Aukce XLI./2017
Adolf Wiesner
Na pláži
Id: 98603
olej/plátno/karton, rozměr 21 x 27,5 cm, signováno vlevo dole, datováno 1904, obraz i rám ve velmi dobrém stavu
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
9 000 Kč
Thomas Rowlandson
Štvanice
Id: 100402
kresba perem/papír, rozměr ve výřezu 21,5 x 31,5 cm, signováno vpravo dole, list mírně poškozen, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
9 000 Kč
Pravoslav Kotík
Klaun
Id: 95306
kvaš/papír, rozměr ve výřezu 29 x 20 cm, signováno vlevo nahoře, datováno 26, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
8 600 Kč
Neznačeno
Portrét dámy
Id: 94003
olej/plátno, rozměr 30 x 27 cm, na několika místech oloupaná malba, otluky na rámu
Vyvolávací cena:
500 Kč
8 500 Kč
Příhozy: 48
Karl Podlipny
U řeky
Id: 97104
olej/platno, rozměr 55 x 60 cm, signováno vpravo dole, datováno 1938, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
8 500 Kč
Emanuel Kodet
Horníci
Id: 95201
bronzová plastika/žulový podstavec, celková výška 35,5 cm, signováno autorem na bronzovém odlitku, popis na soše i na tvarovaném podstavci, starý původní odlitek
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
8 277 Kč
Žák a učitel
Id: 99802
litografie/papír, velikost listu 29 x 20 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole 24/200, volně loženo, nerámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
8 001 Kč
František Líbal
Sv. Vít
Id: 96005
olej/plátno/karton, rozměr 42,5 x 53 cm, signováno vpravo dole s věnováním, na zadní straně datace 11.I.16, autorsky rámováno, vše v původním stavu
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
8 000 Kč
Karel Sovánka
Lovecký pes
Id: 97010
kvaš/papír, rozměr ve výřezu 24 x 18 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
8 000 Kč
Jaro Procházka
Pražské zákoutí
Id: 99401
olej/plátno/karton, rozměr 49,5 x 37 cm, signováno vpravo dole, rámováno
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
8 000 Kč
V přístavu
Id: 97210
olej/dřevo, rozměr 33,5 x 45,5 cm, signováno vpravo dole, 19. století, dobově rámováno, rám i malba ve spodní části poškozeny
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
7 800 Kč
Jaromír Černý
Říčka pod stromy
Id: 95802
olej/karton, rozměr 50 x 70 cm, signováno vpravo dole, adjustováno firmou Brůžek
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
7 600 Kč
Viktor Rolín
Po bouři
Id: 97507
olej/překližka, rozměr 39 x 49 cm, signováno vpravo dole, odřeniny na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
7 500 Kč
Dívka s kyticí
Id: 97215
olej/plátno, rozměr 100 x 57 cm, signováno vlevo dole, datováno 1911, obraz v původním stavu, přelakovaný rám
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
7 500 Kč
Karel Špillar
Sedící akt
Id: 94201
pastel/papír/karton, rozměr 50,5 x 34 cm, signováno vpravo dole, volně loženo, nerámováno, původní dobrý stav
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
7 000 Kč