Aukce XLVI./2018
Vladimír Sychra
Nevěsta
Id: 139918
kombinovaná technika/akvarel/lepenka, rozměr ve výřezu 45 x 36,5 cm, signováno vlevo dole, datováno 43, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
6 000 Kč
Zbrojnoš
Id: 143125
olej/dřevo, rozměr 41 x 21,5 cm, signováno monogramem AM vpravo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
6 000 Kč
Kamil Linhart
Z mlhovin
Id: 138501
malba/sololit, rozměr 22 x 22,5 cm, signováno monogramem vlevo dole, popsáno na zadní straně, autorsky olištováno, získáno z pozůstalosti autora
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
5 600 Kč
Josef Král
Parníky
Id: 141405
akvarel/papír, rozměr 21 x 30 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
5 600 Kč
Max Švabinský
Chodská Madona
Id: 137206
litografie/papír, rozměr tisku 29 x 23,5 cm, signováno vpravo dole, věnování vlevo dole, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
5 509 Kč
Max Švabinský
Diana na lovu
Id: 137202
lept/papír, rozměr leptu 30 x 36 cm, signováno, datováno a datování na pravé straně dole, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
5 500 Kč
Josef Mathauser
Po dešti
Id: 137805
olej/plátno, rozměr 47 x 66 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu i obrazu, obraz v minulosti restaurován
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
5 500 Kč
Neznačeno
Dívka u studny
Id: 141302
olej/plátno, rozměr 65 x 45 cm, v minulosti restaurováno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
5 500 Kč
Luisa Černovická
Kytice
Id: 141002
olej/plátno, rozměr 75 x 65 cm, signováno vpravo dole, rámováno
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
5 500 Kč
Jan Trampota
Zahradní pohled
Id: 137803
akvarel/papír, rozměr 35 x 26 cm, signováno a datováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
800 Kč
5 200 Kč
Michael Haller
U horské bystřiny
Id: 131504
olej/plátno, rozměr 47 x 66 cm, signováno vpravo dole, rentoilováno a restaurováno, novodobě rámováno
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
5 000 Kč
Richard Fremund
Putim
Id: 143202
tempera/papír, rozměr ve výřezu 31,5 x 43,5 cm, signováno vlevo dole, datováno, paspartováno, zaskleno, na zadní straně věnování
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
5 000 Kč
Václav Rožánek
Labutě na Otavě
Id: 143501
akvarel/tempera/papír, rozměr ve výřezu 28 x 40 cm, signováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
5 000 Kč
Lilli Gödl-Brandhuber
U řeky
Id: 142402
olej/plátno/karton, rozměr 41 x 51 cm, signováno vpravo dole s datací, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
4 900 Kč
Jan Trampota
Cesta ke vsi
Id: 141410
olej/sololit, rozměr 52 x 70 cm, nesignováno, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
4 800 Kč