Aukce XLI./2017
Josef Kadeřábek
Třešně
Id: 94216
olej/karton, rozměr 25 x 31 cm, signováno vlevo dole, poškozená malba viz foto, odřeniny na rámu
Vyvolávací cena:
500 Kč
4 000 Kč
Oldřich Hlavsa
Sklizeň
Id: 95702
olej/sololit, rozměr 79 x 99 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
3 800 Kč
Mirek Kaufman
Abstrakce
Id: 98116
kombinovaná technika/papír, rozměr listu 59 x 42 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
3 800 Kč
Pravoslav Kotík
Při rozhovoru
Id: 95303
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 28 x 40 cm, signováno monogramem vpravo nahoře, datováno 50, zaskleno, paspartováno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
3 700 Kč
Emanuel Hosperger
Jadran
Id: 97503
olej/karton, rozměr 15 x 24 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, lehce poškozená malba
Vyvolávací cena:
500 Kč
3 501 Kč
František Bílek
Pohled do krajiny
Id: 97103
olej/karton, rozměr 50 x 67,5 cm, signováno vlevo dole, datováno 1936, rámováno, původní stav
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
3 500 Kč
Jan Hánna
Dívka v letu
Id: 100301
kovový reliéf, pravděpodobně cín/olovo, rozměr 10 x 46 cm, signováno vlevo dole, zcela původní stav viz foto
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
3 500 Kč
Thomas Rowlandson
Hon
Id: 100404
nesignováno, kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 21,5 x 31,5 cm, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
3 500 Kč
Jaromír Stretti - Zamponi
Katedrála sv. Víta
Id: 95104
pastel/papír, rozměr 60 x 50 cm, signováno vlevo dole, datováno 1906, zaskleno, novodobě rámováno
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
3 300 Kč
Stanislav Lolek
Na dvorku
Id: 99424
kombinovaná technika/karton, rozměr ve výřezu 25,7 x 35 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, nerámováno, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
3 300 Kč
Zvěstování
Id: 99221
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
3 200 Kč
Zátiší s humrem
Id: 94002
olej/plech, rozměr 25,5 x 29,5 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
800 Kč
3 100 Kč
Josef Hodek
Kytice
Id: 95711
kombinovaná technika/karton, rozměr 60 x 47 cm, signováno vpravo dole, datováno 1962, na několika místech poškozený karton, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
3 100 Kč
Jiří Heřman
Staroměstské náměstí
Id: 99302
olej/karton, rozměr 43,5 x 36,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 1922, zaskleno, oděrky na rámu, původní dobrý stav
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
3 100 Kč
František Nachtigal
Rybníček před chalupami
Id: 100104
olej/karton, rozměr 25 x 30 cm, signováno vpravo dole, datováno 1917, zaskleno, dekorativně adjustováno, původní stav
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
3 100 Kč