Čas na serveru 05:08:13

Aukce XLI./2017

Josef  Kadeřábek - Třešně

Josef Kadeřábek
Třešně

Id: 94216

olej/karton, rozměr 25 x 31 cm, signováno vlevo dole, poškozená malba viz foto, odřeniny na rámu

Vyvolávací cena:
500

Detail

Oldřich Hlavsa - Sklizeň

Oldřich Hlavsa
Sklizeň

Id: 95702

olej/sololit, rozměr 79 x 99 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

3 800

Detail

Mirek Kaufman - Abstrakce

Mirek Kaufman
Abstrakce

Id: 98116

kombinovaná technika/papír, rozměr listu 59 x 42 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

3 800

Detail

Pravoslav Kotík - Při rozhovoru

Pravoslav Kotík
Při rozhovoru

Id: 95303

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 28 x 40 cm, signováno monogramem vpravo nahoře, datováno 50, zaskleno, paspartováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

3 700

Detail

Emanuel Hosperger - Jadran

Emanuel Hosperger
Jadran

Id: 97503

olej/karton, rozměr 15 x 24 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, lehce poškozená malba

Vyvolávací cena:
500

3 501

Detail

František Bílek - Pohled do krajiny

František Bílek
Pohled do krajiny

Id: 97103

olej/karton, rozměr 50 x 67,5 cm, signováno vlevo dole, datováno 1936, rámováno, původní stav

Vyvolávací cena:

Detail

Jan Hánna - Dívka v letu

Jan Hánna
Dívka v letu

Id: 100301

kovový reliéf, pravděpodobně cín/olovo, rozměr 10 x 46 cm, signováno vlevo dole, zcela původní stav viz foto

Vyvolávací cena:

Detail

Thomas Rowlandson - Hon

Thomas Rowlandson
Hon

Id: 100404

nesignováno, kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 21,5 x 31,5 cm, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Jaromír Stretti - Zamponi - Katedrála sv. Víta

Jaromír Stretti - Zamponi
Katedrála sv. Víta

Id: 95104

pastel/papír, rozměr 60 x 50 cm, signováno vlevo dole, datováno 1906, zaskleno, novodobě rámováno

Vyvolávací cena:
2 800

3 300

Detail

Stanislav Lolek - Na dvorku

Stanislav Lolek
Na dvorku

Id: 99424

kombinovaná technika/karton, rozměr ve výřezu 25,7 x 35 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, nerámováno, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

3 300

Detail

Olbram Zoubek - Zvěstování

Zvěstování

Id: 99221

Vyvolávací cena:

3 200

Detail

  Autor neurčen - Zátiší s humrem

Zátiší s humrem

Id: 94002

olej/plech, rozměr 25,5 x 29,5 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:
800

3 100

Detail

Josef Hodek - Kytice

Josef Hodek
Kytice

Id: 95711

kombinovaná technika/karton, rozměr 60 x 47 cm, signováno vpravo dole, datováno 1962, na několika místech poškozený karton, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

3 100

Detail

Jiří Heřman - Staroměstské náměstí

Jiří Heřman
Staroměstské náměstí

Id: 99302

olej/karton, rozměr 43,5 x 36,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 1922, zaskleno, oděrky na rámu, původní dobrý stav

Vyvolávací cena:

3 100

Detail

František  Nachtigal - Rybníček před chalupami

František Nachtigal
Rybníček před chalupami

Id: 100104

olej/karton, rozměr 25 x 30 cm, signováno vpravo dole, datováno 1917, zaskleno, dekorativně adjustováno, původní stav

Vyvolávací cena:

3 100

Detail