Čas na serveru 21:21:00

Aukce XLVI./2018

Ludvík Kuba - Na lavičce

Ludvík Kuba
Na lavičce

Id: 142803

olej/plátno/karton, rozměr 28 x 42 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:
4 800

Detail

Bohumír Dvorský - Ovocné zátiší

Bohumír Dvorský
Ovocné zátiší

Id: 141411

olej/sololit, rozměr 33 x 57 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

Detail

Andor Ruff - Bůh Merkur a bohyně a Carmenta

Andor Ruff
Bůh Merkur a bohyně a Carmenta

Id: 141101

bronzová plastika, rozměr 30 x 12,3 cm, rozměr žulového podstavce 33 x 14,5 x 5 cm, signováno na zadní straně plastiky, původní dobrý stav

Vyvolávací cena:

8 000

Detail

Jaromír Seidl - Sedící baletka

Jaromír Seidl
Sedící baletka

Id: 142406

olej/plátno, rozměr 108 x 67 cm, signováno vpravo dole, datováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

8 000

Detail

Karel Vik - Cesta u řeky

Karel Vik
Cesta u řeky

Id: 142407

olej/plátno/karton, rozměr 32 x 26 cm, signováno vlevo dole, datováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

8 000

Detail

Josef Hlinomaz - U moře

Josef Hlinomaz
U moře

Id: 143101

kolorovná kresba/papír, rozměr 20 x 29 cm, signováno vpravo dole, datováno 78, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

8 000

Detail

Stanislav Lolek - Srny

Stanislav Lolek
Srny

Id: 143122

kombinovaná technika/pastel/papír, rozměr 35 x 46 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, prasklé sklo, oděrky na rámu, pod sklem prach

Vyvolávací cena:

8 000

Detail

Augustin Satra - Na pastvě

Augustin Satra
Na pastvě

Id: 141601

olej/karton, rozměr 20,5 x 25,5 cm, signováno vpravo dole, lehce poškozený rám, drobné odřeniny na malbě

Vyvolávací cena:

7 700

Detail

  Autor neurčen - Šlechtic

Šlechtic

Id: 143124

olej/dřevo, rozměr 41 x 22 cm, signováno vpravo dole monogramem AM, oděrky na rámu, 19. století

Vyvolávací cena:

7 500

Detail

Josef Tomáš Blažek - Vzpomínka na Horní Kalnou

Josef Tomáš Blažek
Vzpomínka na Horní Kalnou

Id: 139919

tempera/papír, rozměr 49 x 65 cm, signováno a popsáno vpravo dole, na zadní straně věnování, zaskleno, oděrky na rámu, pod sklem lehce znečištěno

Vyvolávací cena:

7 200

Detail

  Autor neurčen - Ranní toaleta

Ranní toaleta

Id: 137802

olej/karton, rozměr 31 x 24 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

7 050

Detail

František Tavík Šimon - Na pláži

František Tavík Šimon
Na pláži

Id: 137721

lept/papír, rozměr tisku 24,5 x 31,5 cm, signováno monogramem vpravo dole, datováno 07, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
500

7 000

Detail

Julie Mezerová-Winterová - Loďky na Úpě

Julie Mezerová-Winterová
Loďky na Úpě

Id: 138807

olej/plátno, rozměr 54,5 x 81 cm, signováno vlevo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

7 000

Detail

Jaroslav Poš - Vesnička

Jaroslav Poš
Vesnička

Id: 141001

olej/plátno/karton, rozměr 60 x 77 cm, signováno vpravo dole, poškozený rám

Vyvolávací cena:
1 200

7 000

Detail

Gustav Macoun - Hvězdonice

Gustav Macoun
Hvězdonice

Id: 142601

olej/karton, rozměr 34 x 40 cm, signováno vlevo dole, datováno 13, poškozený pravý horní roh malby, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

6 700

Detail