Čas na serveru 09:56:31

Aukce XLVI./2018

Eduard Světlík - Akt

Eduard Světlík
Akt

Id: 143107

olej/plátno, rozměr 46 x 28,5 cm, signováno vlevo dole, značně poškozený rám

Vyvolávací cena:
500

1 300

Detail

Oldřich Koníček - Putim

Oldřich Koníček
Putim

Id: 137801

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 20 x 26 cm, signováno vpravo dole, datováno a popsáno, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
1 200

1 200

Detail

Jakub Obrovský - Klečící dívka

Jakub Obrovský
Klečící dívka

Id: 139913

kresba tužkou/papír, rozměr ve výřezu 23 x 19 cm, signováno a datováno vpravo dole, papír lokálně znečištěn, paspartováno, zaskleno, poškozený rám

Vyvolávací cena:
800

1 200

Detail

  Autor neurčen - Lesní koncert

Lesní koncert

Id: 139915

olej/plátno, rozměr 64 x 81 cm, signováno vlevo dole, nerámováno

Vyvolávací cena:

1 200

Detail

  Neznačeno - Tržiště

Neznačeno
Tržiště

Id: 143102

olej/karton, rozměr 33,5 x 24,5 cm, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

1 100

Detail

Augustin Němejc - Posezení

Augustin Němejc
Posezení

Id: 137706

kolorovaná kresba/papír, rozměr 17 x 20 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, poškozený rám, zaprášeno pod sklem

Vyvolávací cena:
800

Detail

Bedřich Veselý - Pražský hrad

Bedřich Veselý
Pražský hrad

Id: 140401

olej/plátno/karton, rozměr malby 23 x 32 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:
500

Detail

František Srp - Kytice

František Srp
Kytice

Id: 143105

olej/karton, rozměr 33 x 28 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
800

Detail

  Neznačeno - Květinové zátiší

Neznačeno
Květinové zátiší

Id: 139910

olej/plátno, rozměr 27,5 x 18 cm, poškozený rám, lokálně poškozená malba

Vyvolávací cena:
500

900

Detail

  Autor neurčen - Kytice

Kytice

Id: 135209

olej/plátno, rozměr 42 x 47 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
600

800

Detail

Augustin Němejc - Ve svátečním

Augustin Němejc
Ve svátečním

Id: 137707

Vyvolávací cena:
800

800

Detail

Marcel Krasický - Pobřeží

Marcel Krasický
Pobřeží

Id: 140402

olej/karton, rozměr 20 x 25 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, oloupaný rám

Vyvolávací cena:
500

700

Detail

Antonín Procházka - Jezdec s koněm

Antonín Procházka
Jezdec s koněm

Id: 143106

lept/papír, rozměr ve výřezu 19 x 20 cm, nesignováno, na zadní straně autorovo razítko, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
500

700

Detail

  Autor neurčen - Opuštěný lom

Opuštěný lom

Id: 137506

olej/karton, rozměr 31 x 61 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
500

600

Detail

Augustin Němejc - Na trakaři

Augustin Němejc
Na trakaři

Id: 137705

kolorovaná kresba/papír, rozměr ve výřezu 12 x 16 cm, signováno vpravo dole, zaprášeno pod sklem, paspartováno, zaskleno, poškozený rám

Vyvolávací cena:
500

600

Detail