Aukce XLI./2017
John Syer
Pod jezem
Id: 97209
olej/plátno/karton, rozměr 40 x 50 cm, signováno vpravo dole, datováno 1878, dekorativně adjustováno, původní stav
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
11 500 Kč
Georges Kars
Z Francie
Id: 98113
uhel/papír, rozměr ve výřezu 42 x 66 cm, signováno vlevo dole, datováno 39, zaskleno, paspartováno, rámováno
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
11 000 Kč
František Tichý
Leda s labutí
Id: 98403
suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 28,5 x 31,5 cm, signováno uprostřed dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
11 000 Kč
Diskuze
Id: 79001
kombinovaná technika/malba/papír, rozměr ve výřezu 32 x 55 cm, signováno monogramem vpravo dole, datováno 64, drobné zašpinění v povrchu malby, lokálně protrženo, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
9 500 Kč
10 500 Kč
Zasněná
Id: 97201
olej/dřevo, rozměr 27 x 21,5 cm, signováno vlevo dole Herzt, datováno 1853, dekorativně adjustováno, volné v rámu, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
10 500 Kč
Vladislav Mirvald
Kaňkáž I.
Id: 98110
tuž/karton, rozměr ve výřezu 60,5 x 42,5 cm, nesignováno, z pozůstalosti V. Mirvalda, novodobě paspartováno, zaskleno, rámováno, PO
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
10 500 Kč
Stanislav Lolek
Velehrad
Id: 99407
olej/karton, rozměr 26,5 x 18 cm, signováno monogramem vlevo dole, mimořádně raná práce kolem roku 1900, rámováno, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
10 500 Kč
Mikoláš Aleš
Podzim
Id: 99442
tuž/papír, rozměr ve výřezu 22,8 x 17 cm, signováno vpravo dole, datováno 1906, paspartováno, nerámováno
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
10 500 Kč
Příhozy: 49
Ovocné zátiší
Id: 100001
barevná litografie/papír, rozměr tisku 29,5 x 40 cm, signováno vpravo dole, datováno 42, zaskleno, poškozený rám
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
10 500 Kč
Vladimír Jan Hnízdo
Autor
Id: 93902
olej/překližka, rozměr 30 x 22,5 cm, celkový rozměr 41,5 x 35,5 cm, signováno vlevo dole, datováno 69, popsáno na zadní straně, z pozůstalosti autora
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
10 000 Kč
Abstrakce
Id: 97003
kombinovaná technika/malba/lepenka, rozměr 37 x 43 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
10 000 Kč
Neznačeno
Ovocné zátiší
Id: 97208
olej/plátno/dřevo, rozměr 46 x 38 cm, 18. století, v minulosti restaurováno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
10 000 Kč
Mikoláš Aleš
Na koni
Id: 99439
tuž/papír, rozměr ve výřezu 18 x 11,5 cm, signováno vpravo dole monogramem, paspartováno, nerámováno
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
10 000 Kč
Příhozy: 50
Thomas Rowlandson
Smrt
Id: 100403
nesignováno, kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 21,5 x 30 cm, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
10 000 Kč
Adolf Novák
Lány obilí
Id: 100505
olej/plátno, rozměr 50 x 61 cm, signováno vpravo dole, datováno, dekorativně adjustováno, obraz v dobrém stavu
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
10 000 Kč