Aukce XXVII./2016
Josef Brož
Cesta za humny
Id: 10706
nesignováno, olej/karton, rozměr 50 x 70 cm, signováno na zadní straně včetně popisu, autorsky rámováno, vše v původním stavu
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
4 600 Kč
František Škrabánek
Bouřkové mraky
Id: 12502
kombinovaná technika/papír, rozměr 49 x 70 cm, signováno vlevo dole, otluky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
800 Kč
4 600 Kč
Max Švabinský
Autoportrét
Id: 14516
litografie/papír, rozměr ve výřezu 23 x 28,5 cm, signováno vpravo dole tužkou, vlevo dole č. 25/40, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní stav
Vyvolávací cena:
500 Kč
4 600 Kč
Lekníny
Id: 10001
olej/plátno/karton, rozměr 56 x 76 cm, signováno vpravo dole, datováno 1948, oděrky na rámu, obraz lehce zašpiněn, původní stav
Vyvolávací cena:
3 800 Kč
4 500 Kč
Rudolf Kremlička
Děvče
Id: 10105
kresba uhlovou tužkou/papír, rozměr 48,5 x 17,5 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
4 400 Kč
Jan Štursa
Stojící akt
Id: 13202
pálená hlína, celková výška 38,5 cm, na spodní straně razítko, drobné poškození na podstavci, původní stav
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
4 400 Kč
Jindřich Veselka
Červená vesnice
Id: 1501408
olej/plátno, rozměr 60 x 80 cm, signováno vpravo dole, datováno 61, dekorativní adjustace, původní stav
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
4 350 Kč
Albín Brunovský
V zrcadle
Id: 9804
barevný lept/papír, velikost tisku 10 x 10 cm, signováno uprostřed dole, nerámováno, volně loženo
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
4 300 Kč
Andrej Bělocvětov
Pohled z pražského bytu matky
Id: 10103
kombinovaná technika/karton, rozměr ve výřezu 29 x 41,5 cm, signováno vpravo dole, datace 78, paspartováno, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
4 300 Kč
Richard Fremund
U Trojského mostu
Id: 1503601
akvarel/papír, rozměr ve výřezu 31,5 x 42,5 cm, signováno vpravo nahoře, datováno 1953, obraz vystaven a publikován v autobiografii Richard Fremund viz str. 86, paspartováno, rámováno, zaskleno, velmi dobrý stav
Vyvolávací cena:
2 700 Kč
4 298 Kč
František Max
Pohled na Prahu
Id: 8004
nesignováno, olej/karton, rozměr ve výřezu 21 x 59,5 cm, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
4 200 Kč
Zdeněk Živný
Večerní nálada
Id: 14513
olej/plátno/sololit, rozměr 39 x 55 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
500 Kč
4 200 Kč
Josef Jelínek
Chaloupky
Id: 13602
olej/karton, rozměr 30 x 38 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
800 Kč
4 101 Kč
Vincenc Beneš
Kytice bramboříků
Id: 9103
akvarel/papír, rozměr ve výřezu 31,5 x 19,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 42, věnování, paspartováno, zaskleno, rámováno, obraz i rám ve výborném stavu
Vyvolávací cena:
1 700 Kč
4 100 Kč
Emanuel Hosperger
Rozbouřené moře
Id: 16201
olej/karton, rozměr 20 x 25 cm, signováno vpravo dole, obraz i rám v perfektním stavu
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
4 100 Kč