Čas na serveru 04:15:14

Aukce XLI./2017

John Syer - Pod jezem

John Syer
Pod jezem

Id: 97209

olej/plátno/karton, rozměr 40 x 50 cm, signováno vpravo dole, datováno 1878, dekorativně adjustováno, původní stav

Vyvolávací cena:

11 500

Detail

Georges Kars - Z Francie

Georges Kars
Z Francie

Id: 98113

uhel/papír, rozměr ve výřezu 42 x 66 cm, signováno vlevo dole, datováno 39, zaskleno, paspartováno, rámováno

Vyvolávací cena:

11 000

Detail

František  Tichý - Leda s labutí

František Tichý
Leda s labutí

Id: 98403

suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 28,5 x 31,5 cm, signováno uprostřed dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

11 000

Detail

Adolf Born - Diskuze

Diskuze

Id: 79001

kombinovaná technika/malba/papír, rozměr ve výřezu 32 x 55 cm, signováno monogramem vpravo dole, datováno 64, drobné zašpinění v povrchu malby, lokálně protrženo, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:
9 500

10 500

Detail

  Autor neurčen - Zasněná

Zasněná

Id: 97201

olej/dřevo, rozměr 27 x 21,5 cm, signováno vlevo dole Herzt, datováno 1853, dekorativně adjustováno, volné v rámu, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

10 500

Detail

Vladislav Mirvald - Kaňkáž I.

Vladislav Mirvald
Kaňkáž I.

Id: 98110

tuž/karton, rozměr ve výřezu 60,5 x 42,5 cm, nesignováno, z pozůstalosti V. Mirvalda, novodobě paspartováno, zaskleno, rámováno, PO

Vyvolávací cena:

10 500

Detail

Stanislav Lolek - Velehrad

Stanislav Lolek
Velehrad

Id: 99407

olej/karton, rozměr 26,5 x 18 cm, signováno monogramem vlevo dole, mimořádně raná práce kolem roku 1900, rámováno, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

10 500

Detail

Mikoláš Aleš - Podzim

Mikoláš Aleš
Podzim

Id: 99442

tuž/papír, rozměr ve výřezu 22,8 x 17 cm, signováno vpravo dole, datováno 1906, paspartováno, nerámováno

Vyvolávací cena:

10 500

Detail

Příhozy: 49

Václav Špála - Ovocné zátiší

Ovocné zátiší

Id: 100001

barevná litografie/papír, rozměr tisku 29,5 x 40 cm, signováno vpravo dole, datováno 42, zaskleno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

10 500

Detail

Vladimír Jan Hnízdo - Autor

Vladimír Jan Hnízdo
Autor

Id: 93902

olej/překližka, rozměr 30 x 22,5 cm, celkový rozměr 41,5 x 35,5 cm, signováno vlevo dole, datováno 69, popsáno na zadní straně, z pozůstalosti autora

Vyvolávací cena:

10 000

Detail

Ota Janeček - Abstrakce

Abstrakce

Id: 97003

kombinovaná technika/malba/lepenka, rozměr 37 x 43 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

10 000

Detail

  Neznačeno - Ovocné zátiší

Neznačeno
Ovocné zátiší

Id: 97208

olej/plátno/dřevo, rozměr 46 x 38 cm, 18. století, v minulosti restaurováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

10 000

Detail

Mikoláš Aleš - Na koni

Mikoláš Aleš
Na koni

Id: 99439

tuž/papír, rozměr ve výřezu 18 x 11,5 cm, signováno vpravo dole monogramem, paspartováno, nerámováno

Vyvolávací cena:

10 000

Detail

Příhozy: 50

Thomas Rowlandson - Smrt

Thomas Rowlandson
Smrt

Id: 100403

nesignováno, kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 21,5 x 30 cm, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

10 000

Detail

Adolf Novák - Lány obilí

Adolf Novák
Lány obilí

Id: 100505

olej/plátno, rozměr 50 x 61 cm, signováno vpravo dole, datováno, dekorativně adjustováno, obraz v dobrém stavu

Vyvolávací cena:
1 800

10 000

Detail