Čas na serveru 14:33:35

Aukce XLVI./2018

Jan Pašek - Starý důl

Jan Pašek
Starý důl

Id: 140415

olej/karton, rozměr 48 x 34 cm, signováno vpravo dole, datováno,rámováno

Vyvolávací cena:
800

2 900

Detail

  Autor neurčen - Boka Kotorská

Boka Kotorská

Id: 139912

olej/plátno, rozměr 23,5 x 50,5 cm, signováno, popsáno a datováno vpravo dole, rámováno, lokálně znečištěno

Vyvolávací cena:
800

2 900

Detail

Karel Brabec - Ovocný sad

Karel Brabec
Ovocný sad

Id: 139924

olej/plátno, rozměr 76 x 90 cm, signováno vpravo dole, datováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

2 900

Detail

Jaro Procházka - V Paříži

Jaro Procházka
V Paříži

Id: 143126

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 26,5 x 33 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

2 801

Detail

Václav Brožík - Dáma s kloboukem

Václav Brožík
Dáma s kloboukem

Id: 143109

tužka/ruční papír, rozměr listu 44,5 x 27,5 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

2 800

Detail

Jaroslav Švihla - Hnědá pole

Jaroslav Švihla
Hnědá pole

Id: 139603

olej/plátno, rozměr 75 x 90 cm, signováno vpravo dole, datováno, lokálně poškozená malba, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
1 200

2 700

Detail

  Autor neurčen - Pod palmami

Pod palmami

Id: 139906

olej/dřevo, rozměr 24,5 x 28 cm, signováno vpravo dole, poškozený rám

Vyvolávací cena:
1 800

2 700

Detail

Miloš Libra - Zátiší na stole

Miloš Libra
Zátiší na stole

Id: 139926

olej/karton, rozměr 35 x 75 cm, signováno vpravo dole, datováno, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

2 600

Detail

  Neznačeno - Pouštění draka

Neznačeno
Pouštění draka

Id: 143203

olej/karton, rozměr 23,5 x 29 cm, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

2 600

Detail

  Autor neurčen - Hradní brána

Hradní brána

Id: 136606

olej/karton, rozměr 36 x 27 cm, signováno vpravo dole A. Zoff, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

František Xaver Naske - Dívka v klobouku

František Xaver Naske
Dívka v klobouku

Id: 137501

kresba mastným pastelem/papír, rozměr kresby 24 x 22 cm, signováno vpravo dole tužkou, vlevo dole monogram, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

Antonín  Augusta - Roubenka pod sněhem

Antonín Augusta
Roubenka pod sněhem

Id: 137710

olej/karton, rozměr 35 x 50 cm, signováno vpravo dole, datováno 19, poškozený rám

Vyvolávací cena:
800

Detail

Karel Šimůnek - Tanečnice z Tripolisu

Karel Šimůnek
Tanečnice z Tripolisu

Id: 143108

kombinovaná technika/papír, rozměr listu 41 x 24 cm, signováno a datováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, pod sklem zaprášeno

Vyvolávací cena:
800

Detail

  Neznačeno - Pobřeží

Neznačeno
Pobřeží

Id: 137503

olej/plátno/karton, rozměr 25 x 40 cm, rámováno

Vyvolávací cena:

2 200

Detail

Otto Elsner - Pod hradem

Otto Elsner
Pod hradem

Id: 137704

olej/dřevo, rozměr 22 x 30 cm, signováno vlevo dole, poškozený rám

Vyvolávací cena:
1 800

2 200

Detail