Čas na serveru 15:09:49

Aukce XLI./2017

Miloslav  Holý - Oranice u silnice

Miloslav Holý
Oranice u silnice

Id: 95601

olej/karton, rozměr 21 x 31 cm, signováno vlevo dole, datováno 58, zaskleno, oděrky na rámu, vše v naprosto původním stavu

Vyvolávací cena:

20 000

Detail

Ladislav Šaloun - Dotek osudu

Ladislav Šaloun
Dotek osudu

Id: 101101

patinovaná keramika, výška 53 cm, signováno na podstavci, patina oloupaná ve značném rozsahu

Vyvolávací cena:

20 000

Detail

Příhozy: 58

Andy Warhol - Mercedes W

Andy Warhol
Mercedes W

Id: 98202

litografie/papír, rozměr ve výřezu 30 x 40 cm, signováno v tisku vpravo dole, vlevo dole č. 689/1000, na zadní straně razítko, paspartováno, nerámováno, volně loženo

Vyvolávací cena:

19 600

Detail

Zdeněk Burian - Revolver na prodej

Zdeněk Burian
Revolver na prodej

Id: 98105

kvaš/papír, rozměr ve výřezu 33,5 x 29 cm, signováno vpravo dole, ilustrace k detektivnce Grahama Greena, novodobě paspartováno, zaskleno, rámováno, PO

Vyvolávací cena:
6 000

19 500

Detail

Jiří Balcar - Duo

Jiří Balcar
Duo

Id: 98117

lept/papír, rozměr tisku 49,5 x 32 cm, signováno vpravo dole, datováno 68, vlevo dole 14/15, volně loženo, nerámováno, PO

Vyvolávací cena:

19 500

Detail

Příhozy: 52

Zdeněk Burian - Návrh obálky

Zdeněk Burian
Návrh obálky

Id: 95704

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 41 x 25,7 cm, signováno vpravo dole, návrh na obálku knihy "Židovka", paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu,

Vyvolávací cena:

18 500

Detail

Vladimír Muzička - Ve varieté

Vladimír Muzička
Ve varieté

Id: 96701

olej/sololit, rozměr 50 x 61 cm, signováno vpravo dole, datováno 2012, autorsky olištováno, oděrka na liště

Vyvolávací cena:

18 500

Detail

Vladimír Vondráček - Žena

Vladimír Vondráček
Žena

Id: 96401

reliéf, tepaná měď, velikost včetně autorského olištování 61 x 46 cm, na zadní straně původní štítek s popisem, nesignováno, původní stav

Vyvolávací cena:

18 000

Detail

Pablo Picasso - Milenci

Pablo Picasso
Milenci

Id: 97001

litografie/ruční papír, velikost listu 38 x 28,5 cm, signováno v tisku vpravo dole, vlevo dole č. 132/250, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

18 000

Detail

Oldřich Hlavsa - Potůček ve sněhu

Oldřich Hlavsa
Potůček ve sněhu

Id: 100102

olej/plátno, rozměr 50 x 65 cm, signováno vpravo dole, lokálně popraskaná malba, dekorativně adjustováno, mírně poškozený rám, původní stav,

Vyvolávací cena:
2 800

18 000

Detail

Příhozy: 49

Vladislav Mirvald - Kaňkáž II.

Vladislav Mirvald
Kaňkáž II.

Id: 98111

tuž/karton, rozměr ve výřezu 60,5 x 42,5 cm, nesignováno, z pozůstalosti V. Mirvalda, novodobě paspartováno, zaskleno, rámováno, PO

Vyvolávací cena:

17 600

Detail

Mikoláš Aleš - Svatý Martin

Mikoláš Aleš
Svatý Martin

Id: 99440

tuž/papír, rozměr ve výřezu 23,2 x 18 cm, signováno monogramem vpravo dole, paspartováno, nerámováno

Vyvolávací cena:

17 500

Detail

Příhozy: 65

Augustin Satra - Libouň u Blaníku

Augustin Satra
Libouň u Blaníku

Id: 99503

olej/karton, rozměr 22 x 33 cm, signováno vpravo dole, datováno 1902, oděrky na rámu, drobná trhlina v pravém rohu malby

Vyvolávací cena:

17 500

Detail

Olbram Zoubek - Konvolut dvou kusů

Konvolut dvou kusů

Id: 99206

Učitel a žákyně, papírový reliéf, velikost každého listu 42,5 x 25 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole A.T., volně loženo, nerámováno

Vyvolávací cena:

17 000

Detail

Příhozy: 56

  Neznačeno - Most u hradu

Neznačeno
Most u hradu

Id: 99419

olej/dřevěná deska, rozměr 15 x 22 cm, nerámováno

Vyvolávací cena:

17 000

Detail

Příhozy: 56