Aukce XLVI./2018
Neznačeno
Holandská krajina
Id: 141512
olej/plátno, rozměr 41 x 52 cm, rentoilováno, 19. století, jedná se pravděpodobně o Barenda Cornelia Koekkoea nebo jeho okruh, dekorativně adjustováno, v minulosti restaurováno
Vyvolávací cena:
6 000 Kč
42 000 Kč
Eduard Demartini
Zuzanka
Id: 140301
olej/plátno, rozměr 158 x 100 cm, signováno monogramem vpravo dole, datováno 1931, oděrky na rámu, drobná poškození malby, na zadní straně výstavní štítek
Vyvolávací cena:
8 000 Kč
39 000 Kč
Nikola Mašić
U stavení
Id: 140408
olej/plátno, rozměr 34 x 51 cm, nesignováno, značně poškozená malba, oděrky na rámu, získáno z rodiny autora
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
39 000 Kč
František Muzika
Postava
Id: 141201
pastel/papír, rozměr ve výřezu 34,5 x 24,5 cm, signováno vpravo nahoře, datováno 35, nově paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
6 000 Kč
39 000 Kč
Bedřich Wachsmann ml.
Vyšehrad
Id: 139909
olej/plátno, rozměr 75 x 92 cm, signováno monogramem vlevo dole, datováno 1911, původní adjustace i stav obrazu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
39 000 Kč
Příhozy: 48
Andrej Bělocvětov
Kompozice
Id: 139005
olej/karton, rozměr malby 23 x 33 cm, signováno s datací vlevo nahoře, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
37 000 Kč
Andy Warhol
Černý nosorožec
Id: 139502
litografie/ruční papír, velikost listu 57 x 38 cm, signováno v tisku vpravo dole, vlevo dole č. 32/100, zaskleno, rámováno, provenience soukromá sbírka Dr. Michala Bycka, konzultováno s Dr. Michalem BYCKO,Ph.D., přiloženo potvrzení autenticity Společnosti Andy Warhola Medzilaborce
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
37 000 Kč
František Tichý
Krasojezdkyně
Id: 143119
kombinovaná technika/papír, rozměr kresby 26 x 31 cm, signováno monogramem vpravo dole a podpisem s datací uprostřed dole, list byl v minulosti přeložen, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
37 000 Kč
Luděk Marold
Dostaveníčko
Id: 141507
kolorovaná kresba/papír, rozměr 38 x 21,5 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, dekorativně adjustováno v Eckově rámu
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
36 000 Kč
František Ringo Čech
Procházka s Krtečkem a Olgoj s Chorchojem
Id: 138002
olej/plátno, rozměr 55 x 55 cm, signováno vlevo nahoře s datací, získáno přímo od autora
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
35 333 Kč
Zdeněk Burian
Duch pohraniční
Id: 139802
perokresba/papír, rozměr ve výřezu 18,5 x 31 cm, signováno vpravo dole, ilustrace z knihy Duch pohraničí - Z. Grey, str. 60, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
6 000 Kč
35 000 Kč
Jakub Obrovský
Dvě dívky
Id: 139929
olej/plátno, rozměr 134 x 82,5 cm, signováno vpravo dole, nerámováno, malba celkově v horším stavu, krakeláž, odřeniny, praskliny, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
12 000 Kč
35 000 Kč
Štěpán Bohumil
Kubistická hlava
Id: 137713
olej/karton, rozměr 49 x 35 cm, signováno vpravo dole, datováno 45, původní olištování
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
34 000 Kč
Jan Honsa
Na břehu
Id: 131201
olej/karton, rozměr 49 x 65 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
32 000 Kč
Oblak
Id: 141902
reliéf cín/zlato, rozměr 15 x 15 cm, signováno na zadní straně, drobná oděrka, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
32 000 Kč