Čas na serveru 03:43:56

Aukce XLVI./2018

Antonín  Augusta - Břízy u vody

Antonín Augusta
Břízy u vody

Id: 137712

olej/karton, rozměr 33 x 50 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
800

2 100

Detail

  Autor neurčen - Kytice

Kytice

Id: 137714

olej/karton, rozměr 50 x 60 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
1 600

2 100

Detail

Josef Tomáš Blažek - Na cestě

Josef Tomáš Blažek
Na cestě

Id: 140406

olej/plátno/karton, rozměr 54 x 36 cm, signováno vpravo dole, datováno, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:
1 200

1 900

Detail

Jaroslav Šetelík - Dívka s dýmkou

Jaroslav Šetelík
Dívka s dýmkou

Id: 135012

kresba/papír, rozměr ve výřezu 17,5 x 31 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
1 800

1 800

Detail

Josef Ženíšek - Zátiší

Josef Ženíšek
Zátiší

Id: 141501

tempera/papír, rozměr ve výřezu 13 x 20 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
1 200

1 800

Detail

Svatopluk  Souček - Dívka s kytarou

Svatopluk Souček
Dívka s kytarou

Id: 143112

tempera/lepenka, rozměr ve výřezu 34,5 x 27 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, paspartováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
800

1 800

Detail

  Autor neurčen - Pohled do kraje

Pohled do kraje

Id: 143134

olej/karton, rozměr 50 x 70 cm, signováno vpravo dole, datováno, malba lokálně poškozena, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

1 800

Detail

  Autor neurčen - Průhled k jezeru

Průhled k jezeru

Id: 137502

olej/plátno/karton, rozměr 17 x 25 cm, signováno a datováno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

1 600

Detail

Cyril Bouda - Smrtihlav

Cyril Bouda
Smrtihlav

Id: 137504

lept/papír, rozměr ve výřezu 14,5 x 9,5 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, paspartováno

Vyvolávací cena:
300

Detail

Josef Tomáš Blažek - Podzim

Josef Tomáš Blažek
Podzim

Id: 140413

olej/dřevo, rozměr ve výřezu 23 x 31 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, rámováno

Vyvolávací cena:
800

Detail

Bobeš Svoboda - Pohled na Luhačovice

Bobeš Svoboda
Pohled na Luhačovice

Id: 141407

olej/plátno, rozměr 31,5 x 36,5 cm, signováno vlevo dole s datací a popisem, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

Detail

Josef Loukota - Studie hor

Josef Loukota
Studie hor

Id: 143103

olej/plátno/karton, rozměr 24 x 37 cm, nesignováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

  Neznačeno - Dívka

Neznačeno
Dívka

Id: 143113

olej/plátno, rozměr 52 x 37 cm, poškozený rám

Vyvolávací cena:
500

Detail

Karel Schadt - Partie z Běhařova

Karel Schadt
Partie z Běhařova

Id: 143116

olej/karton, rozměr 35 x 50 cm, signováno vlevo dole, otřená barva, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
1 200

1 400

Detail

  Neznačeno - Noční město

Neznačeno
Noční město

Id: 137708

kvaš/papír, rozměr 24 x 33 cm, list v minulosti přeložen, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
600

1 300

Detail