Čas na serveru 20:19:43

Aukce XXVII./2016

Ladislav Ehrlich - Rybí tržnice

Ladislav Ehrlich
Rybí tržnice

Id: 15702

olej/karton, rozměr 42 x 50 cm, signováno vpravo dole, značné otluky na rámu, obraz v původní stavu

Vyvolávací cena:

6 000

Detail

František Chaun - V pokoji

František Chaun
V pokoji

Id: 14518

olej/plátno, rozměr 66 x 51 cm, signováno vpravo dole, datováno 49, obraz i rám v původním dobrém stavu

Vyvolávací cena:

5 600

Detail

Jaroslav Veris (Zamazal) - Návrh plakátu

Jaroslav Veris (Zamazal)
Návrh plakátu

Id: 15902

kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 67 x 38 cm, signováno vpravo dole, datováno 1956, vlevo dole popis, paspartováno, zaskleno, oděrky nad rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

5 600

Detail

Luisa Černovická - Z českých luhů

Luisa Černovická
Z českých luhů

Id: 12603

olej/plátno, rozměr 55 x 65 cm, signováno vpravo dole, obraz i rám v původním dobrém stavu

Vyvolávací cena:
1 400

5 588

Detail

Raimund Ondráček - Po koupeli

Raimund Ondráček
Po koupeli

Id: 10101

olej/plátno, rozměr 100 x 80 cm, signováno vpravo dole, novodobě rámováno, obraz v původním dobrém stavu

Vyvolávací cena:

5 580

Detail

Josef Paterna - Moravská vesnička

Josef Paterna
Moravská vesnička

Id: 10703

olej/karton/překližka, rozměr 66,5 x 97 cm, signováno vpravo dole, dekorativně adjustováno, obraz i rám ve velmi dobrém stavu

Vyvolávací cena:
2 200

5 555

Detail

František  Max - Na Malostranském náměstí

František Max
Na Malostranském náměstí

Id: 11701

olej/lepenka, rozměr 43 x 30,5 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, rámováno, vysušený rám

Vyvolávací cena:
2 200

Detail

Rudolf Guba - Škuner

Rudolf Guba
Škuner

Id: 13203

olej/překližka, rozměr 53 x 41 cm, signováno vpravo dole, obraz i rám v dobrém stavu, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:
1 200

Detail

  Autor neurčen - Kůň

Kůň

Id: 14509

patinovaný kov, výška 31 cm, původní stav, drobné oděrky na povrchu

Vyvolávací cena:

Detail

Salvador Dalí - Nadčasový

Salvador Dalí
Nadčasový

Id: 10604

litografie/ruční papír, velikost tisku 32,8 x 47,5 cm, signováno uprostřed dole v kameni, vlevo dole číslováno,nerámováno, volně loženo

Vyvolávací cena:

Detail

František Tavík Šimon - Zima na saních

František Tavík Šimon
Zima na saních

Id: 13702

barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 34,5 x 39 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:
3 200

Detail

K. Jedlička - Jindřichův Hradec

K. Jedlička
Jindřichův Hradec

Id: 16203

olej/plátno/karton, rozměr 20 x 52 cm, signováno vlevo dole, datováno 1932, obraz i rám ve výborném stavu

Vyvolávací cena:
1 200

Detail

Luisa Černovická - Kytice

Luisa Černovická
Kytice

Id: 12602

olej/plátno, rozměr 45 x 30 cm, signováno vpravo dole, volné plátno, lehce poškozený rám, původní stav

Vyvolávací cena:
1 200

4 900

Detail

Ivan Sedliský - Dívka z Paříže

Ivan Sedliský
Dívka z Paříže

Id: 11401

olej/sololit, rozměr 64,5 x 55 cm, signováno vpravo dole, nerámováno, drobné oděrky v malbě, původní stav

Vyvolávací cena:

4 800

Detail

Karel Špillar - Ležící akt

Karel Špillar
Ležící akt

Id: 14515

pastel/papír, rozměr listu 29 x 43 cm, signováno vpravo dole monogramem, list lehce poškozen vodou (?), zaskleno, zničený rám

Vyvolávací cena:

4 700

Detail