Aukce XLI./2017
Josef Písecký (Liška)
Před jeskyní
Id: 95203
olej/plátno/karton, rozměr 50 x 60 cm, signováno vpravo dole, datováno 1924, popsáno na zadní straně, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
66 000 Kč
Příhozy: 68
Vladimír Komárek
Dva ptáci
Id: 99603
olej/plátno, rozměr 90 x 110 cm, signováno vpravo dole, datováno za zadní straně 1997, autorsky rámováno
Vyvolávací cena:
7 000 Kč
63 000 Kč
Příhozy: 70
Vladimír Komárek
Flétnista
Id: 95501
olej/plátno, rozměr 50 x 70 cm, signováno vlevo dole, datováno 00, dekorativně rámováno
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
59 000 Kč
Příhozy: 62
Vilém Kreibich
U lokomotivy
Id: 96301
olej/karton, rozměr 56,5 x 79 cm, signováno vpravo dole, novodobě rámováno, doporučeno čistit, obraz v původním stavu
Vyvolávací cena:
18 000 Kč
59 000 Kč
Život 1966
Id: 98101
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
59 000 Kč
Alois Kirnig
Na potoce
Id: 86305
olej/papír/plátno, rozměr 30 x 50 cm, signováno vpravo dole, v minulosti restaurováno, dobově rámováno, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Naděždou Blažíčkovou-Horovou
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
57 000 Kč
Josef Liesler
Loděnka
Id: 97602
olej/sololit, rozměr 61 x 50 cm, signováno vpravo dole, datováno 76, rám ve výborném stavu
Vyvolávací cena:
18 000 Kč
57 000 Kč
Rudolf Kundera
Comedia dell´arte
Id: 98115
olej/plátno/karton, rozměr 50 x 61 cm, signováno vlevo nahoře, rámováno, obraz i rám ve velmi dobrém stavu, PO
Vyvolávací cena:
7 000 Kč
54 777 Kč
Příhozy: 58
Édouard Ducros
Z Francie
Id: 94204
olej/plátno, rozměr 32,5 x 46 cm, signováno a datováno 1901 vpravo dole, nerámováno
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
54 500 Kč
Příhozy: 83
Dívka se zlatými vlasy
Id: 99801
reliéf, cín/zlato, rozměr 20 x 17 cm, signováno na zadní straně, původní stav, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
52 000 Kč
Příhozy: 60
Karel Hodr
Loďky na Čertovce
Id: 96602
olej/karton, rozměr ve výřezu 64 x 45 cm, signováno vpravo dole, datováno 59, paspartováno, zaskleno, lehce poškozený rám
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
51 000 Kč
Příhozy: 62
Etienne Martin
V rybářském přístavu
Id: 94205
olej/dřevo, rozměr 16,5 x 32,5 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, obraz v dobrém původním stavu, dekorativně adjustováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
49 000 Kč
Příhozy: 80
František Ronovský
Za oknem
Id: 97801
olej/sololit, rozměr 50 x 40 cm, signováno vpravo dole, datováno 88-9, dobově rámováno, původní stav
Vyvolávací cena:
15 000 Kč
47 500 Kč
Ernest Robert Salmon Noir
Domácí práce
Id: 94208
olej/dřevo, rozměr 40 x 31,5 cm, signováno vlevo dole, datováno 84, nerámováno
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
46 500 Kč
Příhozy: 71
Vincenc Vingler
Pelikán
Id: 96901
bronzová plastika, celková výška včetně dřevěného podstavce 25,5 cm, výška podstavce 4 cm, signováno na figuře, původní stavý odlitek
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
45 000 Kč