Aukce XLI./2017
Karel Balíček
V Kameničkách
Id: 95109
olej/karton, rozměr 25 x 35 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, poškozený rám
Vyvolávací cena:
800 Kč
1 700 Kč
Jindřich Tomec
Pražský hrad
Id: 95405
olej/papír, rozměr 39 x 31 cm, signováno vpravo dole, prasklé sklo, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
1 700 Kč
Rajko Tomič
Rybáři
Id: 95004
olej/překližka, rozměr 75 x 48 cm, signováno vpravo dole, poškozený rám, odřeniny na obrazu
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
1 600 Kč
Stanislav Hudeček
Rozkvetlá louka
Id: 95105
olej/karton, rozměr 37 x 50 cm, signováno vlevo dole, obraz i rám v původním stavu
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
1 600 Kč
Vladislav Kahoun
Zimní podvečer na Kampě
Id: 95401
olej/karton, rozměr 18 x 15 cm, signováno vlevo dole, datováno, rámováno
Vyvolávací cena:
300 Kč
1 500 Kč
Jan Konůpek
Konvolut dvou kusů
Id: 98119
1) lept/papír, rozměr tisku 34 x 27 cm, signováno vpravo dole, roztržený list; 2) lept/papír, rozměr tisku 17,5 x 17,5 cm, signováno vpravo dole; vše volně loženo, nerámováno, PO
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 500 Kč
Josef M. Černovický
Od Jadranu
Id: 100002
olej/sololit, rozměr 18 x 60 cm, signováno vpravo dole, poškozený rám, původní stav
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 500 Kč
Karel Havlíček
Rozkvetlá louka
Id: 95402
olej/lepenka, rozměr 16,5 x 24 cm, nesignováno, 20. léta, obraz značně poškozen, poškozený rám, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
1 400 Kč
Alois Pitrmann
Kytice
Id: 96003
olej/dřevo, rozměr 60 x 49,5 cm, signováno vlevo nahoře, oděrky na rámu, malba poškozená
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
1 400 Kč
Václav Beneš
Ještěd od Radimovic
Id: 95102
olej/plátno, rozměr 50 x 40 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, lehce uvolněné plátno, doporučeno čistit
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
1 300 Kč
Ota Bubeníček
Valašská salaš
Id: 95110
pastel/papír, velikost kresby 20 x 33,5 cm, signováno vlevo dole monogramem, zaskleno, novodobě rámováno, popsáno na zadní straně s datací 1908
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 300 Kč
Carl Weiss
V Brně před radnicí
Id: 97203
akvarel/papír, rozměr ve výřezu 24,5 x 18,5 cm, signováno vlevo dole, uprostřed dole popis, novodobě zaskleno, paspartováno, rámováno
Vyvolávací cena:
700 Kč
1 300 Kč
Helena Slavíková
Vodotrysk s dívkou
Id: 96806
kombinovaná technika/lepenka, rozměr 64 x 43 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
700 Kč
1 250 Kč
Růžena Magniová
Krajina
Id: 95403
vosková technika/látka, rozměr 44 x 53 cm, signováno vlevo nahoře, datováno 82, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 200 Kč
Míla Doleželová
Koupání
Id: 95707
kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr 27,7 x 40 cm, signováno vpravo nahoře, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 200 Kč