Čas na serveru 22:15:53

Aukce XLVI./2018

Emil Cimbura - Veritas

Emil Cimbura
Veritas

Id: 139606

kombinovaná technika, rozměr 70 x 50 cm, signováno vpravo dole, datováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

14 900

Detail

Augustin Satra - Na okraji lesa

Augustin Satra
Na okraji lesa

Id: 132904

olej/plátno, rozměr 30 x 40 cm, signováno vlevo dole, lehce poškozený rám, přiložen posudek PhDr. Michaela Zachaře

Vyvolávací cena:

14 500

Detail

Johann Zahnd - Vodní tůň v podvečer

Johann Zahnd
Vodní tůň v podvečer

Id: 138401

olej/plátno, rozměr 60 x 35 cm, signováno vpravo dole, datováno 1909, značně poškozený rám, obraz v dobrém stavu

Vyvolávací cena:

14 500

Detail

Andrej Bělocvětov - Duha

Andrej Bělocvětov
Duha

Id: 139002

kvaš/papír, rozměr ve výřezu 20,5 x 28 cm, signováno vpravo nahoře, paspartováno, zaskleno, rámováno, na zadní straně pozůstalostní razítko

Vyvolávací cena:

14 500

Detail

Ota Bubeníček - Ze Svratky

Ota Bubeníček
Ze Svratky

Id: 139701

olej/plátno/karton, rozměr 26,5 x 36 cm, signováno vpravo dole, popsáno, signováno a datováno na zadní straně, poškozený dekorativní rám

Vyvolávací cena:

14 500

Detail

Jaroslav Paur - V sevření městem

Jaroslav Paur
V sevření městem

Id: 142404

olej/lepenka, rozměr ve výřezu 22,5 x 30 cm, signováno vpravo dole, datováno, na zadní straně výstavní číslo, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

14 500

Detail

Gustav Macoun - Zákoutí Starého města

Gustav Macoun
Zákoutí Starého města

Id: 143001

olej/karton, rozměr 33 x 42 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

14 500

Detail

Nikola Mašić - Starý hudebník

Nikola Mašić
Starý hudebník

Id: 140411

kresba tužkou/papír, rozměr ve výřezu 40 x 27 cm, signováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, hnědé tečky na papíru, získáno z rodiny autora

Vyvolávací cena:

14 000

Detail

František Jiroudek - Beskydy

František Jiroudek
Beskydy

Id: 142702

olej/plátno, rozměr 47 x 61,5 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

13 800

Detail

Josef Vaic - Pražské střechy

Josef Vaic
Pražské střechy

Id: 143121

olej/karton, rozměr 50 x 39 cm, singováno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

13 800

Detail

Josef Krejsa - Dostaveníčko

Josef Krejsa
Dostaveníčko

Id: 140001

olej/dřevo, rozměr 19 x 24,5 cm, signováno vlevo dole, lehce poškozený rám, zcela původní stav

Vyvolávací cena:

13 510

Detail

  Neznačeno - Při toaletě

Neznačeno
Při toaletě

Id: 133918

bronzová plastika, celková výška 17 cm, původní stará práce

Vyvolávací cena:

13 500

Detail

Roman Havelka - Pohled do krajiny

Roman Havelka
Pohled do krajiny

Id: 136901

olej/karton, rozměr 37 x 53 cm, signováno vlevo dole, datováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

13 500

Detail

Marie Čermínová - Toyen - Zasněná

Marie Čermínová - Toyen
Zasněná

Id: 139504

kolorovaná zinkografie/papír, rozměr ve výřezu 21,5 x 16,5 cm, signováno tužkou vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

13 500

Detail

Georg Gundorff - Přístav

Georg Gundorff
Přístav

Id: 139601

olej/plátno, rozměr 83 x 110 cm, signováno vpravo dole, lokálně poškozená malba, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

13 500

Detail