Čas na serveru 17:34:47

Aukce XLVI./2018

Svatopluk  Souček - Dívka s kytarou

Svatopluk Souček
Dívka s kytarou

Id: 143112

tempera/lepenka, rozměr ve výřezu 34,5 x 27 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, paspartováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
800

1 800

Detail

  Autor neurčen - Pohled do kraje

Pohled do kraje

Id: 143134

olej/karton, rozměr 50 x 70 cm, signováno vpravo dole, datováno, malba lokálně poškozena, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

1 800

Detail

  Autor neurčen - Průhled k jezeru

Průhled k jezeru

Id: 137502

olej/plátno/karton, rozměr 17 x 25 cm, signováno a datováno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

1 600

Detail

Cyril Bouda - Smrtihlav

Cyril Bouda
Smrtihlav

Id: 137504

lept/papír, rozměr ve výřezu 14,5 x 9,5 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, paspartováno

Vyvolávací cena:
300

Detail

Josef Tomáš Blažek - Podzim

Josef Tomáš Blažek
Podzim

Id: 140413

olej/dřevo, rozměr ve výřezu 23 x 31 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, rámováno

Vyvolávací cena:
800

Detail

Bobeš Svoboda - Pohled na Luhačovice

Bobeš Svoboda
Pohled na Luhačovice

Id: 141407

olej/plátno, rozměr 31,5 x 36,5 cm, signováno vlevo dole s datací a popisem, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

Detail

  Neznačeno - Dívka

Neznačeno
Dívka

Id: 143113

olej/plátno, rozměr 52 x 37 cm, poškozený rám

Vyvolávací cena:
500

Detail

Karel Schadt - Partie z Běhařova

Karel Schadt
Partie z Běhařova

Id: 143116

olej/karton, rozměr 35 x 50 cm, signováno vlevo dole, otřená barva, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
1 200

1 400

Detail

  Neznačeno - Noční město

Neznačeno
Noční město

Id: 137708

kvaš/papír, rozměr 24 x 33 cm, list v minulosti přeložen, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
600

1 300

Detail

Eduard Světlík - Akt

Eduard Světlík
Akt

Id: 143107

olej/plátno, rozměr 46 x 28,5 cm, signováno vlevo dole, značně poškozený rám

Vyvolávací cena:
500

1 300

Detail

Oldřich Koníček - Putim

Oldřich Koníček
Putim

Id: 137801

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 20 x 26 cm, signováno vpravo dole, datováno a popsáno, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
1 200

1 200

Detail

Jakub Obrovský - Klečící dívka

Jakub Obrovský
Klečící dívka

Id: 139913

kresba tužkou/papír, rozměr ve výřezu 23 x 19 cm, signováno a datováno vpravo dole, papír lokálně znečištěn, paspartováno, zaskleno, poškozený rám

Vyvolávací cena:
800

1 200

Detail

  Autor neurčen - Lesní koncert

Lesní koncert

Id: 139915

olej/plátno, rozměr 64 x 81 cm, signováno vlevo dole, nerámováno

Vyvolávací cena:

1 200

Detail

  Neznačeno - Tržiště

Neznačeno
Tržiště

Id: 143102

olej/karton, rozměr 33,5 x 24,5 cm, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

1 100

Detail

Augustin Němejc - Posezení

Augustin Němejc
Posezení

Id: 137706

kolorovaná kresba/papír, rozměr 17 x 20 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, poškozený rám, zaprášeno pod sklem

Vyvolávací cena:
800

Detail