Aukce XLI./2017
Alexej Vasiljevič Hanzen
Lodě na horizontu
Id: 99601
olej/plátno, rozměr 90 x 116 cm, signováno vpravo dole, na zadní straně popsáno Paris 1907, obraz v minulosti drobně odborně restaurován, velmi dekorativně adjustováno, vše ve výborném stavu
Vyvolávací cena:
28 000 Kč
200 000 Kč
Příhozy: 95
Čtvero ročních období
Id: 97401
reliéf, cín/zlato, rozměr 35,5 x 35,5 cm, signováno na zadní straně, původní stav, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
120 000 Kč
Příhozy: 77
Keltský meč
Id: 99201
bronzová plastika, celková výška 70 cm, signováno na podstavci, původní stav, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek
Vyvolávací cena:
15 000 Kč
110 000 Kč
Příhozy: 50
Zdeněk Hajný
Spartakus
Id: 100701
Vyvolávací cena:
8 000 Kč
106 100 Kč
Příhozy: 109
František Kaván
Před alejí
Id: 98701
olej/karton, rozměr 20,5 x 28,5 cm, signováno vlevo dole, věnování, doba vzniku 1900-01, rámováno, původní stav viz foto, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
10 000 Kč
97 000 Kč
Příhozy: 82
Josef Písecký (Liška)
Vlnobití
Id: 98401
olej/plátno, rozměr 100 x 120 cm, signováno vpravo dole, obraz v původním dobrém stavu, novodobě rámováno
Vyvolávací cena:
6 000 Kč
96 000 Kč
Příhozy: 99
František Kaván
Večer při tání na rybníce
Id: 94221
olej/karton, rozměr 40 x 50 cm, signováno a popsáno vlevo dole, zaskleno, dekorativně adjustováno, obraz ve velmi dobrém stavu
Vyvolávací cena:
11 000 Kč
94 000 Kč
Příhozy: 91
Josef Jíra
Maloskalský hřbitov
Id: 100203
olej/plátno, rozměr 40 x 50 cm, signováno vlevo dole, datováno, na zadní straně popsáno, novodobě rámováno, majitel získal přímo od autora
Vyvolávací cena:
10 000 Kč
92 500 Kč
Příhozy: 65
Kamil Linhart
Limitová kompozice
Id: 98901
olej/plátno, rozměr 85 x 113 cm, nesignováno, vlastnoručně popsáno mistem na štítku na zadní straně, autorsky olištováno, zcela původní stav, získáno z pozůstalosti autora
Vyvolávací cena:
20 000 Kč
85 000 Kč
Příhozy: 60
František Kaván
Zima
Id: 99502
olej/karton, rozměr 26,5 x 38,5 cm, signováno vlevo dole, na zadní straně záruční list, rámováno, posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
10 000 Kč
82 000 Kč
Příhozy: 88
Josef Jíra
Lavička na Sněhově
Id: 95301
olej/plátno, rozměr 25 x 30 cm, signováno vpravo dole, datováno 95, autorsky olištováno, původní dobrý stav
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
80 677 Kč
Příhozy: 93
František Kaván
Letní políčka
Id: 100601
olej/plátno, rozměr 40 x 52 cm, signováno vlevo dole, obraz i rám ve velmi dobrém stavu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
80 000 Kč
Příhozy: 78
Zdeněk Burian
Zápaďané
Id: 98106
kvaš/papír, rozměr ve výřezu 40,5 x 33 cm, signováno vpravo dole, návrh knižní obálky, paspartováno, zaskleno, rámováno, PO
Vyvolávací cena:
6 000 Kč
76 000 Kč
Příhozy: 73
Jan Šplíchal
Léto na poli
Id: 94001
olej/plátno, rozměr 75 x 81 cm, signováno vlevo dole, datováno 1931, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
70 000 Kč
Příhozy: 116
Beneš (Benedikt Julius) Knüpfer
Nymfy
Id: 99405
olej/plátno, rozměr 42 x 64 cm, signováno vlevo dole, rámováno, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
12 000 Kč
68 100 Kč
Příhozy: 56