Aukce XLVI./2018
Bohumír Jaroněk
Staré chalupy
Id: 143132
dřevoryt/papír, rozměr tisku 57 x 46 cm, signováno vpravo dole, po okrajích poškozeno tekutinou, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
10 500 Kč
Jiří Ptáček
Z dovolené
Id: 128311
olej/plátno, rozměr 80 x 110 cm, signováno monogramem vpravo dole, datováno, nerámováno, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
10 100 Kč
Stanislav Feikl
Březový háj
Id: 138702
olej/plátno, rozměr 70 x 100 cm, signováno vlevo dole, novodobě rámováno
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
10 100 Kč
Jan Preisler
Studie fresky
Id: 141409
olej/karton, rozměr 7 x 8 cm, nesignováno, moderně rámováno, jedná se o skicu k freskám v kostele v Přešticích, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
10 100 Kč
Ota Bubeníček
Krajina s chaloupkou
Id: 138201
olej/karton, rozměr ve výřezu 22,5 x 32 cm, signováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, dekorativně adjustováno
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
10 000 Kč
Jakub Obrovský
Trávnice a skřivánek
Id: 139902
sádrová plastika, celková výška cca 102 cm, nesignováno, socha v mramorové podobě je uvedena v publikaci Jaroslava Kolmana: Jakub Obrovský - Jeho život a dílo, socha v minulosti poškozena na několika místech a nekvalitně opravena
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
10 000 Kč
Neznačeno
Rybáři na břehu
Id: 139907
olej/plech, rozměr 31 x 41 cm, dekorativně adjustováno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
10 000 Kč
Oldřich Koníček
Tání
Id: 142802
olej/karton, rozměr 33 x 39 cm, signováno vpravo nahoře, datováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 800 Kč
10 000 Kč
František Líbal
Vesnický motiv
Id: 136904
olej/plátno, rozměr 39 x 48,5 cm, signováno vpravo dole, datováno, oděrky na rámu, na zadní straně výstavní razítko
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
9 500 Kč
Josef Svoboda
V březovém háji
Id: 138808
olej/plátno, rozměr 66 x 96 cm, signováno vpravo dole, rámováno
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
9 500 Kč
O. anděl - hlava
Id: 141904
papírový reliéf, velikost listu 21,5 x 15 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole A.T., rok vzniku 1996, volně loženo, nerámováno, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
9 500 Kč
František Hudeček
Noční chodec
Id: 137505
litografie/papír, rozměr tisku 29,5 x 23 cm, signováno vpravo dole, datováno paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, poškozená pasparta
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
9 000 Kč
František Tichý
Fortuna
Id: 139003
suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 17,5 x 11 cm, signováno uprostřed dole, datováno 47, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
9 000 Kč
Josef Svoboda
Pražské panorama
Id: 140302
olej/plátno, rozměr 120 x 90 cm, signováno vlevo dole, poškozený rám, na několika místech poškozená malba, značně znečištěno
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
9 000 Kč
Nikola Mašić
Dívka
Id: 140410
kresba/papír, rozměr ve výřezu 28,5 x 20 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, na papíru hnědé tečky, získáno z rodiny autora
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
8 500 Kč