorsky olištováno, původní stav
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
5 500 Kč
František Daněk - Sedláček
Letní den
Id: 97501
olej/plátno/karton, rozměr 28 x 39 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
5 500 Kč
Dáma v klobouku
Id: 95001
olej/plátno, rozměr 81 x 59 cm, signováno vpravo nahoře, rámováno, obraz v minulosti restaurován, lehce poškozený rám
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
5 000 Kč
Jan B. Minařík
Šeříky
Id: 96803
olej/karton, rozměr 25 x 22 cm, signováno vpravo dole, rámováno, obraz i rám v původním stavu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
800 Kč
5 000 Kč
František X. Diblík
Cesta alejí
Id: 96805
olej/plátno, rozměr 40,5 x 50,5 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, obraz v původním dobrém stavu
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
5 000 Kč
Otakar Hůrka
Chaloupky
Id: 100101
olej/karton, rozměr 50 x 57 cm, signováno vpravo dole, drobné oděrky na obraze, novodobě rámováno
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
5 000 Kč