Aukce XLI./2017
Karel Boháček
Strom u chalupy
Id: 100511
olej/karton, rozměr 31,5 x 30,5 cm, značeno na zadní straně, zaskleno, poškozený rám, původní stav
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
2 500 Kč
Antonín Pelc
Na cestě
Id: 94206
kombinovaná technika/lepenka, rozměr ve výřezu 13,5 x 20,5 cm, signováno uprostřed dole, datováno, věnování, paspartováno, volně loženo, nerámováno, ilustrace ke knize J. Valeše Povstalec
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
2 400 Kč
Karel Balíček
Mraky nad Karlštejnem
Id: 95108
olej/karton, rozměr 24,5 x 31 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, poškozený rám
Vyvolávací cena:
800 Kč
2 400 Kč
Jan Kavan
Čtenář
Id: 95706
kombinovaná technika/olej/koláž/plátno, rozměr 72 x 40 cm, signováno vpravo dole, datováno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
2 400 Kč
Pravoslav Kotík
Pod skalou
Id: 95304
kombinovaná technika/karton, rozměr 32 x 26,5 cm, signováno vpravo dole, lehce poškozený rám
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
2 300 Kč
Adolf Kašpar
Sklizeň brambor
Id: 99443
akvarel/papír, rozměr ve výřezu 18,3 x 34 cm, signováno vpravo dole, datováno 1911, paspartováno, nerámováno
Vyvolávací cena:
500 Kč
2 300 Kč
Václav Knotek - Juhas
Stromovka
Id: 95107
olej/plátno/karton, rozměr 30 x 40 cm, signováno monogramem vpravo dole s datací, zaskleno, poškozený rám
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
2 200 Kč
Rudolf Peithner
Na pobřeží
Id: 94223
olej/plátno, rozměr 50 x 65 cm, signováno vpravo dole, jedná se o La Chiesa di Santa Maria del Faro u Neapole, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
2 200 Kč
Stanislav Lolek
U lavičky
Id: 99423
kombinovaná technika/karton, rozměr ve výřezu 18,5 x 23,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 31, paspartováno, nerámováno, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
2 200 Kč
Josef Kosejk
Borovicový háj
Id: 95701
olej/plátno, rozměr 60,5 x 80,5 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
500 Kč
2 100 Kč
V. Voroncov
Návrat z lovu
Id: 100508
olej/plátno, rozměr 60 x 40 cm, signováno vpravo dole, obraz v minulosti odborně čištěn, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
2 000 Kč
Karel Jan Sigmund
Tůňka
Id: 94207
kombinovaná technika/olej/tempera/lepenka, rozměr 21 x 28 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
1 900 Kč
Rybáři na Obu
Id: 96502
olej/karton, rozměr ve výřezu 16,5 x 28 cm, signováno vpravo dole, na paspartě věnování, paspartováno, zaskleno, novodobě rámováno, ruská provenience
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 800 Kč
Stanislav Hudeček
Potok v podhůří
Id: 100510
olej/plátno, rozměr 70 x 100 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, obraz v minulosti restaurován, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
1 800 Kč
Vincenc Vingler
Sovička
Id: 98501
keramika, celková výška 6,5 cm, signováno na spodní části s datací 1952, autorsky kolorováno, původní stav
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 750 Kč