Čas na serveru 03:51:58

Aukce XLVI./2018

Jaroslav Paur - Město

Jaroslav Paur
Město

Id: 143201

olej/karton, rozměr 19 x 25 cm, signováno vpravo dole, datováno, zaskleno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

6 700

Detail

Luisa Černovická - Kytice

Luisa Černovická
Kytice

Id: 129901

olej/karton, rozměr 39,5 x 31,5 cm, signováno vpravo dole, poškozený rám

Vyvolávací cena:
1 600

Detail

František Daněk - Sedláček - Muchomůrky

František Daněk - Sedláček
Muchomůrky

Id: 131202

olej/plátno/karton, rozměr 15 x 20 cm, signováno vlevo dole, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:

Detail

Viktor  Rolín - Bouřkové nebe

Viktor Rolín
Bouřkové nebe

Id: 138803

olej/dřevo, rozměr 42 x 50 cm, signováno vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

František  Tichý - Erynie

František Tichý
Erynie

Id: 139301

suchá jehla/papír, rozměr tisku 20 x 15 cm, nesignováno, paspartováno, volně loženo

Vyvolávací cena:

Detail

Josef Tomáš Blažek - Noční park

Josef Tomáš Blažek
Noční park

Id: 140407

olej/plátno, rozměr 70 x 47 cm, signováno vpravo dole, datováno, poškozená malba, poškozený rám

Vyvolávací cena:

Detail

Drahoslav Šolta - Dům ve stráni

Drahoslav Šolta
Dům ve stráni

Id: 139928

olej/plátno, rozměr 80 x 100 cm, signováno vpravo dole, nerámováno, na zadní straně autorovo razítko

Vyvolávací cena:

Detail

Olbram Zoubek - Anděl ze zvěstování

Anděl ze zvěstování

Id: 141903

papírový reliéf, velikost listu 21 x 14 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole autorský tisk, rok vzniku 1995, volně loženo, nerámováno, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:

Detail

Otto Molitor - Krojovaná dívka

Otto Molitor
Krojovaná dívka

Id: 140412

olej/dřevo, rozměr 39 x 22 cm, signováno vlevo dole, poškozený rám

Vyvolávací cena:
1 600

6 100

Detail

Jan Sládek - Návrh divadelní scény

Jan Sládek
Návrh divadelní scény

Id: 137205

kombinovaná technika/malba/koláž, rozměr 32 x 47 cm, signováno a popsáno vpravo dole, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:
800

6 000

Detail

  Neznačeno - Muž v plášti

Neznačeno
Muž v plášti

Id: 137701

olej/plátno, rozměr 34,5 x 28 cm, 18. století, oděrky na rámu, v minulosti restaurováno

Vyvolávací cena:
1 200

6 000

Detail

  Autor neurčen - Průhled lesem

Průhled lesem

Id: 137702

olej/karton, rozměr 36 x 27 cm, signováno vlevo dole, motiv podle J. Mařáka, na zadní straně značka sbírky původu (Dolínova sb.), oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
1 200

6 000

Detail

Jiří Mocek - Zapomenutý dům

Jiří Mocek
Zapomenutý dům

Id: 137722

olej/karton, rozměr 28 x 56 cm, signováno vpravo dole, datováno 74, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

6 000

Detail

František Tavík Šimon - Starý průplav v Amsterdamu

František Tavík Šimon
Starý průplav v Amsterdamu

Id: 140404

barevný lept/papír, rozměr ve výřezu 34 x 38 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

6 000

Detail

  Autor neurčen - Městečko v květu

Městečko v květu

Id: 139917

olej/plátno, rozměr 60 x 54 cm, signováno a datováno vpravo dole, poškozený rám

Vyvolávací cena:

6 000

Detail