Čas na serveru 19:18:29

Aukce XLI./2017

Theodor Bechník - U sklenky

Theodor Bechník
U sklenky

Id: 100501

olej/plátno/dřevo, rozměr 47 x 39 cm, signováno vpravo dole, datováno, rámováno, zcela původní stav viz foto

Vyvolávací cena:
1 800

3 100

Detail

Scipione Vannutelli - Čekající

Scipione Vannutelli
Čekající

Id: 97204

akvarel/papír, rozměr 40 x 29 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

2 900

Detail

Karel Vik - Dubrovník

Karel Vik
Dubrovník

Id: 95709

olej/karton, rozměr 38,5 x 32,5 cm, signováno a datováno vpravo i vlevo dole, otluky na rámu

Vyvolávací cena:

2 800

Detail

Jindřich Šimek - Chaloupky u rybníka

Jindřich Šimek
Chaloupky u rybníka

Id: 95801

olej/karton, rozměr 36 x 51 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:
1 200

2 800

Detail

Viktor  Rolín - Červánky

Viktor Rolín
Červánky

Id: 99409

olej/dřevěná deska, rozměr 17 x 23 cm, signováno vpravo dole, nerámováno

Vyvolávací cena:
1 200

2 800

Detail

Jan Honsa - Odpočinek u rybníka

Jan Honsa
Odpočinek u rybníka

Id: 99422

akvarel/karton, rozměr ve výřezu 19,5 x 28,5 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, nerámováno, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

2 800

Detail

Stanislav Lolek - Koliba

Stanislav Lolek
Koliba

Id: 99425

akvarel/karton, rozměr ve výřezu 23,5 x 32 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole popis, paspartováno, nerámováno, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

2 800

Detail

František X. Diblík - Ovocné zátiší

František X. Diblík
Ovocné zátiší

Id: 94209

olej/karton, rozměr 13 x 17 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
500

2 700

Detail

  Neznačeno - Vodopád

Neznačeno
Vodopád

Id: 94220

kresba tužkou/papír, rozměr ve výřezu 27 x 18,5 cm, popis a datace vpravo dole, nesignováno, pravděpodobně práce Luisy Piepenhagen, zaskleno, dekorativně adjustováno

Vyvolávací cena:

2 700

Detail

František Škrabánek - Rybníček za vsí

František Škrabánek
Rybníček za vsí

Id: 95106

olej/karton, rozměr 31 x 40 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
1 200

2 600

Detail

Václav Knotek - Juhas - Rozkvetlá louka

Václav Knotek - Juhas
Rozkvetlá louka

Id: 99431

olej/plátno/karton, rozměr 28,5 x 40,5 cm, signováno vpravo dole, nerámováno

Vyvolávací cena:
500

2 600

Detail

 Sklo - Konvolut šesti kusů

Sklo
Konvolut šesti kusů

Id: 68402

sklenice různých barev, velikosti od 9 do 16 cm, původní stav

Vyvolávací cena:

Detail

  Autor neurčen - Na koloběžce

Na koloběžce

Id: 95005

olej/plátno, rozměr 144 x 96 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu i na obrazu viz foto

Vyvolávací cena:

Detail

Čeněk Choděra - Motiv z Kostelce

Čeněk Choděra
Motiv z Kostelce

Id: 96201

olej/překližka, rozměr 16,5 x 24,5 cm, signováno vpravo dole, datováno, dekorativně adjustováno, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:
1 200

Detail

Rajko Tomič - Pohledna Drubrovník

Rajko Tomič
Pohledna Drubrovník

Id: 96601

pastel/papír, velikost listu 46 x 65 cm, signováno vpravo dole, datováno 1935, zaskleno, rámováno, původní stav

Vyvolávací cena:

Detail