Aukce XLVI./2018
Svatopluk Souček
Dívka s kytarou
Id: 143112
tempera/lepenka, rozměr ve výřezu 34,5 x 27 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, paspartováno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
800 Kč
1 800 Kč
Pohled do kraje
Id: 143134
olej/karton, rozměr 50 x 70 cm, signováno vpravo dole, datováno, malba lokálně poškozena, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 800 Kč
Průhled k jezeru
Id: 137502
olej/plátno/karton, rozměr 17 x 25 cm, signováno a datováno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 600 Kč
Cyril Bouda
Smrtihlav
Id: 137504
lept/papír, rozměr ve výřezu 14,5 x 9,5 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, paspartováno
Vyvolávací cena:
300 Kč
1 500 Kč
Josef Tomáš Blažek
Podzim
Id: 140413
olej/dřevo, rozměr ve výřezu 23 x 31 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, rámováno
Vyvolávací cena:
800 Kč
1 500 Kč
Bobeš Svoboda
Pohled na Luhačovice
Id: 141407
olej/plátno, rozměr 31,5 x 36,5 cm, signováno vlevo dole s datací a popisem, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 500 Kč
Neznačeno
Dívka
Id: 143113
olej/plátno, rozměr 52 x 37 cm, poškozený rám
Vyvolávací cena:
500 Kč
1 500 Kč
Karel Schadt
Partie z Běhařova
Id: 143116
olej/karton, rozměr 35 x 50 cm, signováno vlevo dole, otřená barva, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
1 400 Kč
Neznačeno
Noční město
Id: 137708
kvaš/papír, rozměr 24 x 33 cm, list v minulosti přeložen, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
600 Kč
1 300 Kč
Eduard Světlík
Akt
Id: 143107
olej/plátno, rozměr 46 x 28,5 cm, signováno vlevo dole, značně poškozený rám
Vyvolávací cena:
500 Kč
1 300 Kč
Oldřich Koníček
Putim
Id: 137801
akvarel/papír, rozměr ve výřezu 20 x 26 cm, signováno vpravo dole, datováno a popsáno, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
1 200 Kč
Jakub Obrovský
Klečící dívka
Id: 139913
kresba tužkou/papír, rozměr ve výřezu 23 x 19 cm, signováno a datováno vpravo dole, papír lokálně znečištěn, paspartováno, zaskleno, poškozený rám
Vyvolávací cena:
800 Kč
1 200 Kč
Lesní koncert
Id: 139915
olej/plátno, rozměr 64 x 81 cm, signováno vlevo dole, nerámováno
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 200 Kč
Neznačeno
Tržiště
Id: 143102
olej/karton, rozměr 33,5 x 24,5 cm, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 100 Kč
Augustin Němejc
Posezení
Id: 137706
kolorovaná kresba/papír, rozměr 17 x 20 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, poškozený rám, zaprášeno pod sklem
Vyvolávací cena:
800 Kč
1 000 Kč