Aukce XLI./2017
Theodor Bechník
U sklenky
Id: 100501
olej/plátno/dřevo, rozměr 47 x 39 cm, signováno vpravo dole, datováno, rámováno, zcela původní stav viz foto
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
3 100 Kč
Scipione Vannutelli
Čekající
Id: 97204
akvarel/papír, rozměr 40 x 29 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
2 900 Kč
Karel Vik
Dubrovník
Id: 95709
olej/karton, rozměr 38,5 x 32,5 cm, signováno a datováno vpravo i vlevo dole, otluky na rámu
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
2 800 Kč
Jindřich Šimek
Chaloupky u rybníka
Id: 95801
olej/karton, rozměr 36 x 51 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
2 800 Kč
Viktor Rolín
Červánky
Id: 99409
olej/dřevěná deska, rozměr 17 x 23 cm, signováno vpravo dole, nerámováno
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
2 800 Kč
Jan Honsa
Odpočinek u rybníka
Id: 99422
akvarel/karton, rozměr ve výřezu 19,5 x 28,5 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, nerámováno, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
2 800 Kč
Stanislav Lolek
Koliba
Id: 99425
akvarel/karton, rozměr ve výřezu 23,5 x 32 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole popis, paspartováno, nerámováno, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
2 800 Kč
František X. Diblík
Ovocné zátiší
Id: 94209
olej/karton, rozměr 13 x 17 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
500 Kč
2 700 Kč
Neznačeno
Vodopád
Id: 94220
kresba tužkou/papír, rozměr ve výřezu 27 x 18,5 cm, popis a datace vpravo dole, nesignováno, pravděpodobně práce Luisy Piepenhagen, zaskleno, dekorativně adjustováno
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
2 700 Kč
František Škrabánek
Rybníček za vsí
Id: 95106
olej/karton, rozměr 31 x 40 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
2 600 Kč
Václav Knotek - Juhas
Rozkvetlá louka
Id: 99431
olej/plátno/karton, rozměr 28,5 x 40,5 cm, signováno vpravo dole, nerámováno
Vyvolávací cena:
500 Kč
2 600 Kč
Sklo
Konvolut šesti kusů
Id: 68402
sklenice různých barev, velikosti od 9 do 16 cm, původní stav
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
2 500 Kč
Na koloběžce
Id: 95005
olej/plátno, rozměr 144 x 96 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu i na obrazu viz foto
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
2 500 Kč
Čeněk Choděra
Motiv z Kostelce
Id: 96201
olej/překližka, rozměr 16,5 x 24,5 cm, signováno vpravo dole, datováno, dekorativně adjustováno, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
2 500 Kč
Rajko Tomič
Pohledna Drubrovník
Id: 96601
pastel/papír, velikost listu 46 x 65 cm, signováno vpravo dole, datováno 1935, zaskleno, rámováno, původní stav
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
2 500 Kč