Aukce XLVI./2018
Ota Bubeníček
Ze Svratky
Id: 139701
olej/plátno/karton, rozměr 26,5 x 36 cm, signováno vpravo dole, popsáno, signováno a datováno na zadní straně, poškozený dekorativní rám
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
14 500 Kč
Jaroslav Paur
V sevření městem
Id: 142404
olej/lepenka, rozměr ve výřezu 22,5 x 30 cm, signováno vpravo dole, datováno, na zadní straně výstavní číslo, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
14 500 Kč
Gustav Macoun
Zákoutí Starého města
Id: 143001
olej/karton, rozměr 33 x 42 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
14 500 Kč
Nikola Mašić
Starý hudebník
Id: 140411
kresba tužkou/papír, rozměr ve výřezu 40 x 27 cm, signováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, hnědé tečky na papíru, získáno z rodiny autora
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
14 000 Kč
František Jiroudek
Beskydy
Id: 142702
olej/plátno, rozměr 47 x 61,5 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
13 800 Kč
Josef Vaic
Pražské střechy
Id: 143121
olej/karton, rozměr 50 x 39 cm, singováno vpravo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
13 800 Kč
Josef Krejsa
Dostaveníčko
Id: 140001
olej/dřevo, rozměr 19 x 24,5 cm, signováno vlevo dole, lehce poškozený rám, zcela původní stav
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
13 510 Kč
Neznačeno
Při toaletě
Id: 133918
bronzová plastika, celková výška 17 cm, původní stará práce
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
13 500 Kč
Roman Havelka
Pohled do krajiny
Id: 136901
olej/karton, rozměr 37 x 53 cm, signováno vlevo dole, datováno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
13 500 Kč
Marie Čermínová - Toyen
Zasněná
Id: 139504
kolorovaná zinkografie/papír, rozměr ve výřezu 21,5 x 16,5 cm, signováno tužkou vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
13 500 Kč
Georg Gundorff
Přístav
Id: 139601
olej/plátno, rozměr 83 x 110 cm, signováno vpravo dole, lokálně poškozená malba, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
13 500 Kč
Karel Špillar
Sedící akt
Id: 143002
pastel/papír, rozměr ve výřezu 50 x 43,5 cm, signováno monogramem vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
13 500 Kč
Hanuš Schwaiger
Tulák
Id: 140405
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 29 x 18 cm, signováno monogramem vlevo dole, datováno, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
13 000 Kč
Stanislav Sucharda
Vrba
Id: 141503
kovový reliéf, rozměr s původní adjustací 66,5 x 16,5 cm, signováno
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
13 000 Kč
Ota Bubeníček
U Mladé Vožice
Id: 141508
olej/karton, rozměr 16 x 38,5 cm, signováno vlevo dole, dekorativně adjustováno, popsáno na zadní straně
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
13 000 Kč