Čas na serveru 04:25:26

Aukce XXVII./2016

Ludmila Jiřincová - Dítě s míčem

Ludmila Jiřincová
Dítě s míčem

Id: 1502701

litografie/papír, rozměr ve výřezu 20 x 15 cm, signováno vpravo dole, číslováno 11/20, paspartováno, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:
800

4 099

Detail

Josef Drahoňovský - Vinobraní

Josef Drahoňovský
Vinobraní

Id: 10906

glazovaná keramika, velikost 34 x 31 cm, signováno vpravo dole na podstavci, původní stav

Vyvolávací cena:
1 200

3 900

Detail

Pravoslav Kotík - Střechy

Pravoslav Kotík
Střechy

Id: 12403

kolorovaná kresba/papír, rozměr ve výřezu 30 x 28,5 cm, signováno uprostřed dole monogramem, datováno 32, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

3 800

Detail

Josef Štefan Maleček - Národní divadlo

Josef Štefan Maleček
Národní divadlo

Id: 15006

olej/plátno, rozměr 40 x 50 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:
2 200

3 800

Detail

Alois Moravec - Konvolut tří kusů

Alois Moravec
Konvolut tří kusů

Id: 10901

1) U Kdyně, olej/karton, rozměr 31 x 49 cm, signováno vpravo dole, datováno 52, nerámováno volně loženo, mírně poškozeno v rozích; 2) Anemonky, olej/překližka, rozměr 30 x 22,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 64, nerámováno, volně loženo; 3) Neděle, olej/překližka, rozměr 30 x 32 cm, signováno vlevo dole, datováno 66, rámováno, zničený rám

Vyvolávací cena:

3 700

Detail

Karel Havlata - Trosky v zimě

Karel Havlata
Trosky v zimě

Id: 10708

olej/karton, rozměr 34,5 x 49 cm, signováno vpravo dole, obraz i rám v původním stavu, na rámu značné oděrky

Vyvolávací cena:
900

3 700

Detail

Vilém  Plocek - Záchranné čluny

Vilém Plocek
Záchranné čluny

Id: 12203

tempera/překližka, rozměr ve výřezu 46,5 x 84,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 1969, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní stav

Vyvolávací cena:

3 700

Detail

Josef Liesler - Milenci

Josef Liesler
Milenci

Id: 14801

litografie/papír, rozměr ve výřezu 41 x 51 cm, signováno vpravo dole, datováno 84, vlevo dole č. 1/170, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

3 700

Detail

František  Max - Cukrovar v Libáni

František Max
Cukrovar v Libáni

Id: 11402

olej/akryl/lepenka, rozměr 32 x 44 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, rámováno,

Vyvolávací cena:
2 800

3 600

Detail

František Škrabánek - Chaloupka v polích

František Škrabánek
Chaloupka v polích

Id: 12501

olej/karton, rozměr 49 x 64 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

3 600

Detail

Cyril Bouda - Olomouc

Cyril Bouda
Olomouc

Id: 9703

litografie/papír, kolorováno, velikost tisku 31,5 x 42,5 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, původní rámování, původní stav

Vyvolávací cena:

3 300

Detail

Jaroslav Veris (Zamazal) - Zimní chaloupky

Jaroslav Veris (Zamazal)
Zimní chaloupky

Id: 9101

kombinovaná technika/karton, rozměr ve výřezu 31,5 x 43,5 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, nerámováno, volně loženo, původní stav

Vyvolávací cena:
1 200

3 200

Detail

Jan Kotík - Abstraktní figura

Jan Kotík
Abstraktní figura

Id: 10102

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 26,5 x 20 cm, monogram vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

3 100

Detail

Zdeněk Sigmund - Zátiší s bedlami

Zdeněk Sigmund
Zátiší s bedlami

Id: 16202

olej/plátno/podložené kartonem, rozměr ve výřezu 34,5 x 51 cm, signováno vlevo dole, paspartováno, rámováno, původní dobrý stav

Vyvolávací cena:

3 100

Detail

Karel Boháček - Italské stavení

Karel Boháček
Italské stavení

Id: 9701

akvarel/papír, rozměr malby 22 x 30,5 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, rámováno, původní stav

Vyvolávací cena:

Detail