Čas na serveru 21:45:35

Aukce XLI./2017

Alexej Vasiljevič Hanzen - Lodě na horizontu

Alexej Vasiljevič Hanzen
Lodě na horizontu

Id: 99601

olej/plátno, rozměr 90 x 116 cm, signováno vpravo dole, na zadní straně popsáno Paris 1907, obraz v minulosti drobně odborně restaurován, velmi dekorativně adjustováno, vše ve výborném stavu

Vyvolávací cena:
28 000

200 000

Detail

Příhozy: 95

Olbram Zoubek - Čtvero ročních období

Čtvero ročních období

Id: 97401

Vyvolávací cena:

120 000

Detail

Příhozy: 77

Olbram Zoubek - Keltský meč

Keltský meč

Id: 99201

bronzová plastika, celková výška 70 cm, signováno na podstavci, původní stav, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:
15 000

110 000

Detail

Příhozy: 50

Zdeněk Hajný - Spartakus

Zdeněk Hajný
Spartakus

Id: 100701

Vyvolávací cena:
8 000

106 100

Detail

Příhozy: 109

František Kaván - Před alejí

František Kaván
Před alejí

Id: 98701

olej/karton, rozměr 20,5 x 28,5 cm, signováno vlevo dole, věnování, doba vzniku 1900-01, rámováno, původní stav viz foto, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:
10 000

97 000

Detail

Příhozy: 82

Josef Písecký (Liška) - Vlnobití

Josef Písecký (Liška)
Vlnobití

Id: 98401

olej/plátno, rozměr 100 x 120 cm, signováno vpravo dole, obraz v původním dobrém stavu, novodobě rámováno

Vyvolávací cena:
6 000

96 000

Detail

Příhozy: 99

František Kaván - Večer při tání na rybníce

František Kaván
Večer při tání na rybníce

Id: 94221

olej/karton, rozměr 40 x 50 cm, signováno a popsáno vlevo dole, zaskleno, dekorativně adjustováno, obraz ve velmi dobrém stavu

Vyvolávací cena:
11 000

94 000

Detail

Příhozy: 91

Josef Jíra - Maloskalský hřbitov

Josef Jíra
Maloskalský hřbitov

Id: 100203

olej/plátno, rozměr 40 x 50 cm, signováno vlevo dole, datováno, na zadní straně popsáno, novodobě rámováno, majitel získal přímo od autora

Vyvolávací cena:
10 000

92 500

Detail

Příhozy: 65

Kamil Linhart - Limitová kompozice

Kamil Linhart
Limitová kompozice

Id: 98901

olej/plátno, rozměr 85 x 113 cm, nesignováno, vlastnoručně popsáno mistem na štítku na zadní straně, autorsky olištováno, zcela původní stav, získáno z pozůstalosti autora

Vyvolávací cena:
20 000

85 000

Detail

Příhozy: 60

František Kaván - Zima

František Kaván
Zima

Id: 99502

olej/karton, rozměr 26,5 x 38,5 cm, signováno vlevo dole, na zadní straně záruční list, rámováno, posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:
10 000

82 000

Detail

Příhozy: 88

Josef Jíra - Lavička na Sněhově

Josef Jíra
Lavička na Sněhově

Id: 95301

olej/plátno, rozměr 25 x 30 cm, signováno vpravo dole, datováno 95, autorsky olištováno, původní dobrý stav

Vyvolávací cena:

80 677

Detail

Příhozy: 93

František Kaván - Letní políčka

František Kaván
Letní políčka

Id: 100601

olej/plátno, rozměr 40 x 52 cm, signováno vlevo dole, obraz i rám ve velmi dobrém stavu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

80 000

Detail

Příhozy: 78

Zdeněk Burian - Zápaďané

Zdeněk Burian
Zápaďané

Id: 98106

kvaš/papír, rozměr ve výřezu 40,5 x 33 cm, signováno vpravo dole, návrh knižní obálky, paspartováno, zaskleno, rámováno, PO

Vyvolávací cena:
6 000

76 000

Detail

Příhozy: 73

Jan Šplíchal - Léto na poli

Jan Šplíchal
Léto na poli

Id: 94001

olej/plátno, rozměr 75 x 81 cm, signováno vlevo dole, datováno 1931, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

70 000

Detail

Příhozy: 116

Beneš (Benedikt Julius) Knüpfer - Nymfy

Beneš (Benedikt Julius) Knüpfer
Nymfy

Id: 99405

olej/plátno, rozměr 42 x 64 cm, signováno vlevo dole, rámováno, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:
12 000

68 100

Detail

Příhozy: 56