Aukce XXVII./2016
Jan Kristofori
Nebeská brána
Id: 10502
strukturální malba/sololit , rozměr 30 x 29 cm, signováno vpravo dole, datováno 91, oděrky na rámu, autorsky rámováno, původní stav
Vyvolávací cena:
6 000 Kč
13 500 Kč
Josef Čapek
Stavba sněhuláka
Id: 12504
ofset, velikost tisku 26 x 34 cm, signováno vlevo dole, datováno 1929, zaskleno, rámováno, původní stav
Vyvolávací cena:
500 Kč
13 499 Kč
Antonín Hudeček
Zimní říčka
Id: 9704
olej/dřevo, rozměr 21,5 x 20,5 cm, signováno vpravo dole, drobné oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
13 000 Kč
Salvador Dalí
Atavistické pozůstatky deště
Id: 14301
litografie/ruční papír, velikost tisku 46,5 x 38 cm, signováno v kameni vpravo dole, vlevo dole číslováno, volně loženo, nerámováno
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
13 000 Kč
Sklizeň
Id: 13704
olej/sololit, rozměr 49,5 x 65 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
12 500 Kč
Max Švabinský
Motýl
Id: 9601
akvarel/papír, rozměr ve výřezu 31,5 x 23 cm, signováno vpravo dole, datováno 2/7/44, paspartováno, nerámováno, volně loženo, věnování na zadní straně
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
12 000 Kč
Z. Moravec
Pohled do krajiny
Id: 14514
olej/sololit, rozměr 39,5 x 65 cm, signováno vlevo dole, datováno 04, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
500 Kč
12 000 Kč
Příhozy: 60
Jan Smetana
Tři grácie
Id: 15001
olej/plátno, rozměr 60 x 80 cm, signováno vlevo dole, datováno 80, lehce volné v rámu, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
12 000 Kč
12 000 Kč
Vladimír Jan Hnízdo
Tvary a barvy hlavy
Id: 7801
olej/dřevo, rozměr 30,6 x 22,5 cm, signováno vpravo dole, autorsky rámováno, vše ve výborném stavu
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
11 500 Kč
Václav Soušek
Na cestě
Id: 14201
olej/plátno/karton, rozměr 29,5 x 39,5 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
500 Kč
11 500 Kč
Příhozy: 59
Eva
Id: 15204
reliéf, cín/zlato, rozměr 35 x 12 cm, signováno na zadní straně, původní stav
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
11 500 Kč
Václav Malý
Rozkvetlý keř
Id: 10301
olej/karton, rozměr 22,5 x 32 cm, signováno vpravo nahoře, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
2 200 Kč
11 000 Kč
Jan Znoj
Na lovu
Id: 13804
pálená hlína, celková výška 27 cm, signováno na podstavci, datováno, původní dobrý stav
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
11 000 Kč
Otakar Hůrka
Borovice
Id: 15201
olej/plátno, rozměr 93,5 x 93,5 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
11 000 Kč
Bohumír Dvorský
Pohled z okna
Id: 15002
olej/sololit, rozměr 43 x 70 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
10 500 Kč