Aukce XLVI./2018
František Tichý
Břichomluvec II.
Id: 139302
suchá jehla/papír, rozměr tisku 40 x 32 cm, signováno vpravo dole, datováno, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
6 000 Kč
22 000 Kč
Bohumil Mareček
Zasněná
Id: 140101
olej/plátno, rozměr 52 x 42 cm, signováno vpravo nahoře, zaskleno, dekorativně adjustováno, zcela původní stav
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
22 000 Kč
František Hudeček
Návrh kulis
Id: 131511
olej/deska, rozměr malby 21,7 x 42 cm, velikost objektu bez rámu 31,5 x 53,5 cm, signováno vpravo dole, novodobě rámováno, přiložena zpráva Prof. Vladimíra Justa, který dohledal, že autor namaloval tuto oponu ke komornímu večeru poezie Konstatina Biebla
Vyvolávací cena:
7 500 Kč
21 500 Kč
Ovocné zátiší
Id: 139004
tuž/papír, rozměr ve výřezu 23,5 x 31 cm, signováno vlevo dole s datací, na papíře drobné hnědé skvrnky, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
21 000 Kč
František Tichý
Fratellini
Id: 137203
litografie/papír, rozměr ve výřezu 21,5 x 29,5 cm, nesignováno, paspartováno, zaskleno
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
20 000 Kč
Hugo Charlemont
Pohled do zámeckého parku
Id: 138601
olej/plátno, rozměr 82 x 58 cm, signováno vpravo dole, datováno 1900, lehce poškozený rám
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
20 000 Kč
Ota Bubeníček
Pole v létě
Id: 142502
olej/karton, rozměr 24 x 31 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
19 001 Kč
Jaroslav Panuška
Hrad pod skálou
Id: 138805
olej/karton, rozměr 35 x 51 cm, signováno vlevo dole, rámováno, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
18 700 Kč
Demonstrance
Id: 133303
litografie/papír, rozměr ve výřezu 27,5 x 26 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole č. 4/100, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, papír poškozen hnědými tečkami
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
18 500 Kč
Rudolf Kundera
Přístav
Id: 142901
akvarel/papír. rozměr ve výřezu 25,5 x 35 cm, signováno vpravo dole, datováno, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
18 270 Kč
Jan Rapin
Eva
Id: 141802
olej/plátno, rozměr 50 x 70 cm, signováno uprostřed dole, popsáno a datováno na zadní straně, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
18 000 Kč
Emil Filla
Žena s loutnou
Id: 137204
litografie/papír, rozměr ve výřezu 27 x 20,5 cm, signováno monogramem vpravo dole, datováno, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
17 500 Kč
Jaroslav Serpan
NNF - 3
Id: 141303
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 49 x 64 cm, signováno vlevo dole, značeno a popsáno na zadní straně, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
17 500 Kč
Josef Hlinomaz
Krajina v červené
Id: 139905
kombinovaná technika/lepenka, rozměr 15 x 40 cm, signováno vpravo nahoře, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
16 800 Kč
Andy Warhol
Marilyn
Id: 139501
litografie/papír, rozměr 56 x 56 cm, vydáno posmrtně v sérii pouze 5ti kusů Společností Andyho Warhola, jedná se o výtisk č. 1/5, přiloženo potvrzení PhDr. Michala Bycka, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
15 000 Kč
16 500 Kč