Čas na serveru 13:53:10

Aukce XLVI./2018

Robert Schlosser - V chrámu

Robert Schlosser
V chrámu

Id: 143104

olej/karton, rozměr 29,5 x 23 cm, signováno vlevo dole, poškozený rám

Vyvolávací cena:
800

Detail

  Neznačeno - Květinové zátiší

Neznačeno
Květinové zátiší

Id: 139910

olej/plátno, rozměr 27,5 x 18 cm, poškozený rám, lokálně poškozená malba

Vyvolávací cena:
500

900

Detail

František  Tichý - Fratellini

František Tichý
Fratellini

Id: 137203

litografie/papír, rozměr ve výřezu 21,5 x 29,5 cm, nesignováno, paspartováno, zaskleno

Vyvolávací cena:

20 000

Detail

  Neznačeno - Dívka

Neznačeno
Dívka

Id: 143113

olej/plátno, rozměr 52 x 37 cm, poškozený rám

Vyvolávací cena:
500

Detail

Antonín Procházka - Jezdec s koněm

Antonín Procházka
Jezdec s koněm

Id: 143106

lept/papír, rozměr ve výřezu 19 x 20 cm, nesignováno, na zadní straně autorovo razítko, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
500

700

Detail

Vincent Plesnivý - Konvolut dvou kusů

Vincent Plesnivý
Konvolut dvou kusů

Id: 143111

olej/karton, rozměry 64 x 35 cm a 66 x 35 cm, signováno a datováno vpravo dole, poškozené rámy

Vyvolávací cena:
500

13 000

Detail

Antonín Hudeček - Zimní odpoledne

Antonín Hudeček
Zimní odpoledne

Id: 141506

olej/karton, rozměr 27,5 x 36,5 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, obraz v původním stavu

Vyvolávací cena:

53 000

Detail

Příhozy: 89

Jaro Procházka - V Paříži

Jaro Procházka
V Paříži

Id: 143126

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 26,5 x 33 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

2 801

Detail

Jiří John - Strž

Jiří John
Strž

Id: 139611

suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 22,5 x 15 cm, signováno vpravo dole, datováno, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

15 500

Detail

Josef Tomáš Blažek - Vzpomínka na Horní Kalnou

Josef Tomáš Blažek
Vzpomínka na Horní Kalnou

Id: 139919

tempera/papír, rozměr 49 x 65 cm, signováno a popsáno vpravo dole, na zadní straně věnování, zaskleno, oděrky na rámu, pod sklem lehce znečištěno

Vyvolávací cena:

7 200

Detail

Jaroslav Ronek - U rybníka

Jaroslav Ronek
U rybníka

Id: 142405

olej/plátno, rozměr 55 x 67 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

4 100

Detail

Max Švabinský - Chodská Madona

Max Švabinský
Chodská Madona

Id: 137206

litografie/papír, rozměr tisku 29 x 23,5 cm, signováno vpravo dole, věnování vlevo dole, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

5 509

Detail

Jan Sládek - Návrh divadelní scény

Jan Sládek
Návrh divadelní scény

Id: 137205

kombinovaná technika/malba/koláž, rozměr 32 x 47 cm, signováno a popsáno vpravo dole, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:
800

6 000

Detail

Josef Vaic - Pražské střechy

Josef Vaic
Pražské střechy

Id: 143121

olej/karton, rozměr 50 x 39 cm, singováno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

13 800

Detail

  Neznačeno - Ležící akt

Neznačeno
Ležící akt

Id: 143136

olej/plátno, rozměr 40 x 140 cm, autorsky rámováno

Vyvolávací cena:

3 100

Detail