Čas na serveru 19:12:54

Aukce XLVI./2018

Josef Písecký (Liška) - U sv. Tomáše

Josef Písecký (Liška)
U sv. Tomáše

Id: 142201

olej/plátno,, rozměr 68 x 43 cm, signováno vlevo dole, datováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

13 000

Detail

František Jiroudek - Podzimní rybník

František Jiroudek
Podzimní rybník

Id: 142602

olej/karton, rozměr 50 x 70 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

13 000

Detail

Vincent Plesnivý - Konvolut dvou kusů

Vincent Plesnivý
Konvolut dvou kusů

Id: 143111

olej/karton, rozměry 64 x 35 cm a 66 x 35 cm, signováno a datováno vpravo dole, poškozené rámy

Vyvolávací cena:
500

13 000

Detail

Kamil Linhart - Bílá loď v přístavu Pireus

Kamil Linhart
Bílá loď v přístavu Pireus

Id: 138503

kombinovaná technika/papír, rozměr 49 x 91 cm, signováno vpravo dole, novodobě rámováno, získáno z pozůstalosti autora

Vyvolávací cena:

12 911

Detail

Jaroslav Hovadík - Strukturální grafika

Jaroslav Hovadík
Strukturální grafika

Id: 139610

strukturální grafika, rozměr ve výřezu 32,5 x 34 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

12 700

Detail

Josef Procházka - Podzim

Josef Procházka
Podzim

Id: 137509

olej/karton, rozměr 24,5 x 34,5 cm, signováno vlevo dole, oboustranný obraz, rámováno

Vyvolávací cena:

12 500

Detail

Dora Hitz - Portrét

Dora Hitz
Portrét

Id: 143129

olej/plátno, rozměr 50 x 40 cm, signováno vlevo dole, poškozený rám, uvolněné plátno, malba lokálně poškozena

Vyvolávací cena:

12 500

Detail

Co sme si, to sme si ...

Id: 133302

litografie/papír, rozměr ve výřezu 27 x 26,5 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole č. 23/100, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, papír lehce poškozen hnědými tečkami

Vyvolávací cena:

12 024

Detail

Salvador Dalí - V aréně

Salvador Dalí
V aréně

Id: 141706

litografie/papír, rozměr ve výřezu 39,5 x 57,5 cm, značeno tužkou vpravo dole, vlevo dole číslováno 241/250, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

12 000

Detail

Thomas Theodor Heine - Horské jezero

Thomas Theodor Heine
Horské jezero

Id: 137703

olej/karton, rozměr 33,5 x 29,5 cm, signováno vpravo dole, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:
1 200

11 500

Detail

Příhozy: 49

František Xaver Naske - Autoportrét s chotí

František Xaver Naske
Autoportrét s chotí

Id: 141404

olej/karton, rozměr oválu 56 x 43 cm, signováno uprostřed dole, oboustranný obraz, odborně čištěno, rámováno, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

11 500

Detail

Petr Pavlištík - Na schovávanou

Petr Pavlištík
Na schovávanou

Id: 140901

olej/plátno, rozměr 100 x 75 cm, signováno vpravo dole, novodobě rámováno, drobná odřeninka na obraze

Vyvolávací cena:

11 100

Detail

František Cína - Jelínek - Roubenky

František Cína - Jelínek
Roubenky

Id: 137601

olej/plátno/karton, rozměr 35 x 50 cm, signováno vlevo dole, datováno, volné v rámu, poškozený rám

Vyvolávací cena:
2 200

11 000

Detail

Kamil Linhart - Cvičení podle Bonarda

Kamil Linhart
Cvičení podle Bonarda

Id: 138502

malba/papír/sololit, rozměr 60 x 80 cm, nesignováno, popsáno na zadní straně, autorsky olištováno, malba na několika místech poškozena, získáno z pozůstalosti autora

Vyvolávací cena:
3 800

11 000

Detail

Olbram Zoubek - Konvolut dvou kusů

Konvolut dvou kusů

Id: 141905

papírové reliéfy Thamar a Jákob, velikost každého listu 21 x 14 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole A.T., rok vzniku 1992, volně loženo, nerámováno, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:

10 500

Detail