Aukce XLVI./2018
Josef Písecký (Liška)
U sv. Tomáše
Id: 142201
olej/plátno,, rozměr 68 x 43 cm, signováno vlevo dole, datováno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
13 000 Kč
František Jiroudek
Podzimní rybník
Id: 142602
olej/karton, rozměr 50 x 70 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
13 000 Kč
Vincent Plesnivý
Konvolut dvou kusů
Id: 143111
olej/karton, rozměry 64 x 35 cm a 66 x 35 cm, signováno a datováno vpravo dole, poškozené rámy
Vyvolávací cena:
500 Kč
13 000 Kč
Kamil Linhart
Bílá loď v přístavu Pireus
Id: 138503
kombinovaná technika/papír, rozměr 49 x 91 cm, signováno vpravo dole, novodobě rámováno, získáno z pozůstalosti autora
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
12 911 Kč
Jaroslav Hovadík
Strukturální grafika
Id: 139610
strukturální grafika, rozměr ve výřezu 32,5 x 34 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
12 700 Kč
Josef Procházka
Podzim
Id: 137509
olej/karton, rozměr 24,5 x 34,5 cm, signováno vlevo dole, oboustranný obraz, rámováno
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
12 500 Kč
Dora Hitz
Portrét
Id: 143129
olej/plátno, rozměr 50 x 40 cm, signováno vlevo dole, poškozený rám, uvolněné plátno, malba lokálně poškozena
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
12 500 Kč
Co sme si, to sme si ...
Id: 133302
litografie/papír, rozměr ve výřezu 27 x 26,5 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole č. 23/100, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, papír lehce poškozen hnědými tečkami
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
12 024 Kč
Salvador Dalí
V aréně
Id: 141706
litografie/papír, rozměr ve výřezu 39,5 x 57,5 cm, značeno tužkou vpravo dole, vlevo dole číslováno 241/250, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
12 000 Kč
Thomas Theodor Heine
Horské jezero
Id: 137703
olej/karton, rozměr 33,5 x 29,5 cm, signováno vpravo dole, lehce poškozený rám
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
11 500 Kč
Příhozy: 49
František Xaver Naske
Autoportrét s chotí
Id: 141404
olej/karton, rozměr oválu 56 x 43 cm, signováno uprostřed dole, oboustranný obraz, odborně čištěno, rámováno, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
11 500 Kč
Petr Pavlištík
Na schovávanou
Id: 140901
olej/plátno, rozměr 100 x 75 cm, signováno vpravo dole, novodobě rámováno, drobná odřeninka na obraze
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
11 100 Kč
František Cína - Jelínek
Roubenky
Id: 137601
olej/plátno/karton, rozměr 35 x 50 cm, signováno vlevo dole, datováno, volné v rámu, poškozený rám
Vyvolávací cena:
2 200 Kč
11 000 Kč
Kamil Linhart
Cvičení podle Bonarda
Id: 138502
malba/papír/sololit, rozměr 60 x 80 cm, nesignováno, popsáno na zadní straně, autorsky olištováno, malba na několika místech poškozena, získáno z pozůstalosti autora
Vyvolávací cena:
3 800 Kč
11 000 Kč
Konvolut dvou kusů
Id: 141905
papírové reliéfy Thamar a Jákob, velikost každého listu 21 x 14 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole A.T., rok vzniku 1992, volně loženo, nerámováno, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
10 500 Kč