Aukce XLI./2017
Miloslav Holý
Oranice u silnice
Id: 95601
olej/karton, rozměr 21 x 31 cm, signováno vlevo dole, datováno 58, zaskleno, oděrky na rámu, vše v naprosto původním stavu
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
20 000 Kč
Ladislav Šaloun
Dotek osudu
Id: 101101
patinovaná keramika, výška 53 cm, signováno na podstavci, patina oloupaná ve značném rozsahu
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
20 000 Kč
Příhozy: 58
Andy Warhol
Mercedes W
Id: 98202
litografie/papír, rozměr ve výřezu 30 x 40 cm, signováno v tisku vpravo dole, vlevo dole č. 689/1000, na zadní straně razítko, paspartováno, nerámováno, volně loženo
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
19 600 Kč
Zdeněk Burian
Revolver na prodej
Id: 98105
kvaš/papír, rozměr ve výřezu 33,5 x 29 cm, signováno vpravo dole, ilustrace k detektivnce Grahama Greena, novodobě paspartováno, zaskleno, rámováno, PO
Vyvolávací cena:
6 000 Kč
19 500 Kč
Jiří Balcar
Duo
Id: 98117
lept/papír, rozměr tisku 49,5 x 32 cm, signováno vpravo dole, datováno 68, vlevo dole 14/15, volně loženo, nerámováno, PO
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
19 500 Kč
Příhozy: 52
Zdeněk Burian
Návrh obálky
Id: 95704
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 41 x 25,7 cm, signováno vpravo dole, návrh na obálku knihy "Židovka", paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu,
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
18 500 Kč
Vladimír Muzička
Ve varieté
Id: 96701
olej/sololit, rozměr 50 x 61 cm, signováno vpravo dole, datováno 2012, autorsky olištováno, oděrka na liště
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
18 500 Kč
Vladimír Vondráček
Žena
Id: 96401
reliéf, tepaná měď, velikost včetně autorského olištování 61 x 46 cm, na zadní straně původní štítek s popisem, nesignováno, původní stav
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
18 000 Kč
Pablo Picasso
Milenci
Id: 97001
litografie/ruční papír, velikost listu 38 x 28,5 cm, signováno v tisku vpravo dole, vlevo dole č. 132/250, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
18 000 Kč
Oldřich Hlavsa
Potůček ve sněhu
Id: 100102
olej/plátno, rozměr 50 x 65 cm, signováno vpravo dole, lokálně popraskaná malba, dekorativně adjustováno, mírně poškozený rám, původní stav,
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
18 000 Kč
Příhozy: 49
Vladislav Mirvald
Kaňkáž II.
Id: 98111
tuž/karton, rozměr ve výřezu 60,5 x 42,5 cm, nesignováno, z pozůstalosti V. Mirvalda, novodobě paspartováno, zaskleno, rámováno, PO
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
17 600 Kč
Mikoláš Aleš
Svatý Martin
Id: 99440
tuž/papír, rozměr ve výřezu 23,2 x 18 cm, signováno monogramem vpravo dole, paspartováno, nerámováno
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
17 500 Kč
Příhozy: 65
Augustin Satra
Libouň u Blaníku
Id: 99503
olej/karton, rozměr 22 x 33 cm, signováno vpravo dole, datováno 1902, oděrky na rámu, drobná trhlina v pravém rohu malby
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
17 500 Kč
Konvolut dvou kusů
Id: 99206
Učitel a žákyně, papírový reliéf, velikost každého listu 42,5 x 25 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole A.T., volně loženo, nerámováno
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
17 000 Kč
Příhozy: 56
Neznačeno
Most u hradu
Id: 99419
olej/dřevěná deska, rozměr 15 x 22 cm, nerámováno
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
17 000 Kč
Příhozy: 56