Čas na serveru 04:13:51

Aukce XLVI./2018

František Drtikol - Kameny v lese

František Drtikol
Kameny v lese

Id: 137001

olej/překližka, rozměr 32 x 42 cm, signováno vpravo dole, datováno, novodobě rámováno

Vyvolávací cena:

25 500

Detail

Augustin Němejc - Posezení

Augustin Němejc
Posezení

Id: 137706

kolorovaná kresba/papír, rozměr 17 x 20 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, poškozený rám, zaprášeno pod sklem

Vyvolávací cena:
800

Detail

Josef  Svoboda - V březovém háji

Josef Svoboda
V březovém háji

Id: 138808

olej/plátno, rozměr 66 x 96 cm, signováno vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

9 500

Detail

  Neznačeno - Muž v plášti

Neznačeno
Muž v plášti

Id: 137701

olej/plátno, rozměr 34,5 x 28 cm, 18. století, oděrky na rámu, v minulosti restaurováno

Vyvolávací cena:
1 200

6 000

Detail

František  Foltýn - Podkarpatská Rus

František Foltýn
Podkarpatská Rus

Id: 137901

olej/karton, rozměr 50 x 70 cm, signováno vpravo dole, datováno 22 s dedikací, zaskleno, oděrky na rámu, konzultováno a pravost potvrzena Prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, CSc., přiložen písemný posudek Prof. PhDr. Tomáše Vlčka, CSc.

Vyvolávací cena:
70 000

225 000

Detail

Příhozy: 48

Zdeněk Burian - Do posledního muže

Zdeněk Burian
Do posledního muže

Id: 136801

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 18 x 22,5 cm, signováno vlevo dole, ilustrace k povídce v časopisu Svět, původní pasparta, zaskleno

Vyvolávací cena:

23 100

Detail

Jiří Valenta - Zátiší 1979

Jiří Valenta
Zátiší 1979

Id: 137717

olej/plátno, rozměr 20 x 28 cm, nesignováno, značeno a popsáno na zadní straně, pochází z pozůstalosti autora, zakázkový rám

Vyvolávací cena:

26 000

Detail

Roman Havelka - Pohled do krajiny

Roman Havelka
Pohled do krajiny

Id: 136901

olej/karton, rozměr 37 x 53 cm, signováno vlevo dole, datováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

13 500

Detail

  Autor neurčen - Průhled lesem

Průhled lesem

Id: 137702

olej/karton, rozměr 36 x 27 cm, signováno vlevo dole, motiv podle J. Mařáka, na zadní straně značka sbírky původu (Dolínova sb.), oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
1 200

6 000

Detail

Josef Konečný - Šípkový keř v zahradě

Josef Konečný
Šípkový keř v zahradě

Id: 118701

olej/plátno, rozměr 125 x 94 cm, signováno vpravo dole, dekorativně adjustováno, obraz i rám v dobrém stavu viz foto

Vyvolávací cena:

45 000

Detail

Příhozy: 58

Václav Radimský - Na sklonku léta

Václav Radimský
Na sklonku léta

Id: 133908

olej/karton, rozměr 69,5 x 96 cm, signováno vpravo dole, dekorativně adjustováno, obraz v původním velmi dobrém stavu, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Naděždou Blažíčkovou-Horovou, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:
60 000

300 000

Detail

Příhozy: 61

Kamil Linhart - Cvičení podle Bonarda

Kamil Linhart
Cvičení podle Bonarda

Id: 138502

malba/papír/sololit, rozměr 60 x 80 cm, nesignováno, popsáno na zadní straně, autorsky olištováno, malba na několika místech poškozena, získáno z pozůstalosti autora

Vyvolávací cena:
3 800

11 000

Detail

Karel Schadt - Březový háj

Karel Schadt
Březový háj

Id: 139101

olej/karton, rozměr 50 x 40 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, poškozený rám

Vyvolávací cena:
3 900

Detail

František Drtikol - Skála v lese

František Drtikol
Skála v lese

Id: 137002

olej/překližka, rozměr 30 x 40 cm, signováno vlevo dole, datováno, novodobě rámováno

Vyvolávací cena:

25 000

Detail

Augustin Němejc - Ve svátečním

Augustin Němejc
Ve svátečním

Id: 137707

Vyvolávací cena:
800

800

Detail