Čas na serveru 12:14:58

Aukce XXVII./2016

Raoul Dufy - Věnováno Renoirovi

Raoul Dufy
Věnováno Renoirovi

Id: 9805

barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 27,5 x 20,5 cm, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

  Autor neurčen - Pravčická brána

Pravčická brána

Id: 14520

olej/plátno, rozměr 60 x 89 cm, značeno vlevo dole Malina, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:
500

Detail

Karel Hoffmann - Květinové zátiší

Karel Hoffmann
Květinové zátiší

Id: 13401

olej/plátno, rozměr 65 x 53 cm, signováno vpravo dole, otluky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:
2 800

2 900

Detail

J. Bossi - Konvolut dvou kusů

J. Bossi
Konvolut dvou kusů

Id: 14103

Zima - léto, olej/plátno, rozměr každého 52,5 x 26,5 cm, nepůvodní rámy, oděrky na rámech, lehce poškozeno

Vyvolávací cena:
2 200

2 900

Detail

František Chaun - Vyšehrad

František Chaun
Vyšehrad

Id: 14503

olej/karton, rozměr 30 x 24 cm, signováno vlevo dole, datováno 54, na zadní straně přípis, rámováno

Vyvolávací cena:
900

2 900

Detail

Antonín Brunner - Učenec

Antonín Brunner
Učenec

Id: 12006

olej/plátno, rozměr 51 x 40 cm, signováno vpravo nahoře, datováno 1919, obraz i rám v původním dobrém stavu

Vyvolávací cena:
2 200

2 900

Detail

František Pečínka - Starý mlýn

František Pečínka
Starý mlýn

Id: 10904

akvarel/papír, velikost malby 17,5 x 34 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:
1 900

2 800

Detail

Rudolf Hlaváček - Zima na potoce

Rudolf Hlaváček
Zima na potoce

Id: 10905

olej/plátno/karton, rozměr 24,5 x 32,5 cm, signováno vpravo dole, lehce poškozená malba, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:
500

2 630

Detail

Jaromír Jindra - Podzimní kytice

Jaromír Jindra
Podzimní kytice

Id: 16102

tempera/karton, rozměr 64 x 50 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, rámováno, původní stav

Vyvolávací cena:

2 600

Detail

Ivan Sedliský - Praha

Ivan Sedliský
Praha

Id: 11702

olej/sololit, rozměr 64,5 x 55 cm, signováno vpravo dole, lokálně otřená barva, nerámováno, původní stav

Vyvolávací cena:

Detail

Alena Čermáková - Květiny

Alena Čermáková
Květiny

Id: 15603

olej/karton, rozměr 70 x 50 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

2 300

Detail

Karel Souček (Bor) - Ležící akt

Karel Souček (Bor)
Ležící akt

Id: 10106

kombinovaná technika/plátno/karton, rozměr 49 x 75 cm, signováno vpravo dole, datováno 79, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

2 200

Detail

Alois Vladislav Vraný - Pohled na Pražský hrad

Alois Vladislav Vraný
Pohled na Pražský hrad

Id: 14303

olej/plátno, rozměr 50 x 60 cm, signováno vpravo dole, volné v rámu, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

2 200

Detail

  Autor neurčen - Dívka před zrcadlem

Dívka před zrcadlem

Id: 9304

litografie/papír, velikost tisku 46 x 35,5 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, pod sklem lehce zašpiněno, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:
800

2 100

Detail

Jaroslav Hořánek - Příšerka

Jaroslav Hořánek
Příšerka

Id: 12404

kombinovaná technika/tuž/papír, rozměr ve výřezu 21 x 26,5 cm, signováno uprostřed dole, datováno 70, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

2 100

Detail