Aukce XXVII./2016
Ladislav Ehrlich
Rybí tržnice
Id: 15702
olej/karton, rozměr 42 x 50 cm, signováno vpravo dole, značné otluky na rámu, obraz v původní stavu
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
6 000 Kč
František Chaun
V pokoji
Id: 14518
olej/plátno, rozměr 66 x 51 cm, signováno vpravo dole, datováno 49, obraz i rám v původním dobrém stavu
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
5 600 Kč
Jaroslav Veris (Zamazal)
Návrh plakátu
Id: 15902
kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 67 x 38 cm, signováno vpravo dole, datováno 1956, vlevo dole popis, paspartováno, zaskleno, oděrky nad rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
5 600 Kč
Luisa Černovická
Z českých luhů
Id: 12603
olej/plátno, rozměr 55 x 65 cm, signováno vpravo dole, obraz i rám v původním dobrém stavu
Vyvolávací cena:
1 400 Kč
5 588 Kč
Raimund Ondráček
Po koupeli
Id: 10101
olej/plátno, rozměr 100 x 80 cm, signováno vpravo dole, novodobě rámováno, obraz v původním dobrém stavu
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
5 580 Kč
Josef Paterna
Moravská vesnička
Id: 10703
olej/karton/překližka, rozměr 66,5 x 97 cm, signováno vpravo dole, dekorativně adjustováno, obraz i rám ve velmi dobrém stavu
Vyvolávací cena:
2 200 Kč
5 555 Kč
František Max
Na Malostranském náměstí
Id: 11701
olej/lepenka, rozměr 43 x 30,5 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, rámováno, vysušený rám
Vyvolávací cena:
2 200 Kč
5 500 Kč
Rudolf Guba
Škuner
Id: 13203
olej/překližka, rozměr 53 x 41 cm, signováno vpravo dole, obraz i rám v dobrém stavu, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
5 500 Kč
Kůň
Id: 14509
patinovaný kov, výška 31 cm, původní stav, drobné oděrky na povrchu
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
5 500 Kč
Salvador Dalí
Nadčasový
Id: 10604
litografie/ruční papír, velikost tisku 32,8 x 47,5 cm, signováno uprostřed dole v kameni, vlevo dole číslováno,nerámováno, volně loženo
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
5 000 Kč
František Tavík Šimon
Zima na saních
Id: 13702
barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 34,5 x 39 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
3 200 Kč
5 000 Kč
K. Jedlička
Jindřichův Hradec
Id: 16203
olej/plátno/karton, rozměr 20 x 52 cm, signováno vlevo dole, datováno 1932, obraz i rám ve výborném stavu
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
5 000 Kč
Luisa Černovická
Kytice
Id: 12602
olej/plátno, rozměr 45 x 30 cm, signováno vpravo dole, volné plátno, lehce poškozený rám, původní stav
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
4 900 Kč
Ivan Sedliský
Dívka z Paříže
Id: 11401
olej/sololit, rozměr 64,5 x 55 cm, signováno vpravo dole, nerámováno, drobné oděrky v malbě, původní stav
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
4 800 Kč
Karel Špillar
Ležící akt
Id: 14515
pastel/papír, rozměr listu 29 x 43 cm, signováno vpravo dole monogramem, list lehce poškozen vodou (?), zaskleno, zničený rám
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
4 700 Kč