Čas na serveru 03:27:51

Aukce XXVII./2016

Alois Tužinský (Tužina) - Cesta

Alois Tužinský (Tužina)
Cesta

Id: 15004

olej/karton, rozměr 35 x 40 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

Detail

Jan  Bauch - Mozart

Jan Bauch
Mozart

Id: 9404

kolorovaná litografie/papír, rozměr ve výřezu 29 x 20 cm, signováno vpravo dole, datováno 55, vlevo dole č. 4, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní stav

Vyvolávací cena:
800

1 200

Detail

Alois Doležal - Odpočinek

Alois Doležal
Odpočinek

Id: 15602

olej/plátno, rozměr 90 x 78 cm, signováno vpravo dole, špatně čitelná poškozená datace, volné plátno, dobré oděrky na malbě i rámu, původní stav

Vyvolávací cena:
1 200

1 200

Detail

František Tavík Šimon - Přání

František Tavík Šimon
Přání

Id: 15703

vlastnoručně psané přání k sňatku, velikost listu 25 x 19 cm, signováno, datováno, na papíře drobné hnědé tečky, zaskleno, rámováno, původní stav

Vyvolávací cena:
1 200

1 200

Detail

František Ženíšek - Studie

František Ženíšek
Studie

Id: 16001

nesignováno, kresba/papír, rozměr ve výřezu 16 x 11,5 cm, paspartováno, rámováno, na podkladovém papíru přípis, pozůstalostní razítko

Vyvolávací cena:
900

1 100

Detail

Vladimír Komárek - Zátiší

Vladimír Komárek
Zátiší

Id: 11804

suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 21,5 x 44,5 cm, signováno uprostřed dole, paspartováno, zaskleno, původní stav

Vyvolávací cena:
500

850

Detail