Aukce XLVI./2018
Julie Mezerová-Winterová
Kytice k svátku
Id: 137207
olej/plátno, rozměr 82 x 65 cm, signováno vlevo dole, poškozený rám, popis na zadní straně
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
3 400 Kč
Jan Dědina
Stařec a dívka
Id: 139402
olej/plátno, rozměr 35 x 25 cm, signováno vlevo dole, poškozený rám
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
3 400 Kč
Theodor Hilšer
Procházka při soumraku
Id: 139923
olej/karton, rozměr 51 x 71 cm, signováno vpravo dole s datací, novodobě adjustováno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
3 400 Kč
Dlouhé údolí
Id: 137715
olej/plátno, rozměr 74 x 89 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, uvolněné plátno
Vyvolávací cena:
1 300 Kč
3 300 Kč
Jaroslav Grus
Zatáčka
Id: 143120
kombinovaná technika/papír, rozměr listu 31,5 x 45 cm, signováno s věnováním a datací vpravo dole, pravý spodní roh v minulosti přeložen, novodobě zaskleno a rámováno
Vyvolávací cena:
500 Kč
3 200 Kč
Neznačeno
Ležící akt
Id: 143136
olej/plátno, rozměr 40 x 140 cm, autorsky rámováno
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
3 100 Kč
František Cína - Jelínek
Štramberk
Id: 137804
olej/karton, rozměr 26 x 38 cm, signováno vlevo dole, datováno, poškozený rám, drobně poškozená malba
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
3 000 Kč
Karel Teissig
Ovocné zátiší
Id: 140414
tempera/lepenka, rozměr ve výřezu 37,5 x 45 cm, signováno vlevo nahoře, datováno, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
3 000 Kč
Pod hradbami
Id: 141514
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 33 x 38 cm, signováno monogramem vlevo nahoře, datováno 07, paspartováno, zaskleno, novodobě rámováno
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
3 000 Kč
Josef (Joža) Koudelka
Akt
Id: 139921
kresba/plátno/karton, rozměr 70 x 50 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
3 000 Kč
Jan Pašek
Starý důl
Id: 140415
olej/karton, rozměr 48 x 34 cm, signováno vpravo dole, datováno,rámováno
Vyvolávací cena:
800 Kč
2 900 Kč
Boka Kotorská
Id: 139912
olej/plátno, rozměr 23,5 x 50,5 cm, signováno, popsáno a datováno vpravo dole, rámováno, lokálně znečištěno
Vyvolávací cena:
800 Kč
2 900 Kč
Karel Brabec
Ovocný sad
Id: 139924
olej/plátno, rozměr 76 x 90 cm, signováno vpravo dole, datováno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
2 900 Kč
Jaro Procházka
V Paříži
Id: 143126
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 26,5 x 33 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
2 801 Kč
Václav Brožík
Dáma s kloboukem
Id: 143109
tužka/ruční papír, rozměr listu 44,5 x 27,5 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, poškozený rám
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
2 800 Kč