Aukce XLVI./2018
Jaroslav Paur
Město
Id: 143201
olej/karton, rozměr 19 x 25 cm, signováno vpravo dole, datováno, zaskleno, poškozený rám
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
6 700 Kč
Luisa Černovická
Kytice
Id: 129901
olej/karton, rozměr 39,5 x 31,5 cm, signováno vpravo dole, poškozený rám
Vyvolávací cena:
1 600 Kč
6 500 Kč
František Daněk - Sedláček
Muchomůrky
Id: 131202
olej/plátno/karton, rozměr 15 x 20 cm, signováno vlevo dole, lehce poškozený rám
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
6 500 Kč
Viktor Rolín
Bouřkové nebe
Id: 138803
olej/dřevo, rozměr 42 x 50 cm, signováno vpravo dole, rámováno
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
6 500 Kč
František Tichý
Erynie
Id: 139301
suchá jehla/papír, rozměr tisku 20 x 15 cm, nesignováno, paspartováno, volně loženo
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
6 500 Kč
Josef Tomáš Blažek
Noční park
Id: 140407
olej/plátno, rozměr 70 x 47 cm, signováno vpravo dole, datováno, poškozená malba, poškozený rám
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
6 500 Kč
Drahoslav Šolta
Dům ve stráni
Id: 139928
olej/plátno, rozměr 80 x 100 cm, signováno vpravo dole, nerámováno, na zadní straně autorovo razítko
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
6 500 Kč
Anděl ze zvěstování
Id: 141903
papírový reliéf, velikost listu 21 x 14 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole autorský tisk, rok vzniku 1995, volně loženo, nerámováno, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
6 500 Kč
Otto Molitor
Krojovaná dívka
Id: 140412
olej/dřevo, rozměr 39 x 22 cm, signováno vlevo dole, poškozený rám
Vyvolávací cena:
1 600 Kč
6 100 Kč
Jan Sládek
Návrh divadelní scény
Id: 137205
kombinovaná technika/malba/koláž, rozměr 32 x 47 cm, signováno a popsáno vpravo dole, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
800 Kč
6 000 Kč
Neznačeno
Muž v plášti
Id: 137701
olej/plátno, rozměr 34,5 x 28 cm, 18. století, oděrky na rámu, v minulosti restaurováno
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
6 000 Kč
Průhled lesem
Id: 137702
olej/karton, rozměr 36 x 27 cm, signováno vlevo dole, motiv podle J. Mařáka, na zadní straně značka sbírky původu (Dolínova sb.), oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
6 000 Kč
Jiří Mocek
Zapomenutý dům
Id: 137722
olej/karton, rozměr 28 x 56 cm, signováno vpravo dole, datováno 74, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
6 000 Kč
František Tavík Šimon
Starý průplav v Amsterdamu
Id: 140404
barevný lept/papír, rozměr ve výřezu 34 x 38 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
6 000 Kč
Městečko v květu
Id: 139917
olej/plátno, rozměr 60 x 54 cm, signováno a datováno vpravo dole, poškozený rám
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
6 000 Kč