Aukce XLVI./2018
Rudolf Vejrych
Zátiší
Id: 142701
olej/plátno, rozměr 42,5 x 47,5 cm, signováno vlevo dole, rámováno
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
4 200 Kč
Vlastimil Beneš
Lávka přes potok
Id: 121901
olej/plátno, rozměr 37 x 50 cm, signováno vpravo dole, datováno 56, oděrky na rámu, obraz v původním stavu viz foto
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
4 100 Kč
Neznačeno
Cestička do vsi
Id: 142401
olej/plátno/karton, rozměr 29 x 38 cm, pravděpodobně namalovala Helena Emingerová, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
4 100 Kč
Jaroslav Ronek
U rybníka
Id: 142405
olej/plátno, rozměr 55 x 67 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
4 100 Kč
Václav Rožánek
Zelená hlava
Id: 138901
tempera/papír, rozměr ve výřezu 31 x 22,5cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
4 000 Kč
Karel Schadt
Březový háj
Id: 139101
olej/karton, rozměr 50 x 40 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, poškozený rám
Vyvolávací cena:
3 900 Kč
4 000 Kč
Pravoslav Rada
Kočka
Id: 142001
kolorovaná porcelánová plastika, celková výška 13,5 cm, autorsky signováno na zadní straně, původní velmi dobrý stav
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
4 000 Kč
Robert Schlosser
V chrámu
Id: 143104
olej/karton, rozměr 29,5 x 23 cm, signováno vlevo dole, poškozený rám
Vyvolávací cena:
800 Kč
4 000 Kč
Francois Joseph Girot
Na stopě
Id: 141705
akvarel/papír, rozměr ve výřezu 35,5 x 27 cm, signováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
3 900 Kč
Rudolf Bém (Vratislav Hlava)
Žito po dešti
Id: 133312
olej/karton, rozměr 50 x 66 cm, signováno vpravo dole, dekorativně adjustováno, autorsky popsáno na zadní straně
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
3 700 Kč
Stanislav Feikl
Zimní motiv
Id: 138701
olej/karton, rozměr 50 x 66 cm, signováno vlevo dole, obraz i rám v dobrém stavu
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
3 600 Kč
František Daněk - Sedláček
Lesní motiv
Id: 139602
olej/karton, rozměr 69 x 98 cm, signováno vlevo dole, zcela zvlněný karton, malba lokálně poškozena, poškozený rám
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
3 600 Kč
Francois Joseph Girot
Úlovek
Id: 141704
akvarel/papír, rozměr ve výřezu 36 x 27,5 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
3 600 Kč
Miloslav Holý
Jihočeský rybník
Id: 142902
olej/sololit, rozměr 19 x 36,5 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
3 600 Kč
Jaroslav Špillar
Fiesole
Id: 141406
akvarel/papír, rozměr malby 30,5 x 20,5 cm, signováno, datováno a popsáno vpravo dole, zaskleno, poškozený rám, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
900 Kč
3 433 Kč