Čas na serveru 20:05:31

Aukce XLI./2017

Adolf Born - Na bitevním poli

Na bitevním poli

Id: 98118

litografie/papír, velikost tisku 38 x 49,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 72, vlevo dole č. 5/30, volně loženo, nerámováno, PO

Vyvolávací cena:

16 600

Detail

Ota Bubeníček - Jihočeský motiv

Ota Bubeníček
Jihočeský motiv

Id: 100103

olej/karton, rozměr 24 x 35 cm, signováno vlevo dole, novodobě rámováno, původní stav

Vyvolávací cena:
3 200

16 501

Detail

Emil Filla - Zátiší

Emil Filla
Zátiší

Id: 95305

barevná zinkografie/papír, velikost listu 12,8 x 21 cm, signováno a datováno uprostřed dole, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

16 500

Detail

Příhozy: 48

  Neznačeno - Dívka s kočkou

Neznačeno
Dívka s kočkou

Id: 97207

olej/plátno, rozměr 45 x 35 cm, Itálie 17. století, v minulosti restaurováno, dekorativně adjustováno

Vyvolávací cena:

16 500

Detail

František Daněk - Sedláček - O žních

František Daněk - Sedláček
O žních

Id: 95101

olej/plátno/karton, rozměr 49,5 x 65,5 cm, signováno vlevo dole, obraz v původním dobrém stavu, volně loženo, nerámováno

Vyvolávací cena:

16 259

Detail

Adolf Born - Krysař

Krysař

Id: 99001

litografie/papír, rozměr ve výřezu 53 x 41 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole č. 38/70, lehce zažloutlý papír, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

16 000

Detail

Josef Stegl - Tetschen

Josef Stegl
Tetschen

Id: 100509

olej/plátno, rozměr 53 x 67 cm, signováno vlevo dole, datováno 33, oděrky na rámu, obraz v minulosti odborně čištěn

Vyvolávací cena:

16 000

Detail

Jaroslav Horejc - Milenci

Jaroslav Horejc
Milenci

Id: 94801

patinovaná sádra/dřevěný podstavec, délka sošky cca 41 cm, výška celková cca 33 cm, signováno na podstavci, dřevěný sokl uvolněn, drobné oděrky na povrchu, původní stav

Vyvolávací cena:

15 999

Detail

Ota Bubeníček - Mladá Vožice

Ota Bubeníček
Mladá Vožice

Id: 94210

olej/karton, rozměr 35,7 x 50 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

15 610

Detail

Josef Jíra - Moje svatá trojice

Josef Jíra
Moje svatá trojice

Id: 101705

litografie/papír, rozměr ve výřezu 43,5 x 37 cm, signováno vpravo dole, datováno 97, popis vlevo dole, paspartováno, zaskleno

Vyvolávací cena:

15 501

Detail

Příhozy: 48

Ota Bubeníček - Chaloupka na Svratce

Ota Bubeníček
Chaloupka na Svratce

Id: 93403

olej/karton, rozměr 34,5 x 50 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

15 500

Detail

Jiří Eisler - Lidská komedie II.

Jiří Eisler
Lidská komedie II.

Id: 95311

olej/plátno, rozměr 85 x 65 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

15 500

Detail

Václav  Kozák - Pražské panorama

Václav Kozák
Pražské panorama

Id: 97506

olej/plátno, rozměr 52 x 76 cm, signováno vpravo dole, dekorativně adjustováno, původní stav

Vyvolávací cena:

15 500

Detail

Richard Felgenhauer - Na poli

Richard Felgenhauer
Na poli

Id: 95714

olej/plátno/dřevo, rozměr 27 x 27 cm, signováno vlevo dole, novodobě rámováno

Vyvolávací cena:

15 500

Detail

Luděk Marold - Pošťák

Luděk Marold
Pošťák

Id: 101001

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 29,5 x 26,5 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, paspartováno, rámováno, poškozen obraz i rám, znečištěno pod sklem, pravost potvrzena PhDr. Janou Orlíkovou

Vyvolávací cena:

15 500

Detail

Příhozy: 49