Čas na serveru 22:02:36

Aukce XLVI./2018

Václav Špála - Kytice

Kytice

Id: 139608

akvarel/kvaš/papír, rozměr ve výřezu 29,5 x 21,5 cm, signováno vpravo dole monogramem, paspartováno, zaskleno, kubisticky rámováno, přiložen posudek PhDr. Nadi Řehákové

Vyvolávací cena:
10 000

80 900

Detail

František Kupka - Návrh ilustrace

František Kupka
Návrh ilustrace

Id: 132108

kresba/kombinovaná technika/papír, rozměr 38 x 25 cm, signováno, vlastnoruční návrh knižní obálky třetího vydání básnické sbírky J. S. Machara: Zde by měly kvést růže

Vyvolávací cena:
12 000

76 000

Detail

Příhozy: 54

Josef Hlinomaz - V úkrytu

Josef Hlinomaz
V úkrytu

Id: 142101

olej/plátno, rozměr 32 x 46 cm, signováno vlevo dole, datováno 63, olištováno, lokálně poškozená malba

Vyvolávací cena:
6 000

73 500

Detail

Příhozy: 68

Zdeněk Hajný - Spící sad

Zdeněk Hajný
Spící sad

Id: 137301

olej/plátno, rozměr 40 x 60 cm, signováno vpravo dole, datováno 77, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

71 055

Detail

Příhozy: 81

Jan Trampota - Vesnice pod rozkvetlým stromem

Jan Trampota
Vesnice pod rozkvetlým stromem

Id: 139908

olej/karton, rozměr 49,5 x 69 cm, signováno uprostřed dole, datováno 23, na zadní straně výstavní razítko Mánes z roku 1925, oděrky na rámu, původní stav, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:
7 000

69 500

Detail

Příhozy: 73

Jaroslav Panuška - Větrný podzim

Jaroslav Panuška
Větrný podzim

Id: 138301

olej/plátno, rozměr 76 x 105 cm, signováno vpravo dole, poškozený rám, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:
11 000

68 000

Detail

Příhozy: 68

Emil Filla - Kubistické zátiší s kytarou

Emil Filla
Kubistické zátiší s kytarou

Id: 139001

suchá jehla/papír, velikost tisku 23 x 14,5 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

68 000

Detail

Příhozy: 67

Otakar Lebeda - Cesta pod kopcem

Otakar Lebeda
Cesta pod kopcem

Id: 141402

olej/plátno/podloženo kartonem rozměr 25 x 38 cm, nesignováno, zaskleno, rámováno, bude přiložen posudek PhDr. Michaela Zachaře

Vyvolávací cena:
8 000

62 000

Detail

Příhozy: 57

Jaroslav Panuška - Chrást u Plzně

Jaroslav Panuška
Chrást u Plzně

Id: 139916

olej/karton, rozměr 49 x 64 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, dekorativně adjustováno

Vyvolávací cena:
7 000

56 000

Detail

Příhozy: 61

Karel Souček (Bor) - Květen 1945

Karel Souček (Bor)
Květen 1945

Id: 139901

olej/plátno, rozměr 178 x 150 cm, celkový rozměr s autorskou lištou 187 x 156 cm, signováno vlevo dole, datováno 79, olištováno

Vyvolávací cena:
40 000

53 000

Detail

Antonín Hudeček - Zimní odpoledne

Antonín Hudeček
Zimní odpoledne

Id: 141506

olej/karton, rozměr 27,5 x 36,5 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, obraz v původním stavu

Vyvolávací cena:

53 000

Detail

Příhozy: 89

Vladimír Boudník - Stopy materiálu

Vladimír Boudník
Stopy materiálu

Id: 140801

lept/papír, rozměr tisku 14,5 x 24,5 cm, signováno uprostřed dole, datováno 1960, zaskleno, původní rámování

Vyvolávací cena:

51 000

Detail

Vilma Vrbová - Kotrbová - Děvčátko

Vilma Vrbová - Kotrbová
Děvčátko

Id: 139903

olej/plátno, rozměr 60 x 49 cm, signováno vpravo nahoře, dekorativně adjustováno

Vyvolávací cena:

50 000

Detail

Příhozy: 64

František Kaván - Pohled do kraje

František Kaván
Pohled do kraje

Id: 142501

olej/karton, rozměr 40 x 53 cm, signováno vlevo dole s dedikací, na zadní straně potvrzení F. Kavána, zaskleno, lehce poškozený rám, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:
10 000

48 000

Detail

Nikola Mašić - Konvolut tří kusů

Nikola Mašić
Konvolut tří kusů

Id: 140409

olejomalba/dřevo, 1) rozměr 14 x 20 cm, nesignováno; 2) rozměr 22 x 31 cm, nesignováno; 3) rozměr 23 x 31, signováno vlevo dole, poškozené rámy, lehce poškozená malba, získáno z rodiny autora

Vyvolávací cena:

47 000

Detail