Aukce XLVI./2018
Zdeněk Hajný
Spící sad
Id: 137301
olej/plátno, rozměr 40 x 60 cm, signováno vpravo dole, datováno 77, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
71 055 Kč
Příhozy: 81
Jan Trampota
Vesnice pod rozkvetlým stromem
Id: 139908
olej/karton, rozměr 49,5 x 69 cm, signováno uprostřed dole, datováno 23, na zadní straně výstavní razítko Mánes z roku 1925, oděrky na rámu, původní stav, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
7 000 Kč
69 500 Kč
Příhozy: 73
Jaroslav Panuška
Větrný podzim
Id: 138301
olej/plátno, rozměr 76 x 105 cm, signováno vpravo dole, poškozený rám, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
11 000 Kč
68 000 Kč
Příhozy: 68
Emil Filla
Kubistické zátiší s kytarou
Id: 139001
suchá jehla/papír, velikost tisku 23 x 14,5 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
68 000 Kč
Příhozy: 67
Otakar Lebeda
Cesta pod kopcem
Id: 141402
olej/plátno/podloženo kartonem rozměr 25 x 38 cm, nesignováno, zaskleno, rámováno, bude přiložen posudek PhDr. Michaela Zachaře
Vyvolávací cena:
8 000 Kč
62 000 Kč
Příhozy: 57
Jaroslav Panuška
Chrást u Plzně
Id: 139916
olej/karton, rozměr 49 x 64 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, dekorativně adjustováno
Vyvolávací cena:
7 000 Kč
56 000 Kč
Příhozy: 61
Karel Souček (Bor)
Květen 1945
Id: 139901
olej/plátno, rozměr 178 x 150 cm, celkový rozměr s autorskou lištou 187 x 156 cm, signováno vlevo dole, datováno 79, olištováno
Vyvolávací cena:
40 000 Kč
53 000 Kč
Antonín Hudeček
Zimní odpoledne
Id: 141506
olej/karton, rozměr 27,5 x 36,5 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, obraz v původním stavu
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
53 000 Kč
Příhozy: 89
Vilma Vrbová - Kotrbová
Děvčátko
Id: 139903
olej/plátno, rozměr 60 x 49 cm, signováno vpravo nahoře, dekorativně adjustováno
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
50 000 Kč
Příhozy: 64
František Kaván
Pohled do kraje
Id: 142501
olej/karton, rozměr 40 x 53 cm, signováno vlevo dole s dedikací, na zadní straně potvrzení F. Kavána, zaskleno, lehce poškozený rám, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
10 000 Kč
48 000 Kč
Nikola Mašić
Konvolut tří kusů
Id: 140409
olejomalba/dřevo, 1) rozměr 14 x 20 cm, nesignováno; 2) rozměr 22 x 31 cm, nesignováno; 3) rozměr 23 x 31, signováno vlevo dole, poškozené rámy, lehce poškozená malba, získáno z rodiny autora
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
47 000 Kč
Josef Hubáček
Korsika
Id: 138802
olej/plátno/dřevo, rozměr 54 x 44 cm, signováno s datací vlevo dole, plátno poškozeno z minulosti nalomením, rámováno, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
46 000 Kč
Příhozy: 61
Václav Březina
Horský motiv
Id: 141401
olej/karton, rozměr 42 x 52 cm, nesignováno, dekorativně adjustováno, oděrky na rámu, bude přiložen posudek PhDr. Michaela Zachaře
Vyvolávací cena:
6 000 Kč
46 000 Kč
Příhozy: 55
Josef Konečný
Šípkový keř v zahradě
Id: 118701
olej/plátno, rozměr 125 x 94 cm, signováno vpravo dole, dekorativně adjustováno, obraz i rám v dobrém stavu viz foto
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
45 000 Kč
Příhozy: 58
František Kaván
Mrazivé ráno
Id: 140501
olej/karton, rozměr 39,5 x 50 cm, signováno vlevo dole s dedikací, oděrky na rámu, obraz v původním dobrém stavu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
8 000 Kč
44 000 Kč
Příhozy: 52