Aukce XLI./2017
Karel Schadt
Zimní nálada
Id: 100202
olej/karton, rozměr 36 x 46 cm, signováno vpravo dole, novodobě rámováno
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
9 700 Kč
František Líbal
Jihočeská Venuše
Id: 96002
olej/plátno, rozměr 63 x 47 cm, signováno vpravo dole, datováno 1931, poškozený rám, vše v původním stavu
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
9 501 Kč
František Blažíček
Moje milované Řecko
Id: 89504
olej/sololit, celková velikost 64 x 75 cm, rám součástí obrazu, signováno vpravo nahoře,datováno, původní stav, získáno přímo od autora
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
9 500 Kč
Ivan Sedliský
Orloj
Id: 96006
olej/plátno, rozměr 105 x 82 cm, signováno vlevo dole, autorsky olištováno
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
9 500 Kč
Karel Havlata
Krkonoše
Id: 96802
olej/karton, rozměr 34 x 49 cm, signováno vpravo dole, rámováno
Vyvolávací cena:
800 Kč
9 500 Kč
Neznačeno
Vítězný pochod Římanů
Id: 97212
olej/plátno, rozměr 97 x 129 cm, 19. století, volné v rámu, obraz na několika místech poškozen viz foto, rentoilováno, dekorativně adjustováno
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
9 500 Kč
Josef s ratolestí
Id: 99208
papírový reliéf, velikost listu 42 x 24,5 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole A.T., volně loženo, nerámováno
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
9 500 Kč
Jan Wolf
Přístav
Id: 101003
olej/karton, rozměr 34 x 44 cm, signováno vpravo dole, datováno 1971, obraz i rám ve velmi dobrém stavu
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
9 500 Kč
Příhozy: 48
Josef Soukup
Kapří rybník
Id: 101008
olej/plátno/karton, rozměr 19 x 29 cm, signováno vlevo dole, poškozený rám, drobně poškozená malba
Vyvolávací cena:
500 Kč
9 500 Kč
Acis a Galathea
Id: 95312
autorský tisk/papír, velikost tisku 49 x 66 cm, signováno, datováno a popsáno uprostřed dole, paspartováno, zaskleno
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
9 100 Kč
Klíčnice
Id: 99205
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
9 100 Kč
Jaroslav Veris (Zamazal)
Z Francie
Id: 96804
olej/karton, rozměr 32 x 77 cm, signováno vlevo dole, rámováno, vše ve velmi dobrém stavu
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
9 050 Kč
Josef Ullmann
V kavárně
Id: 94214
tuž/papír, rozměr ve výřezu 17 x 14,5 cm, signováno monogramem vpravo dole, kolem roku 1900, paspartováno, zaskleno, rámováno, lehce poškozený rám, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
9 000 Kč
Jiří Načeradský
Zátiší
Id: 97301
kombinovaná technika/papír, velikost listu 35 x 49,7 cm, signováno vlevo dole, vpravo dole datováno 2005, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
9 000 Kč
Jan B. Minařík
Vánoční kaktus
Id: 97902
olej/plátno, rozměr 66 x 52 cm, signováno vpravo dole, datováno 1912, poškozený rám, volné v rámu, zcela původní stav, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
9 000 Kč