Čas na serveru 03:45:17

Aukce XLVI./2018

Zdeněk Hajný - Souznění

Zdeněk Hajný
Souznění

Id: 137401

olej/plátno, rozměr 30 x 35 cm, signováno vpravo dole, datováno 89, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

27 510

Detail

Jan Rapin - Letní dívka

Jan Rapin
Letní dívka

Id: 141801

olej/plátno, rozměr 60 x 50 cm, signováno vlevo dole, na zadní straně popsáno, datováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

27 000

Detail

Příhozy: 55

Jiří Valenta - Zátiší 1979

Jiří Valenta
Zátiší 1979

Id: 137717

olej/plátno, rozměr 20 x 28 cm, nesignováno, značeno a popsáno na zadní straně, pochází z pozůstalosti autora, zakázkový rám

Vyvolávací cena:

26 000

Detail

Vojtěch  Sedláček - Zima na samotách

Vojtěch Sedláček
Zima na samotách

Id: 138804

tempera/papír, rozměr 39 x 56 cm, signováno vpravo dole, datováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

26 000

Detail

Ota Bubeníček - České chaloupky

Ota Bubeníček
České chaloupky

Id: 140701

olej/plátno/karton, rozměr 50 x 60 cm, signováno vlevo dole, drobná poškození v malbě, zaskleno, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem, obraz byl autorem pravděpodobně malován na společných cestách s Jaroslavem Panuškou

Vyvolávací cena:
7 000

26 000

Detail

František Drtikol - Kameny v lese

František Drtikol
Kameny v lese

Id: 137001

olej/překližka, rozměr 32 x 42 cm, signováno vpravo dole, datováno, novodobě rámováno

Vyvolávací cena:

25 500

Detail

Zdeněk Burian - Kytarista

Zdeněk Burian
Kytarista

Id: 136802

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 19,5 x 17,5 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

25 000

Detail

František Drtikol - Skála v lese

František Drtikol
Skála v lese

Id: 137002

olej/překližka, rozměr 30 x 40 cm, signováno vlevo dole, datováno, novodobě rámováno

Vyvolávací cena:

25 000

Detail

Emil Filla - Čtenářka

Emil Filla
Čtenářka

Id: 141515

litografie/papír, rozměr ve výřezu 46,5 x 34 cm, signováno v kameni i tužkou vpravo dole, paspartováno, zaskleno, novodobě rámováno

Vyvolávací cena:

25 000

Detail

Vincenc Beneš - Jihočeská kaplička

Vincenc Beneš
Jihočeská kaplička

Id: 139935

olej/plátno, rozměr 58 x 73 cm, signováno vpravo dole, oboustranný obraz, lehce poškozený dekorativní rám

Vyvolávací cena:
15 000

25 000

Detail

Jakub Schikaneder - Malířova maminka

Jakub Schikaneder
Malířova maminka

Id: 141412

kresba/papír, rozměr ve výřezu 30,5 x 17,5 cm, signováno monogramem vpravo uprostřed, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, pod sklem lehce zašpiněno, pochází z autorovi rodiny, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

25 000

Detail

Jan Slavíček - Maková pole

Jan Slavíček
Maková pole

Id: 133701

olej/plátno/karton, rozměr 19 x 22 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

24 000

Detail

Ferdinand Engelmüller - Stromy ve svahu

Ferdinand Engelmüller
Stromy ve svahu

Id: 141403

pastel/lepenka, rozměr 45 x 65 cm, signováno vpravo dole, datováno 1917, zaskleno, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

23 500

Detail

Příhozy: 52

Gustav  Porš - U Babákova

Gustav Porš
U Babákova

Id: 142302

olej/karton, rozměr 48 x 68 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

23 500

Detail

Bohumil Matal - Hlava

Bohumil Matal
Hlava

Id: 142801

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 15,5 x 10 cm, signováno vlevo dole, datováno 48, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

23 500

Detail