Čas na serveru 16:12:49

Aukce XXVII./2016

Jan  Smetana - Vzpomínka na ostrov Bali

Jan Smetana
Vzpomínka na ostrov Bali

Id: 12101

olej/plátno, rozměr 91 x 130 cm, signováno vlevo dole, datováno 67, na zadní straně popis autorem, nerámováno, původní velmi dobrý stav

Vyvolávací cena:
32 000

145 000

Detail

Vilém  Kreibich - Údržba před jízdou

Vilém Kreibich
Údržba před jízdou

Id: 15501

olej/karton, rozměr 60,5 x 48,5 cm, signováno vlevo dole, datováno 17, původní stav, doporučeno čistit, zcela zničený rám

Vyvolávací cena:
18 000

140 000

Detail

František Vobecký - Akt

František Vobecký
Akt

Id: 12103

olej/plátno, rozměr 65 x 46 cm, signováno vlevo dole, popis Paris, datováno 26, obraz publikován v katalogu výstavy, obraz i rám ve výborném stavu

Vyvolávací cena:
35 000

135 500

Detail

Příhozy: 62

Josef Jíra - Barborky a betlém z podzámčí

Josef Jíra
Barborky a betlém z podzámčí

Id: 14502

Vyvolávací cena:
7 500

113 000

Detail

Příhozy: 67

Alexej Vasiljevič Hanzen - Červánky nad útesem

Alexej Vasiljevič Hanzen
Červánky nad útesem

Id: 14521

olej/plátno, rozměr 36,5 x 50 cm, signováno vlevo dole, novodobý rám, obraz ve velmi dobrém stavu, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:
18 000

100 000

Detail

Zdeněk Burian - Setkání bojovníků

Zdeněk Burian
Setkání bojovníků

Id: 12105

kvaš/papír, rozměr ve výřezu 23 x 29,5 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, volně loženo, nerámováno, původní stav

Vyvolávací cena:
7 000

97 000

Detail

Příhozy: 64

Alexander Archipenko - Kráčející voják

Alexander Archipenko
Kráčející voják

Id: 14407

bronzová plastika, výška 51 cm, výška podstavce 2 cm, značeno na zadní straně Archipenko 1917, na přední straně štítek s názvem, jedná se pravděpodobně o pozdější, avšak mimořádně kvalitní odlitek

Vyvolávací cena:
22 000

91 000

Detail

Příhozy: 50

Gustav Sýkora - Rozverná společnost

Gustav Sýkora
Rozverná společnost

Id: 13106

olej/plátno, rozměr 82 x 116 cm, signováno vpravo dole, původní stav, oděrky na rámu, doporučeno čistit, velmi dekorativní adjustace

Vyvolávací cena:
12 000

90 001

Detail

Příhozy: 58

Václav Brožík - Portrét umělcovy choti

Václav Brožík
Portrét umělcovy choti

Id: 14105

nesignováno, olej/plátno, rozměr 58,5 x 38,5 cm, na zadní straně přípis, volné plátno, oděrky v malbě, oděrky na rámu, původní stav, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Naděždou Blažíčkovou-Horovou, jedná se nepochybně o portrét autorovi chotě, styl práce odpovídá V. Brožíkovi

Vyvolávací cena:
13 000

88 000

Detail

Příhozy: 63

Kája Saudek - Hamiro

Kája Saudek
Hamiro

Id: 14510

kombinovaná technika/deska, rozměr 48 x 70 cm, signováno vpravo dole, autorsky rámováno, ojedinělě se vyskytující autorova malba v nabídce trhu, původní stav

Vyvolávací cena:
20 000

85 000

Detail

Příhozy: 64

Jan  Zrzavý - Dvě bárky

Dvě bárky

Id: 15801

kombinovaná technika/papír, velikost kresby 13,5 x 19,5 cm, signováno vlevo dole, datováno 1950, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:
25 000

78 000

Detail

Bohuslav Reynek - Konvolut pěti suchých jehel

Bohuslav Reynek
Konvolut pěti suchých jehel

Id: 12901

suchá jehla/ruční papír, celkový rozměr pasparty 45,5 x 49,5 cm, 4x signováno, 1x nesignováno, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:
14 500

76 000

Detail

Příhozy: 63

Josef Jíra - Procházka na Petříně

Josef Jíra
Procházka na Petříně

Id: 14501

olej/plátno, rozměr 30 x 40 cm, signováno vpravo dole, datováno 2001, obraz i rám v původním dobrém stavu

Vyvolávací cena:

74 000

Detail

Příhozy: 54

Ota Janeček - Madona

Madona

Id: 14508

bronzová figura, výška 31,5 cm, výška podstavce 5 cm, signováno na zadní straně, starší odlitek, pochází z významné sbírky

Vyvolávací cena:
8 000

71 000

Detail

Příhozy: 56

František Xaver Naske - Dívčí poloakt

František Xaver Naske
Dívčí poloakt

Id: 12301

olej/plátno, rozměr 125 x 120 cm, signováno vpravo dole, drobně poškozená malba, poškozený rám, původní stav

Vyvolávací cena:
9 000

63 000

Detail