Čas na serveru 14:18:04

Aukce XLVI./2018

František  Tichý - Břichomluvec II.

František Tichý
Břichomluvec II.

Id: 139302

suchá jehla/papír, rozměr tisku 40 x 32 cm, signováno vpravo dole, datováno, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:
6 000

22 000

Detail

Bohumil Mareček - Zasněná

Bohumil Mareček
Zasněná

Id: 140101

olej/plátno, rozměr 52 x 42 cm, signováno vpravo nahoře, zaskleno, dekorativně adjustováno, zcela původní stav

Vyvolávací cena:

22 000

Detail

František  Hudeček - Návrh kulis

František Hudeček
Návrh kulis

Id: 131511

olej/deska, rozměr malby 21,7 x 42 cm, velikost objektu bez rámu 31,5 x 53,5 cm, signováno vpravo dole, novodobě rámováno, přiložena zpráva Prof. Vladimíra Justa, který dohledal, že autor namaloval tuto oponu ke komornímu večeru poezie Konstatina Biebla

Vyvolávací cena:
7 500

21 500

Detail

Václav Špála - Ovocné zátiší

Ovocné zátiší

Id: 139004

tuž/papír, rozměr ve výřezu 23,5 x 31 cm, signováno vlevo dole s datací, na papíře drobné hnědé skvrnky, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

21 000

Detail

František  Tichý - Fratellini

František Tichý
Fratellini

Id: 137203

litografie/papír, rozměr ve výřezu 21,5 x 29,5 cm, nesignováno, paspartováno, zaskleno

Vyvolávací cena:

20 000

Detail

Hugo Charlemont - Pohled do zámeckého parku

Hugo Charlemont
Pohled do zámeckého parku

Id: 138601

olej/plátno, rozměr 82 x 58 cm, signováno vpravo dole, datováno 1900, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:

20 000

Detail

Ota Bubeníček - Pole v létě

Ota Bubeníček
Pole v létě

Id: 142502

olej/karton, rozměr 24 x 31 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

19 001

Detail

Jaroslav Panuška - Hrad pod skálou

Jaroslav Panuška
Hrad pod skálou

Id: 138805

olej/karton, rozměr 35 x 51 cm, signováno vlevo dole, rámováno, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

18 700

Detail

Adolf Born - Demonstrance

Demonstrance

Id: 133303

litografie/papír, rozměr ve výřezu 27,5 x 26 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole č. 4/100, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, papír poškozen hnědými tečkami

Vyvolávací cena:

18 500

Detail

Rudolf Kundera - Přístav

Rudolf Kundera
Přístav

Id: 142901

akvarel/papír. rozměr ve výřezu 25,5 x 35 cm, signováno vpravo dole, datováno, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

18 270

Detail

Jan Rapin - Eva

Jan Rapin
Eva

Id: 141802

olej/plátno, rozměr 50 x 70 cm, signováno uprostřed dole, popsáno a datováno na zadní straně, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

18 000

Detail

Emil Filla - Žena s loutnou

Emil Filla
Žena s loutnou

Id: 137204

litografie/papír, rozměr ve výřezu 27 x 20,5 cm, signováno monogramem vpravo dole, datováno, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

17 500

Detail

Jaroslav Serpan - NNF - 3

Jaroslav Serpan
NNF - 3

Id: 141303

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 49 x 64 cm, signováno vlevo dole, značeno a popsáno na zadní straně, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

17 500

Detail

Josef Hlinomaz - Krajina v červené

Josef Hlinomaz
Krajina v červené

Id: 139905

kombinovaná technika/lepenka, rozměr 15 x 40 cm, signováno vpravo nahoře, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

16 800

Detail

Andy Warhol - Marilyn

Andy Warhol
Marilyn

Id: 139501

litografie/papír, rozměr 56 x 56 cm, vydáno posmrtně v sérii pouze 5ti kusů Společností Andyho Warhola, jedná se o výtisk č. 1/5, přiloženo potvrzení PhDr. Michala Bycka, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:
15 000

16 500

Detail