Čas na serveru 09:58:14

Aukce XLI./2017

Karel Balíček - V Kameničkách

Karel Balíček
V Kameničkách

Id: 95109

olej/karton, rozměr 25 x 35 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, poškozený rám

Vyvolávací cena:
800

1 700

Detail

Jindřich Tomec - Pražský hrad

Jindřich Tomec
Pražský hrad

Id: 95405

olej/papír, rozměr 39 x 31 cm, signováno vpravo dole, prasklé sklo, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
1 200

1 700

Detail

Rajko Tomič - Rybáři

Rajko Tomič
Rybáři

Id: 95004

olej/překližka, rozměr 75 x 48 cm, signováno vpravo dole, poškozený rám, odřeniny na obrazu

Vyvolávací cena:
1 200

1 600

Detail

Stanislav Hudeček - Rozkvetlá louka

Stanislav Hudeček
Rozkvetlá louka

Id: 95105

olej/karton, rozměr 37 x 50 cm, signováno vlevo dole, obraz i rám v původním stavu

Vyvolávací cena:
1 200

1 600

Detail

Vladislav Kahoun - Zimní podvečer na Kampě

Vladislav Kahoun
Zimní podvečer na Kampě

Id: 95401

olej/karton, rozměr 18 x 15 cm, signováno vlevo dole, datováno, rámováno

Vyvolávací cena:
300

Detail

Jan Konůpek - Konvolut dvou kusů

Jan Konůpek
Konvolut dvou kusů

Id: 98119

1) lept/papír, rozměr tisku 34 x 27 cm, signováno vpravo dole, roztržený list; 2) lept/papír, rozměr tisku 17,5 x 17,5 cm, signováno vpravo dole; vše volně loženo, nerámováno, PO

Vyvolávací cena:

Detail

Josef M. Černovický - Od Jadranu

Josef M. Černovický
Od Jadranu

Id: 100002

olej/sololit, rozměr 18 x 60 cm, signováno vpravo dole, poškozený rám, původní stav

Vyvolávací cena:

Detail

Karel  Havlíček - Rozkvetlá louka

Karel Havlíček
Rozkvetlá louka

Id: 95402

olej/lepenka, rozměr 16,5 x 24 cm, nesignováno, 20. léta, obraz značně poškozen, poškozený rám, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:
1 200

1 400

Detail

Alois Pitrmann - Kytice

Alois Pitrmann
Kytice

Id: 96003

olej/dřevo, rozměr 60 x 49,5 cm, signováno vlevo nahoře, oděrky na rámu, malba poškozená

Vyvolávací cena:
1 200

1 400

Detail

Václav Beneš - Ještěd od Radimovic

Václav Beneš
Ještěd od Radimovic

Id: 95102

olej/plátno, rozměr 50 x 40 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, lehce uvolněné plátno, doporučeno čistit

Vyvolávací cena:
1 200

1 300

Detail

Ota Bubeníček - Valašská salaš

Ota Bubeníček
Valašská salaš

Id: 95110

pastel/papír, velikost kresby 20 x 33,5 cm, signováno vlevo dole monogramem, zaskleno, novodobě rámováno, popsáno na zadní straně s datací 1908

Vyvolávací cena:

1 300

Detail

Carl Weiss - V Brně před radnicí

Carl Weiss
V Brně před radnicí

Id: 97203

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 24,5 x 18,5 cm, signováno vlevo dole, uprostřed dole popis, novodobě zaskleno, paspartováno, rámováno

Vyvolávací cena:
700

1 300

Detail

Helena Slavíková - Vodotrysk s dívkou

Helena Slavíková
Vodotrysk s dívkou

Id: 96806

kombinovaná technika/lepenka, rozměr 64 x 43 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
700

1 250

Detail

Růžena Magniová - Krajina

Růžena Magniová
Krajina

Id: 95403

vosková technika/látka, rozměr 44 x 53 cm, signováno vlevo nahoře, datováno 82, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

1 200

Detail

Míla Doleželová - Koupání

Míla Doleželová
Koupání

Id: 95707

kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr 27,7 x 40 cm, signováno vpravo nahoře, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

1 200

Detail