Čas na serveru 06:13:46

Aukce XLVI./2018

František Ringo Čech - Wimbledonská trojhra

František Ringo Čech
Wimbledonská trojhra

Id: 138001

olej/plátno, rozměr 70 x 80 cm, signováno vpravo nahoře s datací, "Kvitová poráží Federera a Nadala", získáno přímo od autora

Vyvolávací cena:
7 000

31 000

Detail

Andy Warhol - Želva

Andy Warhol
Želva

Id: 139503

litografie/ruční papír, velikost listu 57 x 38 cm, signováno v tisku vpravo dole, vlevo dole č. 43/100, zaskleno, rámováno, provenience soukromá sbírka Dr. Michala Bycka, konzultováno s Dr. Michalem BYCKO,Ph.D., přiloženo potvrzení autenticity Společnosti Andy Warhola Medzilaborce

Vyvolávací cena:

31 000

Detail

Vojtěch  Sedláček - Stavení pod kopcem

Vojtěch Sedláček
Stavení pod kopcem

Id: 141516

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 49 x 67, signováno vpravo dole s datací, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

31 000

Detail

Olbram Zoubek - Nohy Evy (Kilo hlíny)

Nohy Evy (Kilo hlíny)

Id: 133917

reliéf, cín, rozměr 21,5 x 21 cm, signováno na zadní straně, rok vzniku 1985, v soupisu díla vedeno pod číslem 595, jednalo se o zadání výtvarníka Luboše Dostála, který zaslal okruhu českých sochařů-disidentů poštou kilo hlíny, aby vytvořili cokoli podle svého uvážení a O. Zoubek vytvořil z kila hlíny uvedený reliéf, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:

30 500

Detail

Příhozy: 51

  Autor neurčen - Ležící akt

Ležící akt

Id: 135304

olej/karton, rozměr ve výřezu 28,5 x 47 cm, signováno monogramem vpravo nahoře, datováno, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

30 000

Detail

Příhozy: 64

Zdeněk Burian - Duch pohraniční

Zdeněk Burian
Duch pohraniční

Id: 139801

perokresba/papír, rozměr ve výřezu 18,5 x 31 cm, signováno vlevo dole, ilustrace z knihy Duch pohraničí - Z. Grey, str. 112, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:
6 000

30 000

Detail

Ludvík Kuba - Krojované děvče

Ludvík Kuba
Krojované děvče

Id: 139904

olej/plátno/podloženo kartonem, rozměr 34 x 26 cm, malba v okrajích poškozena, signováno vpravo nahoře, poškozený rám, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

29 500

Detail

Bohumír Dvorský - Kytice

Bohumír Dvorský
Kytice

Id: 141511

olej/karton, rozměr 50 x 35 cm, signováno vlevo dole, dekorativně adjustováno, v minulosti odborně čištěno

Vyvolávací cena:
2 800

29 000

Detail

Ota Janeček - Dívka

Dívka

Id: 142103

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 28,5 x 19 cm, signováno vlevo dole, datováno 1985, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

29 000

Detail

Příhozy: 57

Gustav Macoun - Oblaka nad Vysočinou

Gustav Macoun
Oblaka nad Vysočinou

Id: 141413

olej/plátno/karton, rozměr 35 x 50 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

29 000

Detail

Iva Hüttnerová - Na cestě za úplňku

Iva Hüttnerová
Na cestě za úplňku

Id: 137723

olej/sololit, rozměr 28 x 22,5 cm, signováno vlevo dole, datováno 93, rámováno, původní stav

Vyvolávací cena:
1 200

28 851

Detail

Zdeněk Hajný - Souznění

Zdeněk Hajný
Souznění

Id: 137401

olej/plátno, rozměr 30 x 35 cm, signováno vpravo dole, datováno 89, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

27 510

Detail

Jan Rapin - Letní dívka

Jan Rapin
Letní dívka

Id: 141801

olej/plátno, rozměr 60 x 50 cm, signováno vlevo dole, na zadní straně popsáno, datováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

27 000

Detail

Příhozy: 55

Jiří Valenta - Zátiší 1979

Jiří Valenta
Zátiší 1979

Id: 137717

olej/plátno, rozměr 20 x 28 cm, nesignováno, značeno a popsáno na zadní straně, pochází z pozůstalosti autora, zakázkový rám

Vyvolávací cena:

26 000

Detail

Vojtěch  Sedláček - Zima na samotách

Vojtěch Sedláček
Zima na samotách

Id: 138804

tempera/papír, rozměr 39 x 56 cm, signováno vpravo dole, datováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

26 000

Detail