Aukce XLI./2017
Na bitevním poli
Id: 98118
litografie/papír, velikost tisku 38 x 49,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 72, vlevo dole č. 5/30, volně loženo, nerámováno, PO
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
16 600 Kč
Ota Bubeníček
Jihočeský motiv
Id: 100103
olej/karton, rozměr 24 x 35 cm, signováno vlevo dole, novodobě rámováno, původní stav
Vyvolávací cena:
3 200 Kč
16 501 Kč
Emil Filla
Zátiší
Id: 95305
barevná zinkografie/papír, velikost listu 12,8 x 21 cm, signováno a datováno uprostřed dole, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
16 500 Kč
Příhozy: 48
Neznačeno
Dívka s kočkou
Id: 97207
olej/plátno, rozměr 45 x 35 cm, Itálie 17. století, v minulosti restaurováno, dekorativně adjustováno
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
16 500 Kč
František Daněk - Sedláček
O žních
Id: 95101
olej/plátno/karton, rozměr 49,5 x 65,5 cm, signováno vlevo dole, obraz v původním dobrém stavu, volně loženo, nerámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
16 259 Kč
Krysař
Id: 99001
litografie/papír, rozměr ve výřezu 53 x 41 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole č. 38/70, lehce zažloutlý papír, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
16 000 Kč
Josef Stegl
Tetschen
Id: 100509
olej/plátno, rozměr 53 x 67 cm, signováno vlevo dole, datováno 33, oděrky na rámu, obraz v minulosti odborně čištěn
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
16 000 Kč
Jaroslav Horejc
Milenci
Id: 94801
patinovaná sádra/dřevěný podstavec, délka sošky cca 41 cm, výška celková cca 33 cm, signováno na podstavci, dřevěný sokl uvolněn, drobné oděrky na povrchu, původní stav
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
15 999 Kč
Ota Bubeníček
Mladá Vožice
Id: 94210
olej/karton, rozměr 35,7 x 50 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
15 610 Kč
Josef Jíra
Moje svatá trojice
Id: 101705
litografie/papír, rozměr ve výřezu 43,5 x 37 cm, signováno vpravo dole, datováno 97, popis vlevo dole, paspartováno, zaskleno
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
15 501 Kč
Příhozy: 48
Ota Bubeníček
Chaloupka na Svratce
Id: 93403
olej/karton, rozměr 34,5 x 50 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
15 500 Kč
Jiří Eisler
Lidská komedie II.
Id: 95311
olej/plátno, rozměr 85 x 65 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
15 500 Kč
Václav Kozák
Pražské panorama
Id: 97506
olej/plátno, rozměr 52 x 76 cm, signováno vpravo dole, dekorativně adjustováno, původní stav
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
15 500 Kč
Richard Felgenhauer
Na poli
Id: 95714
olej/plátno/dřevo, rozměr 27 x 27 cm, signováno vlevo dole, novodobě rámováno
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
15 500 Kč
Luděk Marold
Pošťák
Id: 101001
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 29,5 x 26,5 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, paspartováno, rámováno, poškozen obraz i rám, znečištěno pod sklem, pravost potvrzena PhDr. Janou Orlíkovou
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
15 500 Kč
Příhozy: 49