Aukce XXVII./2016
Raoul Dufy
Věnováno Renoirovi
Id: 9805
barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 27,5 x 20,5 cm, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
3 000 Kč
Pravčická brána
Id: 14520
olej/plátno, rozměr 60 x 89 cm, značeno vlevo dole Malina, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
500 Kč
3 000 Kč
Karel Hoffmann
Květinové zátiší
Id: 13401
olej/plátno, rozměr 65 x 53 cm, signováno vpravo dole, otluky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
2 900 Kč
J. Bossi
Konvolut dvou kusů
Id: 14103
Zima - léto, olej/plátno, rozměr každého 52,5 x 26,5 cm, nepůvodní rámy, oděrky na rámech, lehce poškozeno
Vyvolávací cena:
2 200 Kč
2 900 Kč
František Chaun
Vyšehrad
Id: 14503
olej/karton, rozměr 30 x 24 cm, signováno vlevo dole, datováno 54, na zadní straně přípis, rámováno
Vyvolávací cena:
900 Kč
2 900 Kč
Antonín Brunner
Učenec
Id: 12006
olej/plátno, rozměr 51 x 40 cm, signováno vpravo nahoře, datováno 1919, obraz i rám v původním dobrém stavu
Vyvolávací cena:
2 200 Kč
2 900 Kč
František Pečínka
Starý mlýn
Id: 10904
akvarel/papír, velikost malby 17,5 x 34 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
1 900 Kč
2 800 Kč
Rudolf Hlaváček
Zima na potoce
Id: 10905
olej/plátno/karton, rozměr 24,5 x 32,5 cm, signováno vpravo dole, lehce poškozená malba, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
500 Kč
2 630 Kč
Jaromír Jindra
Podzimní kytice
Id: 16102
tempera/karton, rozměr 64 x 50 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, rámováno, původní stav
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
2 600 Kč
Ivan Sedliský
Praha
Id: 11702
olej/sololit, rozměr 64,5 x 55 cm, signováno vpravo dole, lokálně otřená barva, nerámováno, původní stav
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
2 500 Kč
Alena Čermáková
Květiny
Id: 15603
olej/karton, rozměr 70 x 50 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
2 300 Kč
Karel Souček (Bor)
Ležící akt
Id: 10106
kombinovaná technika/plátno/karton, rozměr 49 x 75 cm, signováno vpravo dole, datováno 79, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
2 200 Kč
Alois Vladislav Vraný
Pohled na Pražský hrad
Id: 14303
olej/plátno, rozměr 50 x 60 cm, signováno vpravo dole, volné v rámu, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
2 200 Kč
Dívka před zrcadlem
Id: 9304
litografie/papír, velikost tisku 46 x 35,5 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, pod sklem lehce zašpiněno, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
800 Kč
2 100 Kč
Jaroslav Hořánek
Příšerka
Id: 12404
kombinovaná technika/tuž/papír, rozměr ve výřezu 21 x 26,5 cm, signováno uprostřed dole, datováno 70, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
2 100 Kč