Čas na serveru 14:12:02

Aukce XLVI./2018

Jaroslav Paur - Město

Jaroslav Paur
Město

Id: 143201

olej/karton, rozměr 19 x 25 cm, signováno vpravo dole, datováno, zaskleno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

6 700

Detail

Václav Březina - Horský motiv

Václav Březina
Horský motiv

Id: 141401

olej/karton, rozměr 42 x 52 cm, nesignováno, dekorativně adjustováno, oděrky na rámu, bude přiložen posudek PhDr. Michaela Zachaře

Vyvolávací cena:
6 000

46 000

Detail

Příhozy: 55

Antonie Brandeisová - Motiv z Itálie

Antonie Brandeisová
Motiv z Itálie

Id: 143301

olej/plátno nalepeno na pevném podkladu (karton/překližka), rozměr malby 38,5 x 48 cm, signováno vlevo dole, původní poškozená adjustace, malba poškozena, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Naděždou Blažíčkovou-Horovou

Vyvolávací cena:
45 000

105 000

Detail

Příhozy: 58

Jan Rapin - Eva

Jan Rapin
Eva

Id: 141802

olej/plátno, rozměr 50 x 70 cm, signováno uprostřed dole, popsáno a datováno na zadní straně, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

18 000

Detail

Alois Bubák - Rybářská bašta

Alois Bubák
Rybářská bašta

Id: 141703

olej/plátno, rozměr 52 x 71 cm, signováno vlevo dole monogramem s datací, dekorativně adjustováno, poškozený rám, konzultováno a posouzeno PhDr. Naděždou Blažíčkovou-Horovou

Vyvolávací cena:
10 000

185 010

Detail

Příhozy: 81

Gustav Macoun - Oblaka nad Vysočinou

Gustav Macoun
Oblaka nad Vysočinou

Id: 141413

olej/plátno/karton, rozměr 35 x 50 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

29 000

Detail

Jaroslav Hovadík - Strukturální grafika

Jaroslav Hovadík
Strukturální grafika

Id: 139610

strukturální grafika, rozměr ve výřezu 32,5 x 34 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

12 700

Detail

Jaroslav Paur - V sevření městem

Jaroslav Paur
V sevření městem

Id: 142404

olej/lepenka, rozměr ve výřezu 22,5 x 30 cm, signováno vpravo dole, datováno, na zadní straně výstavní číslo, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

14 500

Detail

Stanislas  Lépine - Loďky na řece

Stanislas Lépine
Loďky na řece

Id: 143135

olej/plátno, rozměr 49 x 65 cm, signováno vpravo dole, rentoilováno, poškozený rám

Vyvolávací cena:
22 000

151 000

Detail

Příhozy: 54

Jan Slavíček - Maková pole

Jan Slavíček
Maková pole

Id: 133701

olej/plátno/karton, rozměr 19 x 22 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

24 000

Detail

František Kaván - Pohled na Trosky

František Kaván
Pohled na Trosky

Id: 142301

olej/karton, rozměr 49,5 x 65,5 cm, signováno s věnováním a dedikací vpravo dole, obraz v původním stavu, v levém horním rohu zbytky papírové pásky, zaskleno, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:
14 000

85 000

Detail

Příhozy: 57

Václav Rožánek - Labutě na Otavě

Václav Rožánek
Labutě na Otavě

Id: 143501

akvarel/tempera/papír, rozměr ve výřezu 28 x 40 cm, signováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

Salvador Dalí - V aréně

Salvador Dalí
V aréně

Id: 141706

litografie/papír, rozměr ve výřezu 39,5 x 57,5 cm, značeno tužkou vpravo dole, vlevo dole číslováno 241/250, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

12 000

Detail

Václav Radimský - Ranní opar nad řekou

Václav Radimský
Ranní opar nad řekou

Id: 141702

olej/karton, rozměr 70 x 100 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, dekorativně adjustováno, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem a PhDr. Naděždou Blažíčkovou-Horovou

Vyvolávací cena:
60 000

295 000

Detail

Příhozy: 65

Luděk Marold - Dostaveníčko

Luděk Marold
Dostaveníčko

Id: 141507

kolorovaná kresba/papír, rozměr 38 x 21,5 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, dekorativně adjustováno v Eckově rámu

Vyvolávací cena:

36 000

Detail