Čas na serveru 07:09:02

Aukce XLVI./2018

Jiří Mocek - Zapomenutý dům

Jiří Mocek
Zapomenutý dům

Id: 137722

olej/karton, rozměr 28 x 56 cm, signováno vpravo dole, datováno 74, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

6 000

Detail

František Tavík Šimon - Starý průplav v Amsterdamu

František Tavík Šimon
Starý průplav v Amsterdamu

Id: 140404

barevný lept/papír, rozměr ve výřezu 34 x 38 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

6 000

Detail

  Autor neurčen - Městečko v květu

Městečko v květu

Id: 139917

olej/plátno, rozměr 60 x 54 cm, signováno a datováno vpravo dole, poškozený rám

Vyvolávací cena:

6 000

Detail

Vladimír Sychra - Nevěsta

Vladimír Sychra
Nevěsta

Id: 139918

kombinovaná technika/akvarel/lepenka, rozměr ve výřezu 45 x 36,5 cm, signováno vlevo dole, datováno 43, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

6 000

Detail

  Autor neurčen - Zbrojnoš

Zbrojnoš

Id: 143125

olej/dřevo, rozměr 41 x 21,5 cm, signováno monogramem AM vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

6 000

Detail

Kamil Linhart - Z mlhovin

Kamil Linhart
Z mlhovin

Id: 138501

malba/sololit, rozměr 22 x 22,5 cm, signováno monogramem vlevo dole, popsáno na zadní straně, autorsky olištováno, získáno z pozůstalosti autora

Vyvolávací cena:

5 600

Detail

Josef Král - Parníky

Josef Král
Parníky

Id: 141405

akvarel/papír, rozměr 21 x 30 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:
1 800

5 600

Detail

Max Švabinský - Chodská Madona

Max Švabinský
Chodská Madona

Id: 137206

litografie/papír, rozměr tisku 29 x 23,5 cm, signováno vpravo dole, věnování vlevo dole, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

5 509

Detail

Max Švabinský - Diana na lovu

Max Švabinský
Diana na lovu

Id: 137202

lept/papír, rozměr leptu 30 x 36 cm, signováno, datováno a datování na pravé straně dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

Josef Mathauser - Po dešti

Josef Mathauser
Po dešti

Id: 137805

olej/plátno, rozměr 47 x 66 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu i obrazu, obraz v minulosti restaurován

Vyvolávací cena:

Detail

  Neznačeno - Dívka u studny

Neznačeno
Dívka u studny

Id: 141302

olej/plátno, rozměr 65 x 45 cm, v minulosti restaurováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

Luisa Černovická - Kytice

Luisa Černovická
Kytice

Id: 141002

olej/plátno, rozměr 75 x 65 cm, signováno vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Jan Trampota - Zahradní pohled

Jan Trampota
Zahradní pohled

Id: 137803

akvarel/papír, rozměr 35 x 26 cm, signováno a datováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
800

5 200

Detail

Michael Haller - U horské bystřiny

Michael Haller
U horské bystřiny

Id: 131504

olej/plátno, rozměr 47 x 66 cm, signováno vpravo dole, rentoilováno a restaurováno, novodobě rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Richard Fremund - Putim

Richard Fremund
Putim

Id: 143202

tempera/papír, rozměr ve výřezu 31,5 x 43,5 cm, signováno vlevo dole, datováno, paspartováno, zaskleno, na zadní straně věnování

Vyvolávací cena:

Detail