Čas na serveru 05:13:05

Aukce XLI./2017

Adolf Wiesner - Na pláži

Adolf Wiesner
Na pláži

Id: 98603

olej/plátno/karton, rozměr 21 x 27,5 cm, signováno vlevo dole, datováno 1904, obraz i rám ve velmi dobrém stavu

Vyvolávací cena:

9 000

Detail

Thomas Rowlandson - Štvanice

Thomas Rowlandson
Štvanice

Id: 100402

kresba perem/papír, rozměr ve výřezu 21,5 x 31,5 cm, signováno vpravo dole, list mírně poškozen, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

9 000

Detail

Pravoslav Kotík - Klaun

Pravoslav Kotík
Klaun

Id: 95306

kvaš/papír, rozměr ve výřezu 29 x 20 cm, signováno vlevo nahoře, datováno 26, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

8 600

Detail

  Neznačeno - Portrét dámy

Neznačeno
Portrét dámy

Id: 94003

olej/plátno, rozměr 30 x 27 cm, na několika místech oloupaná malba, otluky na rámu

Vyvolávací cena:
500

Detail

Příhozy: 48

Karl Podlipny - U řeky

Karl Podlipny
U řeky

Id: 97104

olej/platno, rozměr 55 x 60 cm, signováno vpravo dole, datováno 1938, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

Detail

Emanuel Kodet - Horníci

Emanuel Kodet
Horníci

Id: 95201

bronzová plastika/žulový podstavec, celková výška 35,5 cm, signováno autorem na bronzovém odlitku, popis na soše i na tvarovaném podstavci, starý původní odlitek

Vyvolávací cena:

8 277

Detail

Adolf Born - Žák a učitel

Žák a učitel

Id: 99802

litografie/papír, velikost listu 29 x 20 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole 24/200, volně loženo, nerámováno

Vyvolávací cena:

8 001

Detail

František Líbal - Sv. Vít

František Líbal
Sv. Vít

Id: 96005

olej/plátno/karton, rozměr 42,5 x 53 cm, signováno vpravo dole s věnováním, na zadní straně datace 11.I.16, autorsky rámováno, vše v původním stavu

Vyvolávací cena:

8 000

Detail

Karel Sovánka - Lovecký pes

Karel Sovánka
Lovecký pes

Id: 97010

kvaš/papír, rozměr ve výřezu 24 x 18 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

8 000

Detail

Jaro Procházka - Pražské zákoutí

Jaro Procházka
Pražské zákoutí

Id: 99401

olej/plátno/karton, rozměr 49,5 x 37 cm, signováno vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

8 000

Detail

  Autor neurčen - V přístavu

V přístavu

Id: 97210

olej/dřevo, rozměr 33,5 x 45,5 cm, signováno vpravo dole, 19. století, dobově rámováno, rám i malba ve spodní části poškozeny

Vyvolávací cena:

7 800

Detail

Jaromír Černý - Říčka pod stromy

Jaromír Černý
Říčka pod stromy

Id: 95802

olej/karton, rozměr 50 x 70 cm, signováno vpravo dole, adjustováno firmou Brůžek

Vyvolávací cena:

7 600

Detail

Viktor  Rolín - Po bouři

Viktor Rolín
Po bouři

Id: 97507

olej/překližka, rozměr 39 x 49 cm, signováno vpravo dole, odřeniny na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:
1 200

7 500

Detail

  Autor neurčen - Dívka s kyticí

Dívka s kyticí

Id: 97215

olej/plátno, rozměr 100 x 57 cm, signováno vlevo dole, datováno 1911, obraz v původním stavu, přelakovaný rám

Vyvolávací cena:

7 500

Detail

Karel Špillar - Sedící akt

Karel Špillar
Sedící akt

Id: 94201

pastel/papír/karton, rozměr 50,5 x 34 cm, signováno vpravo dole, volně loženo, nerámováno, původní dobrý stav

Vyvolávací cena:

7 000

Detail