Čas na serveru 07:49:49

Aukce XXVII./2016

Josef Brož - Cesta za humny

Josef Brož
Cesta za humny

Id: 10706

nesignováno, olej/karton, rozměr 50 x 70 cm, signováno na zadní straně včetně popisu, autorsky rámováno, vše v původním stavu

Vyvolávací cena:

4 600

Detail

František Škrabánek - Bouřkové mraky

František Škrabánek
Bouřkové mraky

Id: 12502

kombinovaná technika/papír, rozměr 49 x 70 cm, signováno vlevo dole, otluky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:
800

4 600

Detail

Max Švabinský - Autoportrét

Max Švabinský
Autoportrét

Id: 14516

litografie/papír, rozměr ve výřezu 23 x 28,5 cm, signováno vpravo dole tužkou, vlevo dole č. 25/40, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní stav

Vyvolávací cena:
500

4 600

Detail

  Autor neurčen - Lekníny

Lekníny

Id: 10001

olej/plátno/karton, rozměr 56 x 76 cm, signováno vpravo dole, datováno 1948, oděrky na rámu, obraz lehce zašpiněn, původní stav

Vyvolávací cena:
3 800

Detail

Rudolf Kremlička - Děvče

Rudolf Kremlička
Děvče

Id: 10105

kresba uhlovou tužkou/papír, rozměr 48,5 x 17,5 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

4 400

Detail

Jan Štursa - Stojící akt

Jan Štursa
Stojící akt

Id: 13202

pálená hlína, celková výška 38,5 cm, na spodní straně razítko, drobné poškození na podstavci, původní stav

Vyvolávací cena:

4 400

Detail

Jindřich Veselka - Červená vesnice

Jindřich Veselka
Červená vesnice

Id: 1501408

olej/plátno, rozměr 60 x 80 cm, signováno vpravo dole, datováno 61, dekorativní adjustace, původní stav

Vyvolávací cena:

4 350

Detail

Albín Brunovský - V zrcadle

Albín Brunovský
V zrcadle

Id: 9804

barevný lept/papír, velikost tisku 10 x 10 cm, signováno uprostřed dole, nerámováno, volně loženo

Vyvolávací cena:

4 300

Detail

Andrej Bělocvětov - Pohled z pražského bytu matky

Andrej Bělocvětov
Pohled z pražského bytu matky

Id: 10103

kombinovaná technika/karton, rozměr ve výřezu 29 x 41,5 cm, signováno vpravo dole, datace 78, paspartováno, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

4 300

Detail

Richard Fremund - U Trojského mostu

Richard Fremund
U Trojského mostu

Id: 1503601

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 31,5 x 42,5 cm, signováno vpravo nahoře, datováno 1953, obraz vystaven a publikován v autobiografii Richard Fremund viz str. 86, paspartováno, rámováno, zaskleno, velmi dobrý stav

Vyvolávací cena:
2 700

4 298

Detail

František  Max - Pohled na Prahu

František Max
Pohled na Prahu

Id: 8004

nesignováno, olej/karton, rozměr ve výřezu 21 x 59,5 cm, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

4 200

Detail

Zdeněk Živný - Večerní nálada

Zdeněk Živný
Večerní nálada

Id: 14513

olej/plátno/sololit, rozměr 39 x 55 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:
500

4 200

Detail

Josef Jelínek - Chaloupky

Josef Jelínek
Chaloupky

Id: 13602

olej/karton, rozměr 30 x 38 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:
800

4 101

Detail

Vincenc Beneš - Kytice bramboříků

Vincenc Beneš
Kytice bramboříků

Id: 9103

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 31,5 x 19,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 42, věnování, paspartováno, zaskleno, rámováno, obraz i rám ve výborném stavu

Vyvolávací cena:
1 700

4 100

Detail

Emanuel Hosperger - Rozbouřené moře

Emanuel Hosperger
Rozbouřené moře

Id: 16201

olej/karton, rozměr 20 x 25 cm, signováno vpravo dole, obraz i rám v perfektním stavu

Vyvolávací cena:
1 200

4 100

Detail