Čas na serveru 03:07:04

Aukce XLI./2017

Carl Weiss - Před kostelem

Carl Weiss
Před kostelem

Id: 97202

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 24 x 20,5 cm, signováno vlevo dole, novodobě zaskleno, paspartováno, rámováno

Vyvolávací cena:
500

1 200

Detail

  Neznačeno - Zájezdní hospoda

Neznačeno
Zájezdní hospoda

Id: 99421

olej/dřevo, rozměr 20 x 31,5 cm, malba poškozena, nerámováno

Vyvolávací cena:
1 100

1 200

Detail

Josef Lisek - Nad dopisem

Josef Lisek
Nad dopisem

Id: 95313

reliéf z hmoty na dřevěné podložce, celkový rozměr 53,5 x 40,5 cm, signováno a datováno na reliéfu, původní stav

Vyvolávací cena:

1 100

Detail

Jan  Novopacký - U potůčku

Jan Novopacký
U potůčku

Id: 94217

kresba tužkou/papír, rozměr ve výřezu 30 x 43 cm, signováno vpravo dole, popis a datace uprostřed dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

1 100

Detail

Josef Zelený - V horách

Josef Zelený
V horách

Id: 94219

kresba tužkou/papír, velikost listu 24,5 x 32,5 cm, signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

1 100

Detail

Rudolf Gajdoš - U Valchy v Měříně

Rudolf Gajdoš
U Valchy v Měříně

Id: 99446

olej/tempera/plátno/překližka, rozměr 43 x 54 cm, signováno vpravo dole, datováno 44, nerámováno

Vyvolávací cena:
800

1 100

Detail

Ctirad Stehlík - Vesnická náves

Ctirad Stehlík
Vesnická náves

Id: 95703

olej/plátno, rozměr 61 x 75,5 cm, signováno vpravo dole, lehce poškozená malba, nerámováno

Vyvolávací cena:

Detail

František Bezděk - Šohaj

František Bezděk
Šohaj

Id: 98120

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 28 x 16 cm, monogram vlevo dole, datováno 36, paspartováno, zaskleno, rámováno, PO

Vyvolávací cena:
300

950

Detail

František Tavík Šimon - Na Karlově mostě

František Tavík Šimon
Na Karlově mostě

Id: 95309

dřevoryt/papír, velikost tisku 29,5 x 40 cm, sigováno v tisku vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
800

900

Detail

Antonín  Augusta - Stráň vřesu

Antonín Augusta
Stráň vřesu

Id: 101005

olej/karton, rozměr 34 x 45 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:
600

900

Detail

Josef Wágner - Žena s ovocem

Josef Wágner
Žena s ovocem

Id: 94215

kresba tuží/papír, rozměr ve výřezu 36,5 x 22 cm, signováno monogramem vlevo dole, datováno 36, paspartováno, zaskleno, ve spodní části roztržený papír viz foto

Vyvolávací cena:
500

700

Detail

  Neznačeno - Mezi břízami

Neznačeno
Mezi břízami

Id: 97504

olej/karton, rozměr 30 x 24 cm, rámováno, oděrky na malbě

Vyvolávací cena:
500

700

Detail

Jakub Obrovský - Poutníci

Jakub Obrovský
Poutníci

Id: 99435

tuž/papír, rozměr ve výřezu 18 x 19 cm, signováno monogramem vpravo dole, paspartováno, nerámováno

Vyvolávací cena:
500

700

Detail

  Autor neurčen - Svítání

Svítání

Id: 101004

olej/plátno/karton, rozměr 35 x 44 cm, signováno vpravo dole a na zadní straně, obraz i rám v původním stavu viz foto

Vyvolávací cena:
500

700

Detail

Max Švabinský - Labe

Max Švabinský
Labe

Id: 101006

litografie/papír, rozměr ve výřezu 19,5 x 13,5 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, pod sklem znečištěno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
400

700

Detail