Čas na serveru 17:46:50

Aukce XLVI./2018

Julie Mezerová-Winterová - Kytice k svátku

Julie Mezerová-Winterová
Kytice k svátku

Id: 137207

olej/plátno, rozměr 82 x 65 cm, signováno vlevo dole, poškozený rám, popis na zadní straně

Vyvolávací cena:
2 800

3 400

Detail

Jan  Dědina - Stařec a dívka

Jan Dědina
Stařec a dívka

Id: 139402

olej/plátno, rozměr 35 x 25 cm, signováno vlevo dole, poškozený rám

Vyvolávací cena:

3 400

Detail

Theodor Hilšer - Procházka při soumraku

Theodor Hilšer
Procházka při soumraku

Id: 139923

olej/karton, rozměr 51 x 71 cm, signováno vpravo dole s datací, novodobě adjustováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

3 400

Detail

  Autor neurčen - Dlouhé údolí

Dlouhé údolí

Id: 137715

olej/plátno, rozměr 74 x 89 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, uvolněné plátno

Vyvolávací cena:
1 300

3 300

Detail

Jaroslav Grus - Zatáčka

Jaroslav Grus
Zatáčka

Id: 143120

kombinovaná technika/papír, rozměr listu 31,5 x 45 cm, signováno s věnováním a datací vpravo dole, pravý spodní roh v minulosti přeložen, novodobě zaskleno a rámováno

Vyvolávací cena:
500

3 200

Detail

  Neznačeno - Ležící akt

Neznačeno
Ležící akt

Id: 143136

olej/plátno, rozměr 40 x 140 cm, autorsky rámováno

Vyvolávací cena:

3 100

Detail

František Cína - Jelínek - Štramberk

František Cína - Jelínek
Štramberk

Id: 137804

olej/karton, rozměr 26 x 38 cm, signováno vlevo dole, datováno, poškozený rám, drobně poškozená malba

Vyvolávací cena:

Detail

Karel Teissig - Ovocné zátiší

Karel Teissig
Ovocné zátiší

Id: 140414

tempera/lepenka, rozměr ve výřezu 37,5 x 45 cm, signováno vlevo nahoře, datováno, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

  Autor neurčen - Pod hradbami

Pod hradbami

Id: 141514

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 33 x 38 cm, signováno monogramem vlevo nahoře, datováno 07, paspartováno, zaskleno, novodobě rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Josef (Joža) Koudelka - Akt

Josef (Joža) Koudelka
Akt

Id: 139921

kresba/plátno/karton, rozměr 70 x 50 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

Jan Pašek - Starý důl

Jan Pašek
Starý důl

Id: 140415

olej/karton, rozměr 48 x 34 cm, signováno vpravo dole, datováno,rámováno

Vyvolávací cena:
800

2 900

Detail

  Autor neurčen - Boka Kotorská

Boka Kotorská

Id: 139912

olej/plátno, rozměr 23,5 x 50,5 cm, signováno, popsáno a datováno vpravo dole, rámováno, lokálně znečištěno

Vyvolávací cena:
800

2 900

Detail

Karel Brabec - Ovocný sad

Karel Brabec
Ovocný sad

Id: 139924

olej/plátno, rozměr 76 x 90 cm, signováno vpravo dole, datováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

2 900

Detail

Jaro Procházka - V Paříži

Jaro Procházka
V Paříži

Id: 143126

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 26,5 x 33 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

2 801

Detail

Václav Brožík - Dáma s kloboukem

Václav Brožík
Dáma s kloboukem

Id: 143109

tužka/ruční papír, rozměr listu 44,5 x 27,5 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

2 800

Detail