Čas na serveru 04:14:30

Aukce XLI./2017

  Autor neurčen - Dívky při sklizni

Dívky při sklizni

Id: 97213

olej/plátno, rozměr 139 x 100 cm, zbytky signatury vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

7 000

Detail

František Tavík Šimon - Z japonského tržiště

František Tavík Šimon
Z japonského tržiště

Id: 98001

barevná litografie/papír, rozměr tisku 37 x 32 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole č. 67, autorská značka, zaskleno, rámováno, původní stav

Vyvolávací cena:

7 000

Detail

  Autor neurčen - Společnost u vody

Společnost u vody

Id: 99701

olej/plátno, rozměr 27 x 35,5 cm, nečitelná signatura vpravo dole, poškozený rám, drobné oděrky v malbě

Vyvolávací cena:

7 000

Detail

Josef Jelínek - Při sklizni

Josef Jelínek
Při sklizni

Id: 100503

olej/překližka, rozměr 33 x 40 cm, signováno vpravo dole, datováno, drobné prasklinky v malbě, starší rámování, původní stav viz foto

Vyvolávací cena:

7 000

Detail

Luděk  Pešek - Roubenky

Luděk Pešek
Roubenky

Id: 101002

olej/karton, rozměr 34 x 50 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, obraz ve velmi dobrém stavu

Vyvolávací cena:
800

7 000

Detail

Gustav Wanka - Lesní interiér

Gustav Wanka
Lesní interiér

Id: 95103

olej/plátno, rozměr 43 x 61 cm, signováno vlevo dole, datováno 1886, poškozený rám, lehce poškozená malba, původní stav

Vyvolávací cena:

6 700

Detail

Jiří Heřman - Podzim v lese

Jiří Heřman
Podzim v lese

Id: 99406

olej/plátno/karton, rozměr 35 x 50 cm, signováno vpravo dole, datováno, rámováno, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:
1 200

6 600

Detail

 Death NYC - Madonna

Death NYC
Madonna

Id: 97702

litografie/papír, velikost listu 32 x 44,5 cm, signováno vlevo dole, datováno 2016, vpravo dole č. 51/100, zaskleno, rámováno, na zadní straně certifikát a zlatá pečeť

Vyvolávací cena:

6 522

Detail

Paul Thiem - Alpské údolí

Paul Thiem
Alpské údolí

Id: 96501

olej/plátno, rozměr 87 x 116 cm, signováno vpravo dole, lehce poškozený rám, obraz v původním stavu

Vyvolávací cena:

6 505

Detail

František Blažíček - Děvče s pihou nejen na tváři

František Blažíček
Děvče s pihou nejen na tváři

Id: 89502

olej/sololit, rozměr 25 x 35 cm, signováno vpravo uprostřed, datováno, poškozený rám, získáno přímo od autora

Vyvolávací cena:

Detail

František Daněk - Sedláček - Zrcadlení

František Daněk - Sedláček
Zrcadlení

Id: 94401

olej/karton, rozměr 37 x 55 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

Franta Malý - Hrbáči ve při

Franta Malý
Hrbáči ve při

Id: 94218

olej/karton, rozměr 23 x 20 cm, signováno vlevo dole, datováno, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

Detail

  Autor neurčen - Rybáři

Rybáři

Id: 95708

olej/karton, rozměr 18,5 x 23,5 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

František Bílek - Políčka

František Bílek
Políčka

Id: 97101

olej/karton, rozměr 48 x 62 cm, signováno vlevo dole, datováno 36, oděrky na rámu, malba a signatura lehce ošoupaná

Vyvolávací cena:

Detail

  Neznačeno - Pod pyramidami

Neznačeno
Pod pyramidami

Id: 97211

olej/karton, rozměr 83 x 60 cm, počátek 20. století, volné v rámu, poškozený rám

Vyvolávací cena:

Detail