Čas na serveru 05:17:08

Aukce XLVI./2018

Olbram Zoubek - O. anděl - hlava

O. anděl - hlava

Id: 141904

papírový reliéf, velikost listu 21,5 x 15 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole A.T., rok vzniku 1996, volně loženo, nerámováno, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:

9 500

Detail

František  Hudeček - Noční chodec

František Hudeček
Noční chodec

Id: 137505

litografie/papír, rozměr tisku 29,5 x 23 cm, signováno vpravo dole, datováno paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, poškozená pasparta

Vyvolávací cena:

9 000

Detail

František  Tichý - Fortuna

František Tichý
Fortuna

Id: 139003

suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 17,5 x 11 cm, signováno uprostřed dole, datováno 47, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

9 000

Detail

Josef  Svoboda - Pražské panorama

Josef Svoboda
Pražské panorama

Id: 140302

olej/plátno, rozměr 120 x 90 cm, signováno vlevo dole, poškozený rám, na několika místech poškozená malba, značně znečištěno

Vyvolávací cena:

9 000

Detail

Nikola Mašić - Dívka

Nikola Mašić
Dívka

Id: 140410

kresba/papír, rozměr ve výřezu 28,5 x 20 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, na papíru hnědé tečky, získáno z rodiny autora

Vyvolávací cena:

Detail

Ludvík Kuba - Na lavičce

Ludvík Kuba
Na lavičce

Id: 142803

olej/plátno/karton, rozměr 28 x 42 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:
4 800

Detail

Bohumír Dvorský - Ovocné zátiší

Bohumír Dvorský
Ovocné zátiší

Id: 141411

olej/sololit, rozměr 33 x 57 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

Detail

Andor Ruff - Bůh Merkur a bohyně a Carmenta

Andor Ruff
Bůh Merkur a bohyně a Carmenta

Id: 141101

bronzová plastika, rozměr 30 x 12,3 cm, rozměr žulového podstavce 33 x 14,5 x 5 cm, signováno na zadní straně plastiky, původní dobrý stav

Vyvolávací cena:

8 000

Detail

Jaromír Seidl - Sedící baletka

Jaromír Seidl
Sedící baletka

Id: 142406

olej/plátno, rozměr 108 x 67 cm, signováno vpravo dole, datováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

8 000

Detail

Karel Vik - Cesta u řeky

Karel Vik
Cesta u řeky

Id: 142407

olej/plátno/karton, rozměr 32 x 26 cm, signováno vlevo dole, datováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

8 000

Detail

Josef Hlinomaz - U moře

Josef Hlinomaz
U moře

Id: 143101

kolorovná kresba/papír, rozměr 20 x 29 cm, signováno vpravo dole, datováno 78, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

8 000

Detail

Stanislav Lolek - Srny

Stanislav Lolek
Srny

Id: 143122

kombinovaná technika/pastel/papír, rozměr 35 x 46 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, prasklé sklo, oděrky na rámu, pod sklem prach

Vyvolávací cena:

8 000

Detail

Augustin Satra - Na pastvě

Augustin Satra
Na pastvě

Id: 141601

olej/karton, rozměr 20,5 x 25,5 cm, signováno vpravo dole, lehce poškozený rám, drobné odřeniny na malbě

Vyvolávací cena:

7 700

Detail

  Autor neurčen - Šlechtic

Šlechtic

Id: 143124

olej/dřevo, rozměr 41 x 22 cm, signováno vpravo dole monogramem AM, oděrky na rámu, 19. století

Vyvolávací cena:

7 500

Detail

Josef Tomáš Blažek - Vzpomínka na Horní Kalnou

Josef Tomáš Blažek
Vzpomínka na Horní Kalnou

Id: 139919

tempera/papír, rozměr 49 x 65 cm, signováno a popsáno vpravo dole, na zadní straně věnování, zaskleno, oděrky na rámu, pod sklem lehce znečištěno

Vyvolávací cena:

7 200

Detail