Čas na serveru 23:01:11

Aukce XLVI./2018

Karel Špillar - Sedící akt

Karel Špillar
Sedící akt

Id: 143002

pastel/papír, rozměr ve výřezu 50 x 43,5 cm, signováno monogramem vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

13 500

Detail

Hanuš Schwaiger - Tulák

Hanuš Schwaiger
Tulák

Id: 140405

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 29 x 18 cm, signováno monogramem vlevo dole, datováno, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

13 000

Detail

Stanislav  Sucharda - Vrba

Stanislav Sucharda
Vrba

Id: 141503

kovový reliéf, rozměr s původní adjustací 66,5 x 16,5 cm, signováno

Vyvolávací cena:

13 000

Detail

Ota Bubeníček - U Mladé Vožice

Ota Bubeníček
U Mladé Vožice

Id: 141508

olej/karton, rozměr 16 x 38,5 cm, signováno vlevo dole, dekorativně adjustováno, popsáno na zadní straně

Vyvolávací cena:
2 800

13 000

Detail

Josef Písecký (Liška) - U sv. Tomáše

Josef Písecký (Liška)
U sv. Tomáše

Id: 142201

olej/plátno,, rozměr 68 x 43 cm, signováno vlevo dole, datováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

13 000

Detail

František Jiroudek - Podzimní rybník

František Jiroudek
Podzimní rybník

Id: 142602

olej/karton, rozměr 50 x 70 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

13 000

Detail

Vincent Plesnivý - Konvolut dvou kusů

Vincent Plesnivý
Konvolut dvou kusů

Id: 143111

olej/karton, rozměry 64 x 35 cm a 66 x 35 cm, signováno a datováno vpravo dole, poškozené rámy

Vyvolávací cena:
500

13 000

Detail

Kamil Linhart - Bílá loď v přístavu Pireus

Kamil Linhart
Bílá loď v přístavu Pireus

Id: 138503

kombinovaná technika/papír, rozměr 49 x 91 cm, signováno vpravo dole, novodobě rámováno, získáno z pozůstalosti autora

Vyvolávací cena:

12 911

Detail

Jaroslav Hovadík - Strukturální grafika

Jaroslav Hovadík
Strukturální grafika

Id: 139610

strukturální grafika, rozměr ve výřezu 32,5 x 34 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

12 700

Detail

Josef Procházka - Podzim

Josef Procházka
Podzim

Id: 137509

olej/karton, rozměr 24,5 x 34,5 cm, signováno vlevo dole, oboustranný obraz, rámováno

Vyvolávací cena:

12 500

Detail

Dora Hitz - Portrét

Dora Hitz
Portrét

Id: 143129

olej/plátno, rozměr 50 x 40 cm, signováno vlevo dole, poškozený rám, uvolněné plátno, malba lokálně poškozena

Vyvolávací cena:

12 500

Detail

Co sme si, to sme si ...

Id: 133302

litografie/papír, rozměr ve výřezu 27 x 26,5 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole č. 23/100, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, papír lehce poškozen hnědými tečkami

Vyvolávací cena:

12 024

Detail

Jiří Valenta - Zátiší 1980

Jiří Valenta
Zátiší 1980

Id: 137718

olej/plátno, rozměr 20 x 29 cm, značeno a popsáno na zadní straně, pochází z pozůstalosti autora, zakázkový rám

Vyvolávací cena:

12 000

Detail

Salvador Dalí - V aréně

Salvador Dalí
V aréně

Id: 141706

litografie/papír, rozměr ve výřezu 39,5 x 57,5 cm, značeno tužkou vpravo dole, vlevo dole číslováno 241/250, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

12 000

Detail

Thomas Theodor Heine - Horské jezero

Thomas Theodor Heine
Horské jezero

Id: 137703

olej/karton, rozměr 33,5 x 29,5 cm, signováno vpravo dole, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:
1 200

11 500

Detail

Příhozy: 49