Čas na serveru 20:04:55

Aukce XLVI./2018

Bohumír Jaroněk - Staré chalupy

Bohumír Jaroněk
Staré chalupy

Id: 143132

dřevoryt/papír, rozměr tisku 57 x 46 cm, signováno vpravo dole, po okrajích poškozeno tekutinou, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

10 500

Detail

Jiří Ptáček - Z dovolené

Jiří Ptáček
Z dovolené

Id: 128311

olej/plátno, rozměr 80 x 110 cm, signováno monogramem vpravo dole, datováno, nerámováno, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

10 100

Detail

Stanislav Feikl - Březový háj

Stanislav Feikl
Březový háj

Id: 138702

olej/plátno, rozměr 70 x 100 cm, signováno vlevo dole, novodobě rámováno

Vyvolávací cena:

10 100

Detail

Jan Preisler - Studie fresky

Jan Preisler
Studie fresky

Id: 141409

olej/karton, rozměr 7 x 8 cm, nesignováno, moderně rámováno, jedná se o skicu k freskám v kostele v Přešticích, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

10 100

Detail

Ota Bubeníček - Krajina s chaloupkou

Ota Bubeníček
Krajina s chaloupkou

Id: 138201

olej/karton, rozměr ve výřezu 22,5 x 32 cm, signováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, dekorativně adjustováno

Vyvolávací cena:

10 000

Detail

Jakub Obrovský - Trávnice a skřivánek

Jakub Obrovský
Trávnice a skřivánek

Id: 139902

sádrová plastika, celková výška cca 102 cm, nesignováno, socha v mramorové podobě je uvedena v publikaci Jaroslava Kolmana: Jakub Obrovský - Jeho život a dílo, socha v minulosti poškozena na několika místech a nekvalitně opravena

Vyvolávací cena:

10 000

Detail

  Neznačeno - Rybáři na břehu

Neznačeno
Rybáři na břehu

Id: 139907

olej/plech, rozměr 31 x 41 cm, dekorativně adjustováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

10 000

Detail

Oldřich Koníček - Tání

Oldřich Koníček
Tání

Id: 142802

olej/karton, rozměr 33 x 39 cm, signováno vpravo nahoře, datováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
3 800

10 000

Detail

František Líbal - Vesnický motiv

František Líbal
Vesnický motiv

Id: 136904

olej/plátno, rozměr 39 x 48,5 cm, signováno vpravo dole, datováno, oděrky na rámu, na zadní straně výstavní razítko

Vyvolávací cena:

9 500

Detail

Josef  Svoboda - V březovém háji

Josef Svoboda
V březovém háji

Id: 138808

olej/plátno, rozměr 66 x 96 cm, signováno vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

9 500

Detail

Olbram Zoubek - O. anděl - hlava

O. anděl - hlava

Id: 141904

papírový reliéf, velikost listu 21,5 x 15 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole A.T., rok vzniku 1996, volně loženo, nerámováno, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:

9 500

Detail

František  Hudeček - Noční chodec

František Hudeček
Noční chodec

Id: 137505

litografie/papír, rozměr tisku 29,5 x 23 cm, signováno vpravo dole, datováno paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, poškozená pasparta

Vyvolávací cena:

9 000

Detail

František  Tichý - Fortuna

František Tichý
Fortuna

Id: 139003

suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 17,5 x 11 cm, signováno uprostřed dole, datováno 47, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

9 000

Detail

Josef  Svoboda - Pražské panorama

Josef Svoboda
Pražské panorama

Id: 140302

olej/plátno, rozměr 120 x 90 cm, signováno vlevo dole, poškozený rám, na několika místech poškozená malba, značně znečištěno

Vyvolávací cena:

9 000

Detail

Nikola Mašić - Dívka

Nikola Mašić
Dívka

Id: 140410

kresba/papír, rozměr ve výřezu 28,5 x 20 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, na papíru hnědé tečky, získáno z rodiny autora

Vyvolávací cena:

Detail