Aukce XLI./2017
Bedřich Havránek
Lávka přes potok
Id: 101402
tužka/papír, rozměr ve výřezu 20 x 27,5 cm, signováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
5 000 Kč
Karel Jan Sigmund
Na Českomoravské vysočině
Id: 100901
olej/překližka, rozměr 43,5 x 56 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
4 900 Kč
Prales
Id: 95406
olej/plátno, rozměr 33 x 24 cm, značeno monogramem vlevo dole, škola J. Mařáka, kolem roku 1900, rámováno, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
4 800 Kč
Vlastimil Rada
Sběratel starožitností
Id: 94212
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 17,5 x 15 cm, signováno vpravo dole, datováno 27, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
4 700 Kč
Lovec
Id: 97102
kombinovaná technika/karton, rozměr 44 x 54 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, rámováno, vše v původním stavu viz foto
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
4 700 Kč
Jan Štursa
Melancholické děvče
Id: 100004
pálená hlína, celková výška 21,5 cm, signováno na podstavci, drobné oděrky na povrchu
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
4 700 Kč
Zátiší s hodinami
Id: 95002
olej/plátno, rozměr 74 x 104 cm, signováno vlevo dole, rámováno, poškozený rám i obraz
Vyvolávací cena:
500 Kč
4 500 Kč
Karel Jan Sigmund
Opuštěný lom
Id: 95712
olej/karton, rozměr 51 x 67 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
4 500 Kč
Neznačeno
Sedící dáma
Id: 94202
olej/dřevěná deska, rozměr 26,5 x 21 cm, 19. století, drobná poškození malby, volně loženo, nerámováno
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
4 400 Kč
Otakar Hudeček
Korálový útes
Id: 100507
olej/sololit, rozměr 42,5 x 60 cm, signováno vlevo dole, datováno 03, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
4 400 Kč
Kamil Lhoták
Balón, křídla, vrtule
Id: 98404
knižní litografie/papír, rozměr ve výřezu 23,5 x 16,5 cm, nesignováno, novodobě paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
4 300 Kč
Hudebník
Id: 100506
olej/plátno, rozměr 53 x 44 cm, signováno vlevo dole, datováno 39, oděrky na rámu, původní stav viz foto
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
4 200 Kč
František M. Skula
Zimní nálada
Id: 100502
olej/plátno, rozměr 60 x 50 cm, signováno vpravo dole, rámováno, původní stav viz foto
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
4 101 Kč
Srneček
Id: 95003
olej/karton, rozměr 68 x 50 cm, signováno vlevo dole, datováno 1932, novodobě rámováno, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
4 000 Kč
Vratislav Trampota
Pohled do krajiny
Id: 95404
olej/plátno, rozměr 38 x 57 cm, signováno vpravo dole, 40. léta,oděrky na rámu, původní stav, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
4 000 Kč