Aukce XLVI./2018
Jaroslav Švihla
Hnědá pole
Id: 139603
olej/plátno, rozměr 75 x 90 cm, signováno vpravo dole, datováno, lokálně poškozená malba, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
2 700 Kč
Pod palmami
Id: 139906
olej/dřevo, rozměr 24,5 x 28 cm, signováno vpravo dole, poškozený rám
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
2 700 Kč
Miloš Libra
Zátiší na stole
Id: 139926
olej/karton, rozměr 35 x 75 cm, signováno vpravo dole, datováno, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
2 600 Kč
Neznačeno
Pouštění draka
Id: 143203
olej/karton, rozměr 23,5 x 29 cm, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
2 600 Kč
Hradní brána
Id: 136606
olej/karton, rozměr 36 x 27 cm, signováno vpravo dole A. Zoff, rámováno
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
2 500 Kč
František Xaver Naske
Dívka v klobouku
Id: 137501
kresba mastným pastelem/papír, rozměr kresby 24 x 22 cm, signováno vpravo dole tužkou, vlevo dole monogram, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
2 500 Kč
Antonín Augusta
Roubenka pod sněhem
Id: 137710
olej/karton, rozměr 35 x 50 cm, signováno vpravo dole, datováno 19, poškozený rám
Vyvolávací cena:
800 Kč
2 500 Kč
Karel Šimůnek
Tanečnice z Tripolisu
Id: 143108
kombinovaná technika/papír, rozměr listu 41 x 24 cm, signováno a datováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, pod sklem zaprášeno
Vyvolávací cena:
800 Kč
2 500 Kč
Neznačeno
Pobřeží
Id: 137503
olej/plátno/karton, rozměr 25 x 40 cm, rámováno
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
2 200 Kč
Otto Elsner
Pod hradem
Id: 137704
olej/dřevo, rozměr 22 x 30 cm, signováno vlevo dole, poškozený rám
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
2 200 Kč
Antonín Augusta
Břízy u vody
Id: 137712
olej/karton, rozměr 33 x 50 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
800 Kč
2 100 Kč
Kytice
Id: 137714
olej/karton, rozměr 50 x 60 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 600 Kč
2 100 Kč
Josef Tomáš Blažek
Na cestě
Id: 140406
olej/plátno/karton, rozměr 54 x 36 cm, signováno vpravo dole, datováno, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
1 900 Kč
Jaroslav Šetelík
Dívka s dýmkou
Id: 135012
kresba/papír, rozměr ve výřezu 17,5 x 31 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
1 800 Kč
Josef Ženíšek
Zátiší
Id: 141501
tempera/papír, rozměr ve výřezu 13 x 20 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
1 800 Kč