Aukce XLI./2017
Josef Velčovský
Věž v Sahaře
Id: 101201
akryl/plátno/překližka, rozměr 22 x 23 cm, signováno vpravo dole, datováno 91, oděrky na rámu, drobné kapičky v povrchu obrazu
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
15 500 Kč
Ota Bubeníček
Chaloupky pod stromy
Id: 93401
olej/karton, rozměr 35 x 50 cm, signováno vlevo dole, původní vyřezávaná adjustace, obraz lokálně lehce poškozen
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
15 000 Kč
František Daněk - Sedláček
Podzim v březovém lese
Id: 95803
olej/sololit, rozměr 50 x 70 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, dekorativně adjustováno
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
15 000 Kč
Hugo Baar
Štramberk
Id: 95713
pastel/plátno/karton, rozměr ve výřezu 37,5 x 48,5 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, poškozený rám, původní stav
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
14 000 Kč
Antonín Gareis ml.
Domy nad potokem
Id: 98301
olej/plátno/karton, rozměr ve výřezu 20,5 x 32,5 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, jedná se o historické zobrazení Slezskoostravského hradu, zaskleno, oděrky na rámu, zcela původní stav
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
14 000 Kč
Thomas Rowlandson
Optimismus
Id: 100405
nesignováno, kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 21,5 x 31,5 cm, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
13 900 Kč
Josef Holub
Zarostlý břeh
Id: 98602
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 42 x 32 cm, signováno vlevo dole, datováno 95, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
13 200 Kč
Luděk Marold
Divadelní scéna
Id: 98107
kombinovaná technika/papír, rozměr 30 x 19 cm, signováno vpravo, zaskleno, rámováno, PO
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
13 100 Kč
Karel Oberthor
V zahradě čtyř kamarádů
Id: 95710
akvarel/papír, rozměr ve výřezu 24 x 60,5 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, otluky na rámu
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
13 001 Kč
Emil Schovánek
U okna
Id: 96801
olej/plátno, rozměr 57 x 45 cm, signováno vpravo dole, datováno 1909, obraz v minulosti odborně restaurován, rámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
13 000 Kč
Daidalos a Ikaros
Id: 101704
litografie/papír, rozměr ve výřezu 54 x 37,5 cm, signováno uprostřed dole, datováno 1988, vlevo dole popis a č. 1/1, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
12 503 Kč
Cyril Bouda
Toskánsko
Id: 94203
akvarel/papír, rozměr ve výřezu 20 x 25 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
12 500 Kč
Henri Marak
Děvčata
Id: 99445
olej/plátno, rozměr 33 x 23 cm, signováno vpravo dole, Paris 1911, nerámováno
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
12 500 Kč
Příhozy: 57
František Blažíček
Islandské pohledy se třemi blonďáky
Id: 89506
olej/reliéf/sololit, velikost včetně rámu 90 x 90 cm, signováno, autorsky rámováno, původní stav, získáno přímo od autora
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
12 000 Kč
R. Ducat
Konvolut dvou kusů
Id: 96202
olej/dřevo, rozměr každého 21 x 31 cm, signováno, zaskleno, poškozené rámy, obrazy v původním dobrém stavu
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
12 000 Kč