Aukce XLVI./2018
Vojtěch Bartoněk
Konvolut dvou kusů
Id: 140202
olej/plátno, rozměr každého 42 x 28 cm, signováno vždy vpravo dole, volné v rámu, poškozené rámy
Vyvolávací cena:
6 000 Kč
16 500 Kč
Minna Bachmann
Rozkvetlý domek
Id: 139609
olej/plátno, rozměr 32 x 26 cm, signováno vpravo dole, dekorativně adjustováno
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
16 490 Kč
František Daněk - Sedláček
Cesta u vody
Id: 140417
olej/plátno, rozměr 78 x 101 cm signováno vlevo dole, lehce poškozený rám
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
16 000 Kč
Viktor Klen
Na říčce
Id: 139403
olej/karton, rozměr 50 x 60 cm, signováno vpravo dole, poškozený rám
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
15 600 Kč
Příhozy: 56
Patrick Collandre
Vodní žena
Id: 121909
malba/plátno, rozměr 100 x 80 cm, signováno a autorsky popsáno na zadní straně, lokálně poškozené plátno, olištováno, oděrky na lištách
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
15 500 Kč
Josef Ledeli
Na procházce
Id: 135011
olej/plátno, rozměr 22 x 33 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
15 500 Kč
Jiří John
Strž
Id: 139611
suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 22,5 x 15 cm, signováno vpravo dole, datováno, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
15 500 Kč
Libor Fára
Objekt
Id: 141304
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 60 x 34,5 cm, signováno uprostřed dole, datováno 62, paspartováno, zaskleno, poškozený rám, na několika místech znečištěný papír
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
15 500 Kč
Gustav Macoun
Kameničky
Id: 139612
olej/karton, rozměr 50 x 64 cm, signováno vpravo dole, rámováno
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
15 400 Kč
Labutě
Id: 139607
kolorovaný linoryt/papír, rozměr ve výřezu 26,5 x 22 cm, signováno vpravo dole, datováno 35, drobné skvrnky na papíře, publikováno v soupisu díla: Václav Špála - Mezi avantgardou a živobytím, pod číslem 201b, str. 235 (tisk k 50.tým narozeninám V. Špály, 10 grafických listů nákladem 20ti kusů)
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
15 000 Kč
Ota Bubeníček
Stará chaloupka
Id: 142503
olej/karton, rozměr 25 x 35 cm, signováno vlevo dole, datováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
15 000 Kč
Emil Cimbura
Veritas
Id: 139606
kombinovaná technika, rozměr 70 x 50 cm, signováno vpravo dole, datováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
14 900 Kč
Augustin Satra
Na okraji lesa
Id: 132904
olej/plátno, rozměr 30 x 40 cm, signováno vlevo dole, lehce poškozený rám, přiložen posudek PhDr. Michaela Zachaře
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
14 500 Kč
Johann Zahnd
Vodní tůň v podvečer
Id: 138401
olej/plátno, rozměr 60 x 35 cm, signováno vpravo dole, datováno 1909, značně poškozený rám, obraz v dobrém stavu
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
14 500 Kč
Andrej Bělocvětov
Duha
Id: 139002
kvaš/papír, rozměr ve výřezu 20,5 x 28 cm, signováno vpravo nahoře, paspartováno, zaskleno, rámováno, na zadní straně pozůstalostní razítko
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
14 500 Kč