Čas na serveru 19:22:52

Aukce XLI./2017

Bedřich  Havránek - Lávka přes potok

Bedřich Havránek
Lávka přes potok

Id: 101402

tužka/papír, rozměr ve výřezu 20 x 27,5 cm, signováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

Karel Jan Sigmund - Na Českomoravské vysočině

Karel Jan Sigmund
Na Českomoravské vysočině

Id: 100901

olej/překližka, rozměr 43,5 x 56 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:
2 800

4 900

Detail

  Autor neurčen - Prales

Prales

Id: 95406

olej/plátno, rozměr 33 x 24 cm, značeno monogramem vlevo dole, škola J. Mařáka, kolem roku 1900, rámováno, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

4 800

Detail

Vlastimil Rada - Sběratel starožitností

Vlastimil Rada
Sběratel starožitností

Id: 94212

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 17,5 x 15 cm, signováno vpravo dole, datováno 27, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
1 200

4 700

Detail

  Autor neurčen - Lovec

Lovec

Id: 97102

kombinovaná technika/karton, rozměr 44 x 54 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, rámováno, vše v původním stavu viz foto

Vyvolávací cena:

4 700

Detail

Jan Štursa - Melancholické děvče

Jan Štursa
Melancholické děvče

Id: 100004

pálená hlína, celková výška 21,5 cm, signováno na podstavci, drobné oděrky na povrchu

Vyvolávací cena:

4 700

Detail

  Autor neurčen - Zátiší s hodinami

Zátiší s hodinami

Id: 95002

olej/plátno, rozměr 74 x 104 cm, signováno vlevo dole, rámováno, poškozený rám i obraz

Vyvolávací cena:
500

Detail

Karel Jan Sigmund - Opuštěný lom

Karel Jan Sigmund
Opuštěný lom

Id: 95712

olej/karton, rozměr 51 x 67 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
1 800

Detail

  Neznačeno - Sedící dáma

Neznačeno
Sedící dáma

Id: 94202

olej/dřevěná deska, rozměr 26,5 x 21 cm, 19. století, drobná poškození malby, volně loženo, nerámováno

Vyvolávací cena:
1 200

4 400

Detail

Otakar Hudeček - Korálový útes

Otakar Hudeček
Korálový útes

Id: 100507

olej/sololit, rozměr 42,5 x 60 cm, signováno vlevo dole, datováno 03, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

4 400

Detail

Kamil Lhoták - Balón, křídla, vrtule

Kamil Lhoták
Balón, křídla, vrtule

Id: 98404

knižní litografie/papír, rozměr ve výřezu 23,5 x 16,5 cm, nesignováno, novodobě paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

4 300

Detail

  Autor neurčen - Hudebník

Hudebník

Id: 100506

olej/plátno, rozměr 53 x 44 cm, signováno vlevo dole, datováno 39, oděrky na rámu, původní stav viz foto

Vyvolávací cena:
1 200

4 200

Detail

František M. Skula - Zimní nálada

František M. Skula
Zimní nálada

Id: 100502

olej/plátno, rozměr 60 x 50 cm, signováno vpravo dole, rámováno, původní stav viz foto

Vyvolávací cena:

4 101

Detail

  Autor neurčen - Srneček

Srneček

Id: 95003

olej/karton, rozměr 68 x 50 cm, signováno vlevo dole, datováno 1932, novodobě rámováno, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

Detail

Vratislav Trampota - Pohled do krajiny

Vratislav Trampota
Pohled do krajiny

Id: 95404

olej/plátno, rozměr 38 x 57 cm, signováno vpravo dole, 40. léta,oděrky na rámu, původní stav, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:
1 800

Detail