Aukce XLVI./2018
Bezová duše skloněná
Id: 141906
papírový reliéf, velikost listu 21 x 14 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole A.T., rok vzniku 1995, volně loženo, nerámováno, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
4 700 Kč
Oldřich Koníček
V lese
Id: 138801
olej/plátno/karton, rozměr 46 x 32 cm, signováno vlevo dole, rámováno, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
4 600 Kč
Rudolf Bém (Vratislav Hlava)
Podzimní píseň
Id: 140403
olej/karton, rozměr 34 x 45 cm, signováno vlevo dole, popsáno na zadní straně, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
4 600 Kč
Jozef Holoubek
Malostranské střechy
Id: 139920
olej/překližka, rozměr 56 x 67,5 cm, signováno vpravo dole, datováno, popraskaný povrch malby, poškozený rám
Vyvolávací cena:
500 Kč
4 600 Kč
Theodor Hilšer
Starý rybník
Id: 139922
olej/karton, rozměr 51 x 72 cm, signováno vpravo dole s datací, novodobě adjustováno
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
4 600 Kč
Georges Kars
Ovocné zátiší
Id: 143128
kresba/papír, rozměr ve výřezu 29,5 cm x 41 cm, singováno vpravo dole, datováno, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
4 600 Kč
Otakar Číla
Liška
Id: 142102
olej/dřevo, rozměr 21 x 29 cm, nesignováno, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
4 500 Kč
László Rajki
Piramis
Id: 137508
kovová slitina, rozměr cca 26 x 26 x 16,5 cm, signováno ve spodní části
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
4 460 Kč
Pavol Bán
Konvolut tří kusů
Id: 132122
tři plastiky hlav, bronz/žula, celková výška od 19,5 do 21 cm, signováno na každé plastice
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
4 400 Kč
Karel Živný
Beskydy Soláň
Id: 139604
olej/plátno, rozměr 60 x 80 cm, signováno vlevo dole, datováno, dekorativně adjustováno
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
4 400 Kč
Rybáři
Id: 139613
olej/plátno, rozměr 47 x 36 cm, signováno monogramem vlevo dole, datováno 78, 19. století, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
4 400 Kč
Cyril Bouda
Dívka s kočkou
Id: 143114
litografie/papír, rozměr tisku 25 x 42,5 cm, signováno v tisku i ručně vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, hnědé tečky na papíru
Vyvolávací cena:
800 Kč
4 330 Kč
František Cína - Jelínek
Domky pod skalou
Id: 138806
olej/plátno/karton, rozměr 36 x 51 cm, signováno vpravo dole, datováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
4 211 Kč
Jan Dědina
U krbu
Id: 139401
olej/dřevo, rozměr 27 x 35 cm, signováno a popsáno vlevo dole, a dále i na zadní straně včetně věnování, poškozený rám
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
4 200 Kč
A. Lískovec
Na pohovce
Id: 139925
olej/plátno, rozměr 61 x 73 cm, signováno A. Lískovec vpravo dole, zaskleno, poškozený rám
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
4 200 Kč