Čas na serveru 14:30:26

Aukce XLI./2017

Josef Velčovský - Věž v Sahaře

Josef Velčovský
Věž v Sahaře

Id: 101201

akryl/plátno/překližka, rozměr 22 x 23 cm, signováno vpravo dole, datováno 91, oděrky na rámu, drobné kapičky v povrchu obrazu

Vyvolávací cena:

15 500

Detail

Ota Bubeníček - Chaloupky pod stromy

Ota Bubeníček
Chaloupky pod stromy

Id: 93401

olej/karton, rozměr 35 x 50 cm, signováno vlevo dole, původní vyřezávaná adjustace, obraz lokálně lehce poškozen

Vyvolávací cena:

15 000

Detail

František Daněk - Sedláček - Podzim v březovém lese

František Daněk - Sedláček
Podzim v březovém lese

Id: 95803

olej/sololit, rozměr 50 x 70 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, dekorativně adjustováno

Vyvolávací cena:

15 000

Detail

Hugo Baar - Štramberk

Hugo Baar
Štramberk

Id: 95713

pastel/plátno/karton, rozměr ve výřezu 37,5 x 48,5 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, poškozený rám, původní stav

Vyvolávací cena:

14 000

Detail

Antonín Gareis ml. - Domy nad potokem

Antonín Gareis ml.
Domy nad potokem

Id: 98301

olej/plátno/karton, rozměr ve výřezu 20,5 x 32,5 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, jedná se o historické zobrazení Slezskoostravského hradu, zaskleno, oděrky na rámu, zcela původní stav

Vyvolávací cena:

14 000

Detail

Thomas Rowlandson - Optimismus

Thomas Rowlandson
Optimismus

Id: 100405

nesignováno, kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 21,5 x 31,5 cm, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

13 900

Detail

 Josef Holub - Zarostlý břeh

Josef Holub
Zarostlý břeh

Id: 98602

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 42 x 32 cm, signováno vlevo dole, datováno 95, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

13 200

Detail

Luděk Marold - Divadelní scéna

Luděk Marold
Divadelní scéna

Id: 98107

kombinovaná technika/papír, rozměr 30 x 19 cm, signováno vpravo, zaskleno, rámováno, PO

Vyvolávací cena:

13 100

Detail

Karel Oberthor - V zahradě čtyř kamarádů

Karel Oberthor
V zahradě čtyř kamarádů

Id: 95710

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 24 x 60,5 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, otluky na rámu

Vyvolávací cena:

13 001

Detail

Emil Schovánek - U okna

Emil Schovánek
U okna

Id: 96801

olej/plátno, rozměr 57 x 45 cm, signováno vpravo dole, datováno 1909, obraz v minulosti odborně restaurován, rámováno

Vyvolávací cena:

13 000

Detail

Jiří Anderle - Daidalos a Ikaros

Daidalos a Ikaros

Id: 101704

litografie/papír, rozměr ve výřezu 54 x 37,5 cm, signováno uprostřed dole, datováno 1988, vlevo dole popis a č. 1/1, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:
2 800

12 503

Detail

Cyril Bouda - Toskánsko

Cyril Bouda
Toskánsko

Id: 94203

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 20 x 25 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

12 500

Detail

Henri Marak - Děvčata

Henri Marak
Děvčata

Id: 99445

olej/plátno, rozměr 33 x 23 cm, signováno vpravo dole, Paris 1911, nerámováno

Vyvolávací cena:

12 500

Detail

Příhozy: 57

František Blažíček - Islandské pohledy se třemi blonďáky

František Blažíček
Islandské pohledy se třemi blonďáky

Id: 89506

olej/reliéf/sololit, velikost včetně rámu 90 x 90 cm, signováno, autorsky rámováno, původní stav, získáno přímo od autora

Vyvolávací cena:

12 000

Detail

R. Ducat - Konvolut dvou kusů

R. Ducat
Konvolut dvou kusů

Id: 96202

olej/dřevo, rozměr každého 21 x 31 cm, signováno, zaskleno, poškozené rámy, obrazy v původním dobrém stavu

Vyvolávací cena:

12 000

Detail