Aukce XXVII./2016
Alois Tužinský (Tužina)
Cesta
Id: 15004
olej/karton, rozměr 35 x 40 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 500 Kč
Jan Bauch
Mozart
Id: 9404
kolorovaná litografie/papír, rozměr ve výřezu 29 x 20 cm, signováno vpravo dole, datováno 55, vlevo dole č. 4, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní stav
Vyvolávací cena:
800 Kč
1 200 Kč
Alois Doležal
Odpočinek
Id: 15602
olej/plátno, rozměr 90 x 78 cm, signováno vpravo dole, špatně čitelná poškozená datace, volné plátno, dobré oděrky na malbě i rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
1 200 Kč
František Tavík Šimon
Přání
Id: 15703
vlastnoručně psané přání k sňatku, velikost listu 25 x 19 cm, signováno, datováno, na papíře drobné hnědé tečky, zaskleno, rámováno, původní stav
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
1 200 Kč
František Ženíšek
Studie
Id: 16001
nesignováno, kresba/papír, rozměr ve výřezu 16 x 11,5 cm, paspartováno, rámováno, na podkladovém papíru přípis, pozůstalostní razítko
Vyvolávací cena:
900 Kč
1 100 Kč
Vladimír Komárek
Zátiší
Id: 11804
suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 21,5 x 44,5 cm, signováno uprostřed dole, paspartováno, zaskleno, původní stav
Vyvolávací cena:
500 Kč
850 Kč