Čas na serveru 19:22:13

Aukce XLVI./2018

Vojtěch Bartoněk - Konvolut dvou kusů

Vojtěch Bartoněk
Konvolut dvou kusů

Id: 140202

olej/plátno, rozměr každého 42 x 28 cm, signováno vždy vpravo dole, volné v rámu, poškozené rámy

Vyvolávací cena:
6 000

16 500

Detail

Minna Bachmann - Rozkvetlý domek

Minna Bachmann
Rozkvetlý domek

Id: 139609

olej/plátno, rozměr 32 x 26 cm, signováno vpravo dole, dekorativně adjustováno

Vyvolávací cena:

16 490

Detail

František Daněk - Sedláček - Cesta u vody

František Daněk - Sedláček
Cesta u vody

Id: 140417

olej/plátno, rozměr 78 x 101 cm signováno vlevo dole, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:

16 000

Detail

Viktor Klen - Na říčce

Viktor Klen
Na říčce

Id: 139403

olej/karton, rozměr 50 x 60 cm, signováno vpravo dole, poškozený rám

Vyvolávací cena:

15 600

Detail

Příhozy: 56

Patrick Collandre - Vodní žena

Patrick Collandre
Vodní žena

Id: 121909

malba/plátno, rozměr 100 x 80 cm, signováno a autorsky popsáno na zadní straně, lokálně poškozené plátno, olištováno, oděrky na lištách

Vyvolávací cena:

15 500

Detail

Josef Ledeli - Na procházce

Josef Ledeli
Na procházce

Id: 135011

olej/plátno, rozměr 22 x 33 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

15 500

Detail

Jiří John - Strž

Jiří John
Strž

Id: 139611

suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 22,5 x 15 cm, signováno vpravo dole, datováno, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

15 500

Detail

Libor Fára - Objekt

Libor Fára
Objekt

Id: 141304

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 60 x 34,5 cm, signováno uprostřed dole, datováno 62, paspartováno, zaskleno, poškozený rám, na několika místech znečištěný papír

Vyvolávací cena:

15 500

Detail

Gustav Macoun - Kameničky

Gustav Macoun
Kameničky

Id: 139612

olej/karton, rozměr 50 x 64 cm, signováno vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

15 400

Detail

Václav Špála - Labutě

Labutě

Id: 139607

kolorovaný linoryt/papír, rozměr ve výřezu 26,5 x 22 cm, signováno vpravo dole, datováno 35, drobné skvrnky na papíře, publikováno v soupisu díla: Václav Špála - Mezi avantgardou a živobytím, pod číslem 201b, str. 235 (tisk k 50.tým narozeninám V. Špály, 10 grafických listů nákladem 20ti kusů)

Vyvolávací cena:

15 000

Detail

Ota Bubeníček - Stará chaloupka

Ota Bubeníček
Stará chaloupka

Id: 142503

olej/karton, rozměr 25 x 35 cm, signováno vlevo dole, datováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

15 000

Detail

Emil Cimbura - Veritas

Emil Cimbura
Veritas

Id: 139606

kombinovaná technika, rozměr 70 x 50 cm, signováno vpravo dole, datováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

14 900

Detail

Augustin Satra - Na okraji lesa

Augustin Satra
Na okraji lesa

Id: 132904

olej/plátno, rozměr 30 x 40 cm, signováno vlevo dole, lehce poškozený rám, přiložen posudek PhDr. Michaela Zachaře

Vyvolávací cena:

14 500

Detail

Johann Zahnd - Vodní tůň v podvečer

Johann Zahnd
Vodní tůň v podvečer

Id: 138401

olej/plátno, rozměr 60 x 35 cm, signováno vpravo dole, datováno 1909, značně poškozený rám, obraz v dobrém stavu

Vyvolávací cena:

14 500

Detail

Andrej Bělocvětov - Duha

Andrej Bělocvětov
Duha

Id: 139002

kvaš/papír, rozměr ve výřezu 20,5 x 28 cm, signováno vpravo nahoře, paspartováno, zaskleno, rámováno, na zadní straně pozůstalostní razítko

Vyvolávací cena:

14 500

Detail