Aukce XLVI./2018
Ludvík Kuba
Na lavičce
Id: 142803
olej/plátno/karton, rozměr 28 x 42 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
4 800 Kč
8 500 Kč
Bohumír Dvorský
Ovocné zátiší
Id: 141411
olej/sololit, rozměr 33 x 57 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
8 500 Kč
Andor Ruff
Bůh Merkur a bohyně a Carmenta
Id: 141101
bronzová plastika, rozměr 30 x 12,3 cm, rozměr žulového podstavce 33 x 14,5 x 5 cm, signováno na zadní straně plastiky, původní dobrý stav
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
8 000 Kč
Jaromír Seidl
Sedící baletka
Id: 142406
olej/plátno, rozměr 108 x 67 cm, signováno vpravo dole, datováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
8 000 Kč
Karel Vik
Cesta u řeky
Id: 142407
olej/plátno/karton, rozměr 32 x 26 cm, signováno vlevo dole, datováno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
8 000 Kč
Josef Hlinomaz
U moře
Id: 143101
kolorovná kresba/papír, rozměr 20 x 29 cm, signováno vpravo dole, datováno 78, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
8 000 Kč
Stanislav Lolek
Srny
Id: 143122
kombinovaná technika/pastel/papír, rozměr 35 x 46 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, prasklé sklo, oděrky na rámu, pod sklem prach
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
8 000 Kč
Augustin Satra
Na pastvě
Id: 141601
olej/karton, rozměr 20,5 x 25,5 cm, signováno vpravo dole, lehce poškozený rám, drobné odřeniny na malbě
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
7 700 Kč
Šlechtic
Id: 143124
olej/dřevo, rozměr 41 x 22 cm, signováno vpravo dole monogramem AM, oděrky na rámu, 19. století
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
7 500 Kč
Josef Tomáš Blažek
Vzpomínka na Horní Kalnou
Id: 139919
tempera/papír, rozměr 49 x 65 cm, signováno a popsáno vpravo dole, na zadní straně věnování, zaskleno, oděrky na rámu, pod sklem lehce znečištěno
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
7 200 Kč
Ranní toaleta
Id: 137802
olej/karton, rozměr 31 x 24 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
7 050 Kč
František Tavík Šimon
Na pláži
Id: 137721
lept/papír, rozměr tisku 24,5 x 31,5 cm, signováno monogramem vpravo dole, datováno 07, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
500 Kč
7 000 Kč
Julie Mezerová-Winterová
Loďky na Úpě
Id: 138807
olej/plátno, rozměr 54,5 x 81 cm, signováno vlevo dole, rámováno
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
7 000 Kč
Jaroslav Poš
Vesnička
Id: 141001
olej/plátno/karton, rozměr 60 x 77 cm, signováno vpravo dole, poškozený rám
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
7 000 Kč
Gustav Macoun
Hvězdonice
Id: 142601
olej/karton, rozměr 34 x 40 cm, signováno vlevo dole, datováno 13, poškozený pravý horní roh malby, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
6 700 Kč