Čas na serveru 17:53:29

Aukce XLI./2017

Josef Písecký (Liška) - Před jeskyní

Josef Písecký (Liška)
Před jeskyní

Id: 95203

olej/plátno/karton, rozměr 50 x 60 cm, signováno vpravo dole, datováno 1924, popsáno na zadní straně, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

66 000

Detail

Příhozy: 68

Vladimír Komárek - Dva ptáci

Vladimír Komárek
Dva ptáci

Id: 99603

olej/plátno, rozměr 90 x 110 cm, signováno vpravo dole, datováno za zadní straně 1997, autorsky rámováno

Vyvolávací cena:
7 000

63 000

Detail

Příhozy: 70

Vladimír Komárek - Flétnista

Vladimír Komárek
Flétnista

Id: 95501

olej/plátno, rozměr 50 x 70 cm, signováno vlevo dole, datováno 00, dekorativně rámováno

Vyvolávací cena:

59 000

Detail

Příhozy: 62

Vilém  Kreibich - U lokomotivy

Vilém Kreibich
U lokomotivy

Id: 96301

olej/karton, rozměr 56,5 x 79 cm, signováno vpravo dole, novodobě rámováno, doporučeno čistit, obraz v původním stavu

Vyvolávací cena:
18 000

59 000

Detail

Jan Saudek - Život 1966

Život 1966

Id: 98101

Vyvolávací cena:

59 000

Detail

Alois Kirnig - Na potoce

Alois Kirnig
Na potoce

Id: 86305

olej/papír/plátno, rozměr 30 x 50 cm, signováno vpravo dole, v minulosti restaurováno, dobově rámováno, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Naděždou Blažíčkovou-Horovou

Vyvolávací cena:

57 000

Detail

Josef Liesler - Loděnka

Josef Liesler
Loděnka

Id: 97602

olej/sololit, rozměr 61 x 50 cm, signováno vpravo dole, datováno 76, rám ve výborném stavu

Vyvolávací cena:
18 000

57 000

Detail

Rudolf Kundera - Comedia dell´arte

Rudolf Kundera
Comedia dell´arte

Id: 98115

olej/plátno/karton, rozměr 50 x 61 cm, signováno vlevo nahoře, rámováno, obraz i rám ve velmi dobrém stavu, PO

Vyvolávací cena:
7 000

54 777

Detail

Příhozy: 58

Édouard Ducros - Z Francie

Édouard Ducros
Z Francie

Id: 94204

olej/plátno, rozměr 32,5 x 46 cm, signováno a datováno 1901 vpravo dole, nerámováno

Vyvolávací cena:

54 500

Detail

Příhozy: 83

Olbram Zoubek - Dívka se zlatými vlasy

Dívka se zlatými vlasy

Id: 99801

reliéf, cín/zlato, rozměr 20 x 17 cm, signováno na zadní straně, původní stav, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:

52 000

Detail

Příhozy: 60

Karel Hodr - Loďky na Čertovce

Karel Hodr
Loďky na Čertovce

Id: 96602

olej/karton, rozměr ve výřezu 64 x 45 cm, signováno vpravo dole, datováno 59, paspartováno, zaskleno, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:

51 000

Detail

Příhozy: 62

Etienne Martin - V rybářském přístavu

Etienne Martin
V rybářském přístavu

Id: 94205

olej/dřevo, rozměr 16,5 x 32,5 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, obraz v dobrém původním stavu, dekorativně adjustováno

Vyvolávací cena:

49 000

Detail

Příhozy: 80

František Ronovský - Za oknem

František Ronovský
Za oknem

Id: 97801

olej/sololit, rozměr 50 x 40 cm, signováno vpravo dole, datováno 88-9, dobově rámováno, původní stav

Vyvolávací cena:
15 000

47 500

Detail

Ernest Robert Salmon  Noir - Domácí práce

Ernest Robert Salmon Noir
Domácí práce

Id: 94208

olej/dřevo, rozměr 40 x 31,5 cm, signováno vlevo dole, datováno 84, nerámováno

Vyvolávací cena:
2 800

46 500

Detail

Příhozy: 71

Vincenc Vingler - Pelikán

Vincenc Vingler
Pelikán

Id: 96901

bronzová plastika, celková výška včetně dřevěného podstavce 25,5 cm, výška podstavce 4 cm, signováno na figuře, původní stavý odlitek

Vyvolávací cena:

45 000

Detail