Čas na serveru 15:01:53

Aukce XLVI./2018

Josef Hubáček - Korsika

Josef Hubáček
Korsika

Id: 138802

olej/plátno/dřevo, rozměr 54 x 44 cm, signováno s datací vlevo dole, plátno poškozeno z minulosti nalomením, rámováno, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

46 000

Detail

Příhozy: 61

Václav Březina - Horský motiv

Václav Březina
Horský motiv

Id: 141401

olej/karton, rozměr 42 x 52 cm, nesignováno, dekorativně adjustováno, oděrky na rámu, bude přiložen posudek PhDr. Michaela Zachaře

Vyvolávací cena:
6 000

46 000

Detail

Příhozy: 55

Josef Konečný - Šípkový keř v zahradě

Josef Konečný
Šípkový keř v zahradě

Id: 118701

olej/plátno, rozměr 125 x 94 cm, signováno vpravo dole, dekorativně adjustováno, obraz i rám v dobrém stavu viz foto

Vyvolávací cena:

45 000

Detail

Příhozy: 58

František Kaván - Mrazivé ráno

František Kaván
Mrazivé ráno

Id: 140501

olej/karton, rozměr 39,5 x 50 cm, signováno vlevo dole s dedikací, oděrky na rámu, obraz v původním dobrém stavu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:
8 000

44 000

Detail

Příhozy: 52

  Neznačeno - Holandská krajina

Neznačeno
Holandská krajina

Id: 141512

olej/plátno, rozměr 41 x 52 cm, rentoilováno, 19. století, jedná se pravděpodobně o Barenda Cornelia Koekkoea nebo jeho okruh, dekorativně adjustováno, v minulosti restaurováno

Vyvolávací cena:
6 000

42 000

Detail

Eduard Demartini - Zuzanka

Eduard Demartini
Zuzanka

Id: 140301

olej/plátno, rozměr 158 x 100 cm, signováno monogramem vpravo dole, datováno 1931, oděrky na rámu, drobná poškození malby, na zadní straně výstavní štítek

Vyvolávací cena:
8 000

39 000

Detail

Nikola Mašić - U stavení

Nikola Mašić
U stavení

Id: 140408

olej/plátno, rozměr 34 x 51 cm, nesignováno, značně poškozená malba, oděrky na rámu, získáno z rodiny autora

Vyvolávací cena:

39 000

Detail

František Muzika - Postava

František Muzika
Postava

Id: 141201

pastel/papír, rozměr ve výřezu 34,5 x 24,5 cm, signováno vpravo nahoře, datováno 35, nově paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:
6 000

39 000

Detail

Bedřich Wachsmann ml. - Vyšehrad

Bedřich Wachsmann ml.
Vyšehrad

Id: 139909

olej/plátno, rozměr 75 x 92 cm, signováno monogramem vlevo dole, datováno 1911, původní adjustace i stav obrazu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

39 000

Detail

Příhozy: 48

Andrej Bělocvětov - Kompozice

Andrej Bělocvětov
Kompozice

Id: 139005

olej/karton, rozměr malby 23 x 33 cm, signováno s datací vlevo nahoře, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

37 000

Detail

Andy Warhol - Černý nosorožec

Andy Warhol
Černý nosorožec

Id: 139502

litografie/ruční papír, velikost listu 57 x 38 cm, signováno v tisku vpravo dole, vlevo dole č. 32/100, zaskleno, rámováno, provenience soukromá sbírka Dr. Michala Bycka, konzultováno s Dr. Michalem BYCKO,Ph.D., přiloženo potvrzení autenticity Společnosti Andy Warhola Medzilaborce

Vyvolávací cena:

37 000

Detail

František  Tichý - Krasojezdkyně

František Tichý
Krasojezdkyně

Id: 143119

kombinovaná technika/papír, rozměr kresby 26 x 31 cm, signováno monogramem vpravo dole a podpisem s datací uprostřed dole, list byl v minulosti přeložen, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

37 000

Detail

Luděk Marold - Dostaveníčko

Luděk Marold
Dostaveníčko

Id: 141507

kolorovaná kresba/papír, rozměr 38 x 21,5 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, dekorativně adjustováno v Eckově rámu

Vyvolávací cena:

36 000

Detail

František Ringo Čech - Procházka s Krtečkem a Olgoj s Chorchojem

František Ringo Čech
Procházka s Krtečkem a Olgoj s Chorchojem

Id: 138002

olej/plátno, rozměr 55 x 55 cm, signováno vlevo nahoře s datací, získáno přímo od autora

Vyvolávací cena:

35 333

Detail

Zdeněk Burian - Duch pohraniční

Zdeněk Burian
Duch pohraniční

Id: 139802

perokresba/papír, rozměr ve výřezu 18,5 x 31 cm, signováno vpravo dole, ilustrace z knihy Duch pohraničí - Z. Grey, str. 60, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:
6 000

35 000

Detail