Čas na serveru 20:59:31

Aukce XLI./2017

Karel Boháček - Strom u chalupy

Karel Boháček
Strom u chalupy

Id: 100511

olej/karton, rozměr 31,5 x 30,5 cm, značeno na zadní straně, zaskleno, poškozený rám, původní stav

Vyvolávací cena:

Detail

Antonín Pelc - Na cestě

Antonín Pelc
Na cestě

Id: 94206

kombinovaná technika/lepenka, rozměr ve výřezu 13,5 x 20,5 cm, signováno uprostřed dole, datováno, věnování, paspartováno, volně loženo, nerámováno, ilustrace ke knize J. Valeše Povstalec

Vyvolávací cena:

2 400

Detail

Karel Balíček - Mraky nad Karlštejnem

Karel Balíček
Mraky nad Karlštejnem

Id: 95108

olej/karton, rozměr 24,5 x 31 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, poškozený rám

Vyvolávací cena:
800

2 400

Detail

Jan Kavan - Čtenář

Jan Kavan
Čtenář

Id: 95706

kombinovaná technika/olej/koláž/plátno, rozměr 72 x 40 cm, signováno vpravo dole, datováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

2 400

Detail

Pravoslav Kotík - Pod skalou

Pravoslav Kotík
Pod skalou

Id: 95304

kombinovaná technika/karton, rozměr 32 x 26,5 cm, signováno vpravo dole, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:

2 300

Detail

Adolf  Kašpar - Sklizeň brambor

Adolf Kašpar
Sklizeň brambor

Id: 99443

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 18,3 x 34 cm, signováno vpravo dole, datováno 1911, paspartováno, nerámováno

Vyvolávací cena:
500

2 300

Detail

Václav Knotek - Juhas - Stromovka

Václav Knotek - Juhas
Stromovka

Id: 95107

olej/plátno/karton, rozměr 30 x 40 cm, signováno monogramem vpravo dole s datací, zaskleno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

2 200

Detail

Rudolf Peithner - Na pobřeží

Rudolf Peithner
Na pobřeží

Id: 94223

olej/plátno, rozměr 50 x 65 cm, signováno vpravo dole, jedná se o La Chiesa di Santa Maria del Faro u Neapole, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:
1 200

2 200

Detail

Stanislav Lolek - U lavičky

Stanislav Lolek
U lavičky

Id: 99423

kombinovaná technika/karton, rozměr ve výřezu 18,5 x 23,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 31, paspartováno, nerámováno, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

2 200

Detail

Josef Kosejk - Borovicový háj

Josef Kosejk
Borovicový háj

Id: 95701

olej/plátno, rozměr 60,5 x 80,5 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
500

2 100

Detail

V. Voroncov - Návrat z lovu

V. Voroncov
Návrat z lovu

Id: 100508

olej/plátno, rozměr 60 x 40 cm, signováno vpravo dole, obraz v minulosti odborně čištěn, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
1 800

Detail

Karel Jan Sigmund - Tůňka

Karel Jan Sigmund
Tůňka

Id: 94207

kombinovaná technika/olej/tempera/lepenka, rozměr 21 x 28 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
1 200

1 900

Detail

  Autor neurčen - Rybáři na Obu

Rybáři na Obu

Id: 96502

olej/karton, rozměr ve výřezu 16,5 x 28 cm, signováno vpravo dole, na paspartě věnování, paspartováno, zaskleno, novodobě rámováno, ruská provenience

Vyvolávací cena:

1 800

Detail

Stanislav Hudeček - Potok v podhůří

Stanislav Hudeček
Potok v podhůří

Id: 100510

olej/plátno, rozměr 70 x 100 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, obraz v minulosti restaurován, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:
1 800

1 800

Detail

Vincenc Vingler - Sovička

Vincenc Vingler
Sovička

Id: 98501

keramika, celková výška 6,5 cm, signováno na spodní části s datací 1952, autorsky kolorováno, původní stav

Vyvolávací cena:

1 750

Detail