Aukce XLI./2017
Carl Weiss
Před kostelem
Id: 97202
akvarel/papír, rozměr ve výřezu 24 x 20,5 cm, signováno vlevo dole, novodobě zaskleno, paspartováno, rámováno
Vyvolávací cena:
500 Kč
1 200 Kč
Neznačeno
Zájezdní hospoda
Id: 99421
olej/dřevo, rozměr 20 x 31,5 cm, malba poškozena, nerámováno
Vyvolávací cena:
1 100 Kč
1 200 Kč
Josef Lisek
Nad dopisem
Id: 95313
reliéf z hmoty na dřevěné podložce, celkový rozměr 53,5 x 40,5 cm, signováno a datováno na reliéfu, původní stav
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 100 Kč
Jan Novopacký
U potůčku
Id: 94217
kresba tužkou/papír, rozměr ve výřezu 30 x 43 cm, signováno vpravo dole, popis a datace uprostřed dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 100 Kč
Josef Zelený
V horách
Id: 94219
kresba tužkou/papír, velikost listu 24,5 x 32,5 cm, signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 100 Kč
Rudolf Gajdoš
U Valchy v Měříně
Id: 99446
olej/tempera/plátno/překližka, rozměr 43 x 54 cm, signováno vpravo dole, datováno 44, nerámováno
Vyvolávací cena:
800 Kč
1 100 Kč
Ctirad Stehlík
Vesnická náves
Id: 95703
olej/plátno, rozměr 61 x 75,5 cm, signováno vpravo dole, lehce poškozená malba, nerámováno
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 000 Kč
František Bezděk
Šohaj
Id: 98120
akvarel/papír, rozměr ve výřezu 28 x 16 cm, monogram vlevo dole, datováno 36, paspartováno, zaskleno, rámováno, PO
Vyvolávací cena:
300 Kč
950 Kč
František Tavík Šimon
Na Karlově mostě
Id: 95309
dřevoryt/papír, velikost tisku 29,5 x 40 cm, sigováno v tisku vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
800 Kč
900 Kč
Antonín Augusta
Stráň vřesu
Id: 101005
olej/karton, rozměr 34 x 45 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
600 Kč
900 Kč
Josef Wágner
Žena s ovocem
Id: 94215
kresba tuží/papír, rozměr ve výřezu 36,5 x 22 cm, signováno monogramem vlevo dole, datováno 36, paspartováno, zaskleno, ve spodní části roztržený papír viz foto
Vyvolávací cena:
500 Kč
700 Kč
Neznačeno
Mezi břízami
Id: 97504
olej/karton, rozměr 30 x 24 cm, rámováno, oděrky na malbě
Vyvolávací cena:
500 Kč
700 Kč
Jakub Obrovský
Poutníci
Id: 99435
tuž/papír, rozměr ve výřezu 18 x 19 cm, signováno monogramem vpravo dole, paspartováno, nerámováno
Vyvolávací cena:
500 Kč
700 Kč
Svítání
Id: 101004
olej/plátno/karton, rozměr 35 x 44 cm, signováno vpravo dole a na zadní straně, obraz i rám v původním stavu viz foto
Vyvolávací cena:
500 Kč
700 Kč
Max Švabinský
Labe
Id: 101006
litografie/papír, rozměr ve výřezu 19,5 x 13,5 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, pod sklem znečištěno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
400 Kč
700 Kč