Čas na serveru 14:36:44

Aukce XLVI./2018

Olbram Zoubek - Bezová duše skloněná

Bezová duše skloněná

Id: 141906

papírový reliéf, velikost listu 21 x 14 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole A.T., rok vzniku 1995, volně loženo, nerámováno, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:

4 700

Detail

Oldřich Koníček - V lese

Oldřich Koníček
V lese

Id: 138801

olej/plátno/karton, rozměr 46 x 32 cm, signováno vlevo dole, rámováno, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

4 600

Detail

Rudolf Bém (Vratislav Hlava) - Podzimní píseň

Rudolf Bém (Vratislav Hlava)
Podzimní píseň

Id: 140403

olej/karton, rozměr 34 x 45 cm, signováno vlevo dole, popsáno na zadní straně, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

4 600

Detail

Jozef Holoubek - Malostranské střechy

Jozef Holoubek
Malostranské střechy

Id: 139920

olej/překližka, rozměr 56 x 67,5 cm, signováno vpravo dole, datováno, popraskaný povrch malby, poškozený rám

Vyvolávací cena:
500

4 600

Detail

Theodor Hilšer - Starý rybník

Theodor Hilšer
Starý rybník

Id: 139922

olej/karton, rozměr 51 x 72 cm, signováno vpravo dole s datací, novodobě adjustováno

Vyvolávací cena:

4 600

Detail

Georges Kars - Ovocné zátiší

Georges Kars
Ovocné zátiší

Id: 143128

kresba/papír, rozměr ve výřezu 29,5 cm x 41 cm, singováno vpravo dole, datováno, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
2 800

4 600

Detail

Otakar Číla - Liška

Otakar Číla
Liška

Id: 142102

olej/dřevo, rozměr 21 x 29 cm, nesignováno, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

Detail

László Rajki - Piramis

László Rajki
Piramis

Id: 137508

kovová slitina, rozměr cca 26 x 26 x 16,5 cm, signováno ve spodní části

Vyvolávací cena:

4 460

Detail

Pavol Bán - Konvolut tří kusů

Pavol Bán
Konvolut tří kusů

Id: 132122

tři plastiky hlav, bronz/žula, celková výška od 19,5 do 21 cm, signováno na každé plastice

Vyvolávací cena:

4 400

Detail

Karel Živný - Beskydy Soláň

Karel Živný
Beskydy Soláň

Id: 139604

olej/plátno, rozměr 60 x 80 cm, signováno vlevo dole, datováno, dekorativně adjustováno

Vyvolávací cena:

4 400

Detail

  Autor neurčen - Rybáři

Rybáři

Id: 139613

olej/plátno, rozměr 47 x 36 cm, signováno monogramem vlevo dole, datováno 78, 19. století, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

4 400

Detail

Cyril Bouda - Dívka s kočkou

Cyril Bouda
Dívka s kočkou

Id: 143114

litografie/papír, rozměr tisku 25 x 42,5 cm, signováno v tisku i ručně vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, hnědé tečky na papíru

Vyvolávací cena:
800

4 330

Detail

František Cína - Jelínek - Domky pod skalou

František Cína - Jelínek
Domky pod skalou

Id: 138806

olej/plátno/karton, rozměr 36 x 51 cm, signováno vpravo dole, datováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

4 211

Detail

Jan  Dědina - U krbu

Jan Dědina
U krbu

Id: 139401

olej/dřevo, rozměr 27 x 35 cm, signováno a popsáno vlevo dole, a dále i na zadní straně včetně věnování, poškozený rám

Vyvolávací cena:

4 200

Detail

A. Lískovec - Na pohovce

A. Lískovec
Na pohovce

Id: 139925

olej/plátno, rozměr 61 x 73 cm, signováno A. Lískovec vpravo dole, zaskleno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

4 200

Detail