Čas na serveru 16:03:32

Aukce XLVI./2018

Richard Fremund - Putim

Richard Fremund
Putim

Id: 143202

tempera/papír, rozměr ve výřezu 31,5 x 43,5 cm, signováno vlevo dole, datováno, paspartováno, zaskleno, na zadní straně věnování

Vyvolávací cena:

Detail

Bohumír Dvorský - Ovocné zátiší

Bohumír Dvorský
Ovocné zátiší

Id: 141411

olej/sololit, rozměr 33 x 57 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

Detail

  Neznačeno - Tržiště

Neznačeno
Tržiště

Id: 143102

olej/karton, rozměr 33,5 x 24,5 cm, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

1 100

Detail

A. Lískovec - Na pohovce

A. Lískovec
Na pohovce

Id: 139925

olej/plátno, rozměr 61 x 73 cm, signováno A. Lískovec vpravo dole, zaskleno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

4 200

Detail

Gustav  Porš - U Babákova

Gustav Porš
U Babákova

Id: 142302

olej/karton, rozměr 48 x 68 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

23 500

Detail

Cyril Bouda - Dívka s kočkou

Cyril Bouda
Dívka s kočkou

Id: 143114

litografie/papír, rozměr tisku 25 x 42,5 cm, signováno v tisku i ručně vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, hnědé tečky na papíru

Vyvolávací cena:
800

4 330

Detail

Václav Brožík - Dáma s kloboukem

Václav Brožík
Dáma s kloboukem

Id: 143109

tužka/ruční papír, rozměr listu 44,5 x 27,5 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

2 800

Detail

Ota Bubeníček - Stará chaloupka

Ota Bubeníček
Stará chaloupka

Id: 142503

olej/karton, rozměr 25 x 35 cm, signováno vlevo dole, datováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

15 000

Detail

Václav Rožánek - Zelená hlava

Václav Rožánek
Zelená hlava

Id: 138901

tempera/papír, rozměr ve výřezu 31 x 22,5cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Jaroslav Panuška - Chrást u Plzně

Jaroslav Panuška
Chrást u Plzně

Id: 139916

olej/karton, rozměr 49 x 64 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, dekorativně adjustováno

Vyvolávací cena:
7 000

56 000

Detail

Příhozy: 61

Jan Rapin - Letní dívka

Jan Rapin
Letní dívka

Id: 141801

olej/plátno, rozměr 60 x 50 cm, signováno vlevo dole, na zadní straně popsáno, datováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

27 000

Detail

Příhozy: 55

František  Tichý - Krasojezdkyně

František Tichý
Krasojezdkyně

Id: 143119

kombinovaná technika/papír, rozměr kresby 26 x 31 cm, signováno monogramem vpravo dole a podpisem s datací uprostřed dole, list byl v minulosti přeložen, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

37 000

Detail

Olbram Zoubek - Dýka

Dýka

Id: 141901

bronzová plastika, celková výška 65, značeno na podstavci, rok vzniku 2000, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:
12 000

105 000

Detail

Příhozy: 76

Vincenc Beneš - Jihočeská kaplička

Vincenc Beneš
Jihočeská kaplička

Id: 139935

olej/plátno, rozměr 58 x 73 cm, signováno vpravo dole, oboustranný obraz, lehce poškozený dekorativní rám

Vyvolávací cena:
15 000

25 000

Detail

Ladislav Šaloun - Kovář

Ladislav Šaloun
Kovář

Id: 143117

bronzová plastika na mramorovém podstavci, výška sochy 44 cm, výška postavce 10 cm, signováno na plintě, znečištěná patina, oděrky na podstavci

Vyvolávací cena:

23 000

Detail