Čas na serveru 22:40:40

Aukce XXVII./2016

Jan Kristofori - Nebeská brána

Jan Kristofori
Nebeská brána

Id: 10502

strukturální malba/sololit , rozměr 30 x 29 cm, signováno vpravo dole, datováno 91, oděrky na rámu, autorsky rámováno, původní stav

Vyvolávací cena:
6 000

13 500

Detail

Josef Čapek - Stavba sněhuláka

Josef Čapek
Stavba sněhuláka

Id: 12504

ofset, velikost tisku 26 x 34 cm, signováno vlevo dole, datováno 1929, zaskleno, rámováno, původní stav

Vyvolávací cena:
500

13 499

Detail

Antonín Hudeček - Zimní říčka

Antonín Hudeček
Zimní říčka

Id: 9704

olej/dřevo, rozměr 21,5 x 20,5 cm, signováno vpravo dole, drobné oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

13 000

Detail

Salvador Dalí - Atavistické pozůstatky deště

Salvador Dalí
Atavistické pozůstatky deště

Id: 14301

litografie/ruční papír, velikost tisku 46,5 x 38 cm, signováno v kameni vpravo dole, vlevo dole číslováno, volně loženo, nerámováno

Vyvolávací cena:

13 000

Detail

  Autor neurčen - Sklizeň

Sklizeň

Id: 13704

olej/sololit, rozměr 49,5 x 65 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:
1 200

12 500

Detail

Max Švabinský - Motýl

Max Švabinský
Motýl

Id: 9601

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 31,5 x 23 cm, signováno vpravo dole, datováno 2/7/44, paspartováno, nerámováno, volně loženo, věnování na zadní straně

Vyvolávací cena:

12 000

Detail

Z. Moravec - Pohled do krajiny

Z. Moravec
Pohled do krajiny

Id: 14514

olej/sololit, rozměr 39,5 x 65 cm, signováno vlevo dole, datováno 04, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:
500

12 000

Detail

Příhozy: 60

Jan  Smetana - Tři grácie

Jan Smetana
Tři grácie

Id: 15001

olej/plátno, rozměr 60 x 80 cm, signováno vlevo dole, datováno 80, lehce volné v rámu, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:
12 000

12 000

Detail

Vladimír Jan Hnízdo - Tvary a barvy hlavy

Vladimír Jan Hnízdo
Tvary a barvy hlavy

Id: 7801

olej/dřevo, rozměr 30,6 x 22,5 cm, signováno vpravo dole, autorsky rámováno, vše ve výborném stavu

Vyvolávací cena:

11 500

Detail

Václav Soušek - Na cestě

Václav Soušek
Na cestě

Id: 14201

olej/plátno/karton, rozměr 29,5 x 39,5 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:
500

11 500

Detail

Příhozy: 59

Olbram Zoubek - Eva

Eva

Id: 15204

reliéf, cín/zlato, rozměr 35 x 12 cm, signováno na zadní straně, původní stav

Vyvolávací cena:

11 500

Detail

Václav Malý - Rozkvetlý keř

Václav Malý
Rozkvetlý keř

Id: 10301

olej/karton, rozměr 22,5 x 32 cm, signováno vpravo nahoře, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:
2 200

11 000

Detail

Jan Znoj - Na lovu

Jan Znoj
Na lovu

Id: 13804

pálená hlína, celková výška 27 cm, signováno na podstavci, datováno, původní dobrý stav

Vyvolávací cena:
1 200

11 000

Detail

Otakar Hůrka - Borovice

Otakar Hůrka
Borovice

Id: 15201

olej/plátno, rozměr 93,5 x 93,5 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

11 000

Detail

Bohumír Dvorský - Pohled z okna

Bohumír Dvorský
Pohled z okna

Id: 15002

olej/sololit, rozměr 43 x 70 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

10 500

Detail