Aukce XXVII./2016
Ludmila Jiřincová
Dítě s míčem
Id: 1502701
litografie/papír, rozměr ve výřezu 20 x 15 cm, signováno vpravo dole, číslováno 11/20, paspartováno, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
800 Kč
4 099 Kč
Josef Drahoňovský
Vinobraní
Id: 10906
glazovaná keramika, velikost 34 x 31 cm, signováno vpravo dole na podstavci, původní stav
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
3 900 Kč
Pravoslav Kotík
Střechy
Id: 12403
kolorovaná kresba/papír, rozměr ve výřezu 30 x 28,5 cm, signováno uprostřed dole monogramem, datováno 32, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
3 800 Kč
Josef Štefan Maleček
Národní divadlo
Id: 15006
olej/plátno, rozměr 40 x 50 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
2 200 Kč
3 800 Kč
Alois Moravec
Konvolut tří kusů
Id: 10901
1) U Kdyně, olej/karton, rozměr 31 x 49 cm, signováno vpravo dole, datováno 52, nerámováno volně loženo, mírně poškozeno v rozích; 2) Anemonky, olej/překližka, rozměr 30 x 22,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 64, nerámováno, volně loženo; 3) Neděle, olej/překližka, rozměr 30 x 32 cm, signováno vlevo dole, datováno 66, rámováno, zničený rám
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
3 700 Kč
Karel Havlata
Trosky v zimě
Id: 10708
olej/karton, rozměr 34,5 x 49 cm, signováno vpravo dole, obraz i rám v původním stavu, na rámu značné oděrky
Vyvolávací cena:
900 Kč
3 700 Kč
Vilém Plocek
Záchranné čluny
Id: 12203
tempera/překližka, rozměr ve výřezu 46,5 x 84,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 1969, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní stav
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
3 700 Kč
Josef Liesler
Milenci
Id: 14801
litografie/papír, rozměr ve výřezu 41 x 51 cm, signováno vpravo dole, datováno 84, vlevo dole č. 1/170, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
3 700 Kč
František Max
Cukrovar v Libáni
Id: 11402
olej/akryl/lepenka, rozměr 32 x 44 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, rámováno,
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
3 600 Kč
František Škrabánek
Chaloupka v polích
Id: 12501
olej/karton, rozměr 49 x 64 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
3 600 Kč
Cyril Bouda
Olomouc
Id: 9703
litografie/papír, kolorováno, velikost tisku 31,5 x 42,5 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, původní rámování, původní stav
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
3 300 Kč
Jaroslav Veris (Zamazal)
Zimní chaloupky
Id: 9101
kombinovaná technika/karton, rozměr ve výřezu 31,5 x 43,5 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, nerámováno, volně loženo, původní stav
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
3 200 Kč
Jan Kotík
Abstraktní figura
Id: 10102
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 26,5 x 20 cm, monogram vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
3 100 Kč
Zdeněk Sigmund
Zátiší s bedlami
Id: 16202
olej/plátno/podložené kartonem, rozměr ve výřezu 34,5 x 51 cm, signováno vlevo dole, paspartováno, rámováno, původní dobrý stav
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
3 100 Kč
Karel Boháček
Italské stavení
Id: 9701
akvarel/papír, rozměr malby 22 x 30,5 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, rámováno, původní stav
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
3 000 Kč