Čas na serveru 21:52:26

Aukce XLVI./2018

Stanislav Feikl - Zimní motiv

Stanislav Feikl
Zimní motiv

Id: 138701

olej/karton, rozměr 50 x 66 cm, signováno vlevo dole, obraz i rám v dobrém stavu

Vyvolávací cena:

3 600

Detail

František Daněk - Sedláček - Lesní motiv

František Daněk - Sedláček
Lesní motiv

Id: 139602

olej/karton, rozměr 69 x 98 cm, signováno vlevo dole, zcela zvlněný karton, malba lokálně poškozena, poškozený rám

Vyvolávací cena:

3 600

Detail

Francois Joseph Girot - Úlovek

Francois Joseph Girot
Úlovek

Id: 141704

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 36 x 27,5 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

3 600

Detail

Miloslav  Holý - Jihočeský rybník

Miloslav Holý
Jihočeský rybník

Id: 142902

olej/sololit, rozměr 19 x 36,5 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

3 600

Detail

Jaroslav Špillar - Fiesole

Jaroslav Špillar
Fiesole

Id: 141406

akvarel/papír, rozměr malby 30,5 x 20,5 cm, signováno, datováno a popsáno vpravo dole, zaskleno, poškozený rám, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:
900

3 433

Detail

Julie Mezerová-Winterová - Kytice k svátku

Julie Mezerová-Winterová
Kytice k svátku

Id: 137207

olej/plátno, rozměr 82 x 65 cm, signováno vlevo dole, poškozený rám, popis na zadní straně

Vyvolávací cena:
2 800

3 400

Detail

Jan  Dědina - Stařec a dívka

Jan Dědina
Stařec a dívka

Id: 139402

olej/plátno, rozměr 35 x 25 cm, signováno vlevo dole, poškozený rám

Vyvolávací cena:

3 400

Detail

Theodor Hilšer - Procházka při soumraku

Theodor Hilšer
Procházka při soumraku

Id: 139923

olej/karton, rozměr 51 x 71 cm, signováno vpravo dole s datací, novodobě adjustováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

3 400

Detail

  Autor neurčen - Dlouhé údolí

Dlouhé údolí

Id: 137715

olej/plátno, rozměr 74 x 89 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, uvolněné plátno

Vyvolávací cena:
1 300

3 300

Detail

Jaroslav Grus - Zatáčka

Jaroslav Grus
Zatáčka

Id: 143120

kombinovaná technika/papír, rozměr listu 31,5 x 45 cm, signováno s věnováním a datací vpravo dole, pravý spodní roh v minulosti přeložen, novodobě zaskleno a rámováno

Vyvolávací cena:
500

3 200

Detail

  Neznačeno - Ležící akt

Neznačeno
Ležící akt

Id: 143136

olej/plátno, rozměr 40 x 140 cm, autorsky rámováno

Vyvolávací cena:

3 100

Detail

František Cína - Jelínek - Štramberk

František Cína - Jelínek
Štramberk

Id: 137804

olej/karton, rozměr 26 x 38 cm, signováno vlevo dole, datováno, poškozený rám, drobně poškozená malba

Vyvolávací cena:

Detail

Karel Teissig - Ovocné zátiší

Karel Teissig
Ovocné zátiší

Id: 140414

tempera/lepenka, rozměr ve výřezu 37,5 x 45 cm, signováno vlevo nahoře, datováno, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

  Autor neurčen - Pod hradbami

Pod hradbami

Id: 141514

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 33 x 38 cm, signováno monogramem vlevo nahoře, datováno 07, paspartováno, zaskleno, novodobě rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Josef (Joža) Koudelka - Akt

Josef (Joža) Koudelka
Akt

Id: 139921

kresba/plátno/karton, rozměr 70 x 50 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail