Aukce XLVI./2018
František Ringo Čech
Wimbledonská trojhra
Id: 138001
olej/plátno, rozměr 70 x 80 cm, signováno vpravo nahoře s datací, "Kvitová poráží Federera a Nadala", získáno přímo od autora
Vyvolávací cena:
7 000 Kč
31 000 Kč
Andy Warhol
Želva
Id: 139503
litografie/ruční papír, velikost listu 57 x 38 cm, signováno v tisku vpravo dole, vlevo dole č. 43/100, zaskleno, rámováno, provenience soukromá sbírka Dr. Michala Bycka, konzultováno s Dr. Michalem BYCKO,Ph.D., přiloženo potvrzení autenticity Společnosti Andy Warhola Medzilaborce
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
31 000 Kč
Vojtěch Sedláček
Stavení pod kopcem
Id: 141516
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 49 x 67, signováno vpravo dole s datací, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
31 000 Kč
Nohy Evy (Kilo hlíny)
Id: 133917
reliéf, cín, rozměr 21,5 x 21 cm, signováno na zadní straně, rok vzniku 1985, v soupisu díla vedeno pod číslem 595, jednalo se o zadání výtvarníka Luboše Dostála, který zaslal okruhu českých sochařů-disidentů poštou kilo hlíny, aby vytvořili cokoli podle svého uvážení a O. Zoubek vytvořil z kila hlíny uvedený reliéf, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
30 500 Kč
Příhozy: 51
Ležící akt
Id: 135304
olej/karton, rozměr ve výřezu 28,5 x 47 cm, signováno monogramem vpravo nahoře, datováno, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
30 000 Kč
Příhozy: 64
Zdeněk Burian
Duch pohraniční
Id: 139801
perokresba/papír, rozměr ve výřezu 18,5 x 31 cm, signováno vlevo dole, ilustrace z knihy Duch pohraničí - Z. Grey, str. 112, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
6 000 Kč
30 000 Kč
Ludvík Kuba
Krojované děvče
Id: 139904
olej/plátno/podloženo kartonem, rozměr 34 x 26 cm, malba v okrajích poškozena, signováno vpravo nahoře, poškozený rám, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
29 500 Kč
Bohumír Dvorský
Kytice
Id: 141511
olej/karton, rozměr 50 x 35 cm, signováno vlevo dole, dekorativně adjustováno, v minulosti odborně čištěno
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
29 000 Kč
Dívka
Id: 142103
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 28,5 x 19 cm, signováno vlevo dole, datováno 1985, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
29 000 Kč
Příhozy: 57
Gustav Macoun
Oblaka nad Vysočinou
Id: 141413
olej/plátno/karton, rozměr 35 x 50 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
29 000 Kč
Iva Hüttnerová
Na cestě za úplňku
Id: 137723
olej/sololit, rozměr 28 x 22,5 cm, signováno vlevo dole, datováno 93, rámováno, původní stav
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
28 851 Kč
Zdeněk Hajný
Souznění
Id: 137401
olej/plátno, rozměr 30 x 35 cm, signováno vpravo dole, datováno 89, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
27 510 Kč
Jan Rapin
Letní dívka
Id: 141801
olej/plátno, rozměr 60 x 50 cm, signováno vlevo dole, na zadní straně popsáno, datováno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
27 000 Kč
Příhozy: 55
Jiří Valenta
Zátiší 1979
Id: 137717
olej/plátno, rozměr 20 x 28 cm, nesignováno, značeno a popsáno na zadní straně, pochází z pozůstalosti autora, zakázkový rám
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
26 000 Kč
Vojtěch Sedláček
Zima na samotách
Id: 138804
tempera/papír, rozměr 39 x 56 cm, signováno vpravo dole, datováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
26 000 Kč