Čas na serveru 23:04:20

Aukce XLI./2017

Karel Schadt - Zimní nálada

Karel Schadt
Zimní nálada

Id: 100202

olej/karton, rozměr 36 x 46 cm, signováno vpravo dole, novodobě rámováno

Vyvolávací cena:
2 800

9 700

Detail

František Líbal - Jihočeská Venuše

František Líbal
Jihočeská Venuše

Id: 96002

olej/plátno, rozměr 63 x 47 cm, signováno vpravo dole, datováno 1931, poškozený rám, vše v původním stavu

Vyvolávací cena:

9 501

Detail

František Blažíček - Moje milované Řecko

František Blažíček
Moje milované Řecko

Id: 89504

olej/sololit, celková velikost 64 x 75 cm, rám součástí obrazu, signováno vpravo nahoře,datováno, původní stav, získáno přímo od autora

Vyvolávací cena:

9 500

Detail

Ivan Sedliský - Orloj

Ivan Sedliský
Orloj

Id: 96006

olej/plátno, rozměr 105 x 82 cm, signováno vlevo dole, autorsky olištováno

Vyvolávací cena:

9 500

Detail

Karel Havlata - Krkonoše

Karel Havlata
Krkonoše

Id: 96802

olej/karton, rozměr 34 x 49 cm, signováno vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena:
800

9 500

Detail

  Neznačeno - Vítězný pochod Římanů

Neznačeno
Vítězný pochod Římanů

Id: 97212

olej/plátno, rozměr 97 x 129 cm, 19. století, volné v rámu, obraz na několika místech poškozen viz foto, rentoilováno, dekorativně adjustováno

Vyvolávací cena:

9 500

Detail

Olbram Zoubek - Josef s ratolestí

Josef s ratolestí

Id: 99208

papírový reliéf, velikost listu 42 x 24,5 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole A.T., volně loženo, nerámováno

Vyvolávací cena:

9 500

Detail

Jan Wolf - Přístav

Jan Wolf
Přístav

Id: 101003

olej/karton, rozměr 34 x 44 cm, signováno vpravo dole, datováno 1971, obraz i rám ve velmi dobrém stavu

Vyvolávací cena:

9 500

Detail

Příhozy: 48

Josef Soukup - Kapří rybník

Josef Soukup
Kapří rybník

Id: 101008

olej/plátno/karton, rozměr 19 x 29 cm, signováno vlevo dole, poškozený rám, drobně poškozená malba

Vyvolávací cena:
500

9 500

Detail

Jiří Anderle - Acis a Galathea

Acis a Galathea

Id: 95312

autorský tisk/papír, velikost tisku 49 x 66 cm, signováno, datováno a popsáno uprostřed dole, paspartováno, zaskleno

Vyvolávací cena:

9 100

Detail

Olbram Zoubek - Klíčnice

Klíčnice

Id: 99205

Vyvolávací cena:

9 100

Detail

Jaroslav Veris (Zamazal) - Z Francie

Jaroslav Veris (Zamazal)
Z Francie

Id: 96804

olej/karton, rozměr 32 x 77 cm, signováno vlevo dole, rámováno, vše ve velmi dobrém stavu

Vyvolávací cena:

9 050

Detail

Josef Ullmann - V kavárně

Josef Ullmann
V kavárně

Id: 94214

tuž/papír, rozměr ve výřezu 17 x 14,5 cm, signováno monogramem vpravo dole, kolem roku 1900, paspartováno, zaskleno, rámováno, lehce poškozený rám, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

9 000

Detail

Jiří Načeradský - Zátiší

Jiří Načeradský
Zátiší

Id: 97301

kombinovaná technika/papír, velikost listu 35 x 49,7 cm, signováno vlevo dole, vpravo dole datováno 2005, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

9 000

Detail

Jan B. Minařík - Vánoční kaktus

Jan B. Minařík
Vánoční kaktus

Id: 97902

olej/plátno, rozměr 66 x 52 cm, signováno vpravo dole, datováno 1912, poškozený rám, volné v rámu, zcela původní stav, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

9 000

Detail