Čas na serveru 15:52:02

Aukce XLVI./2018

František Xaver Naske - Autoportrét s chotí

František Xaver Naske
Autoportrét s chotí

Id: 141404

olej/karton, rozměr oválu 56 x 43 cm, signováno uprostřed dole, oboustranný obraz, odborně čištěno, rámováno, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

11 500

Detail

Petr Pavlištík - Na schovávanou

Petr Pavlištík
Na schovávanou

Id: 140901

olej/plátno, rozměr 100 x 75 cm, signováno vpravo dole, novodobě rámováno, drobná odřeninka na obraze

Vyvolávací cena:

11 100

Detail

František Cína - Jelínek - Roubenky

František Cína - Jelínek
Roubenky

Id: 137601

olej/plátno/karton, rozměr 35 x 50 cm, signováno vlevo dole, datováno, volné v rámu, poškozený rám

Vyvolávací cena:
2 200

11 000

Detail

Kamil Linhart - Cvičení podle Bonarda

Kamil Linhart
Cvičení podle Bonarda

Id: 138502

malba/papír/sololit, rozměr 60 x 80 cm, nesignováno, popsáno na zadní straně, autorsky olištováno, malba na několika místech poškozena, získáno z pozůstalosti autora

Vyvolávací cena:
3 800

11 000

Detail

Olbram Zoubek - Konvolut dvou kusů

Konvolut dvou kusů

Id: 141905

papírové reliéfy Thamar a Jákob, velikost každého listu 21 x 14 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole A.T., rok vzniku 1992, volně loženo, nerámováno, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:

10 500

Detail

Bohumír Jaroněk - Staré chalupy

Bohumír Jaroněk
Staré chalupy

Id: 143132

dřevoryt/papír, rozměr tisku 57 x 46 cm, signováno vpravo dole, po okrajích poškozeno tekutinou, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

10 500

Detail

Jiří Ptáček - Z dovolené

Jiří Ptáček
Z dovolené

Id: 128311

olej/plátno, rozměr 80 x 110 cm, signováno monogramem vpravo dole, datováno, nerámováno, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

10 100

Detail

Stanislav Feikl - Březový háj

Stanislav Feikl
Březový háj

Id: 138702

olej/plátno, rozměr 70 x 100 cm, signováno vlevo dole, novodobě rámováno

Vyvolávací cena:

10 100

Detail

Jan Preisler - Studie fresky

Jan Preisler
Studie fresky

Id: 141409

olej/karton, rozměr 7 x 8 cm, nesignováno, moderně rámováno, jedná se o skicu k freskám v kostele v Přešticích, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

10 100

Detail

Ota Bubeníček - Krajina s chaloupkou

Ota Bubeníček
Krajina s chaloupkou

Id: 138201

olej/karton, rozměr ve výřezu 22,5 x 32 cm, signováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, dekorativně adjustováno

Vyvolávací cena:

10 000

Detail

Jakub Obrovský - Trávnice a skřivánek

Jakub Obrovský
Trávnice a skřivánek

Id: 139902

sádrová plastika, celková výška cca 102 cm, nesignováno, socha v mramorové podobě je uvedena v publikaci Jaroslava Kolmana: Jakub Obrovský - Jeho život a dílo, socha v minulosti poškozena na několika místech a nekvalitně opravena

Vyvolávací cena:

10 000

Detail

  Neznačeno - Rybáři na břehu

Neznačeno
Rybáři na břehu

Id: 139907

olej/plech, rozměr 31 x 41 cm, dekorativně adjustováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

10 000

Detail

Oldřich Koníček - Tání

Oldřich Koníček
Tání

Id: 142802

olej/karton, rozměr 33 x 39 cm, signováno vpravo nahoře, datováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
3 800

10 000

Detail

František Líbal - Vesnický motiv

František Líbal
Vesnický motiv

Id: 136904

olej/plátno, rozměr 39 x 48,5 cm, signováno vpravo dole, datováno, oděrky na rámu, na zadní straně výstavní razítko

Vyvolávací cena:

9 500

Detail

Josef  Svoboda - V březovém háji

Josef Svoboda
V březovém háji

Id: 138808

olej/plátno, rozměr 66 x 96 cm, signováno vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

9 500

Detail