Čas na serveru 14:45:41

Aukce XLVI./2018

  Autor neurčen - Ranní toaleta

Ranní toaleta

Id: 137802

olej/karton, rozměr 31 x 24 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

7 050

Detail

František Tavík Šimon - Na pláži

František Tavík Šimon
Na pláži

Id: 137721

lept/papír, rozměr tisku 24,5 x 31,5 cm, signováno monogramem vpravo dole, datováno 07, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
500

7 000

Detail

Julie Mezerová-Winterová - Loďky na Úpě

Julie Mezerová-Winterová
Loďky na Úpě

Id: 138807

olej/plátno, rozměr 54,5 x 81 cm, signováno vlevo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

7 000

Detail

Jaroslav Poš - Vesnička

Jaroslav Poš
Vesnička

Id: 141001

olej/plátno/karton, rozměr 60 x 77 cm, signováno vpravo dole, poškozený rám

Vyvolávací cena:
1 200

7 000

Detail

Gustav Macoun - Hvězdonice

Gustav Macoun
Hvězdonice

Id: 142601

olej/karton, rozměr 34 x 40 cm, signováno vlevo dole, datováno 13, poškozený pravý horní roh malby, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

6 700

Detail

Jaroslav Paur - Město

Jaroslav Paur
Město

Id: 143201

olej/karton, rozměr 19 x 25 cm, signováno vpravo dole, datováno, zaskleno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

6 700

Detail

Luisa Černovická - Kytice

Luisa Černovická
Kytice

Id: 129901

olej/karton, rozměr 39,5 x 31,5 cm, signováno vpravo dole, poškozený rám

Vyvolávací cena:
1 600

Detail

František Daněk - Sedláček - Muchomůrky

František Daněk - Sedláček
Muchomůrky

Id: 131202

olej/plátno/karton, rozměr 15 x 20 cm, signováno vlevo dole, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:

Detail

Viktor  Rolín - Bouřkové nebe

Viktor Rolín
Bouřkové nebe

Id: 138803

olej/dřevo, rozměr 42 x 50 cm, signováno vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

František  Tichý - Erynie

František Tichý
Erynie

Id: 139301

suchá jehla/papír, rozměr tisku 20 x 15 cm, nesignováno, paspartováno, volně loženo

Vyvolávací cena:

Detail

Josef Tomáš Blažek - Noční park

Josef Tomáš Blažek
Noční park

Id: 140407

olej/plátno, rozměr 70 x 47 cm, signováno vpravo dole, datováno, poškozená malba, poškozený rám

Vyvolávací cena:

Detail

Drahoslav Šolta - Dům ve stráni

Drahoslav Šolta
Dům ve stráni

Id: 139928

olej/plátno, rozměr 80 x 100 cm, signováno vpravo dole, nerámováno, na zadní straně autorovo razítko

Vyvolávací cena:

Detail

Olbram Zoubek - Anděl ze zvěstování

Anděl ze zvěstování

Id: 141903

papírový reliéf, velikost listu 21 x 14 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole autorský tisk, rok vzniku 1995, volně loženo, nerámováno, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:

Detail

Otto Molitor - Krojovaná dívka

Otto Molitor
Krojovaná dívka

Id: 140412

olej/dřevo, rozměr 39 x 22 cm, signováno vlevo dole, poškozený rám

Vyvolávací cena:
1 600

6 100

Detail

Jan Sládek - Návrh divadelní scény

Jan Sládek
Návrh divadelní scény

Id: 137205

kombinovaná technika/malba/koláž, rozměr 32 x 47 cm, signováno a popsáno vpravo dole, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:
800

6 000

Detail