Čas na serveru 18:20:29

Aukce XLVI./2018

  Autor neurčen - Rybáři

Rybáři

Id: 139613

olej/plátno, rozměr 47 x 36 cm, signováno monogramem vlevo dole, datováno 78, 19. století, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

4 400

Detail

Cyril Bouda - Dívka s kočkou

Cyril Bouda
Dívka s kočkou

Id: 143114

litografie/papír, rozměr tisku 25 x 42,5 cm, signováno v tisku i ručně vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, hnědé tečky na papíru

Vyvolávací cena:
800

4 330

Detail

František Cína - Jelínek - Domky pod skalou

František Cína - Jelínek
Domky pod skalou

Id: 138806

olej/plátno/karton, rozměr 36 x 51 cm, signováno vpravo dole, datováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

4 211

Detail

Jan  Dědina - U krbu

Jan Dědina
U krbu

Id: 139401

olej/dřevo, rozměr 27 x 35 cm, signováno a popsáno vlevo dole, a dále i na zadní straně včetně věnování, poškozený rám

Vyvolávací cena:

4 200

Detail

A. Lískovec - Na pohovce

A. Lískovec
Na pohovce

Id: 139925

olej/plátno, rozměr 61 x 73 cm, signováno A. Lískovec vpravo dole, zaskleno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

4 200

Detail

Rudolf Vejrych - Zátiší

Rudolf Vejrych
Zátiší

Id: 142701

olej/plátno, rozměr 42,5 x 47,5 cm, signováno vlevo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

4 200

Detail

Vlastimil  Beneš - Lávka přes potok

Vlastimil Beneš
Lávka přes potok

Id: 121901

olej/plátno, rozměr 37 x 50 cm, signováno vpravo dole, datováno 56, oděrky na rámu, obraz v původním stavu viz foto

Vyvolávací cena:

4 100

Detail

  Neznačeno - Cestička do vsi

Neznačeno
Cestička do vsi

Id: 142401

olej/plátno/karton, rozměr 29 x 38 cm, pravděpodobně namalovala Helena Emingerová, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

4 100

Detail

Jaroslav Ronek - U rybníka

Jaroslav Ronek
U rybníka

Id: 142405

olej/plátno, rozměr 55 x 67 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

4 100

Detail

Václav Rožánek - Zelená hlava

Václav Rožánek
Zelená hlava

Id: 138901

tempera/papír, rozměr ve výřezu 31 x 22,5cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Karel Schadt - Březový háj

Karel Schadt
Březový háj

Id: 139101

olej/karton, rozměr 50 x 40 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, poškozený rám

Vyvolávací cena:
3 900

Detail

Pravoslav Rada - Kočka

Pravoslav Rada
Kočka

Id: 142001

kolorovaná porcelánová plastika, celková výška 13,5 cm, autorsky signováno na zadní straně, původní velmi dobrý stav

Vyvolávací cena:

Detail

Robert Schlosser - V chrámu

Robert Schlosser
V chrámu

Id: 143104

olej/karton, rozměr 29,5 x 23 cm, signováno vlevo dole, poškozený rám

Vyvolávací cena:
800

Detail

Francois Joseph Girot - Na stopě

Francois Joseph Girot
Na stopě

Id: 141705

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 35,5 x 27 cm, signováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

3 900

Detail

Rudolf Bém (Vratislav Hlava) - Žito po dešti

Rudolf Bém (Vratislav Hlava)
Žito po dešti

Id: 133312

olej/karton, rozměr 50 x 66 cm, signováno vpravo dole, dekorativně adjustováno, autorsky popsáno na zadní straně

Vyvolávací cena:

3 700

Detail