Aukce XXVII./2016
Josef Jambor
Pohled na klášter
Id: 9602
akvarel/papír, rozměr ve výřezu 18 x 25,5 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
2 200 Kč
10 003 Kč
Zdeněk Burian
Širým světem - exotické nemoce
Id: 12106
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 24,5 x 28,5 cm, signováno monogramem vpravo dole, paspartováno, volně loženo, nerámováno, původní stav
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
10 000 Kč
Vojtěch Tittelbach
Pět postav
Id: 12401
tempera/karton, rozměr ve výřezu 42 x 59 cm, signováno vlevo dole, na zadní straně popis, datace 1959, paspartováno, zaskleno, novodobě rámováno
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
10 000 Kč
František Michl
Čermná
Id: 13502
olej/plátno, rozměr 30 x 81 cm, signováno vpravo dole, původní rám, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
10 000 Kč
Jan Grimm
V kavárně 2
Id: 9702
olej/překližka, rozměr 29 x 40 cm, signováno vpravo dole, datováno 82, autorsky rámováno, volné v rámu, krakeláž v malbě, původní stav
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
9 900 Kč
Václav Boštík
Mlhovina
Id: 9801
suchá jehla/kolorováno pastelem/papír, velikost tisku 17 x 12,5 cm, signováno uprostřed dole, volně loženo, nerámováno, původní stav
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
9 500 Kč
Chlapec na zoborožci
Id: 9901
porcelánová figura Rosenthale, celková výška 23 cm, značeno na podstavci Ferd. Liebermann, intaktní stav
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
9 500 Kč
Jaroslav Veris (Zamazal)
Kompozice
Id: 12003
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 33,5 x 27,5 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, obraz ve výborném stavu
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
9 500 Kč
Červánky nad vodou
Id: 10702
olej/plátno, rozměr 60 x 80 cm, signováno vlevo dole, obraz i rám ve velmi dobrém stavu
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
9 388 Kč
Bohumil Jaroš
Na podzimní cestě
Id: 10401
olej/plátno, rozměr 68 x 88 cm, signováno vlevo dole, otluky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
3 900 Kč
9 000 Kč
Karel Souček (Bor)
Kavárna II.
Id: 11102
nesignováno, olej/plátno, rozměr 60 x 80 cm, novodobě rámováno, původní dobrý stav
Vyvolávací cena:
9 000 Kč
9 000 Kč
František Emler
Sáňkování
Id: 13701
kombinovaná technika/papír, rozměr 59 x 48 cm, signováno vlevo dole, velmi kvalitní autorova práce, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
9 000 Kč
Pod peřinou
Id: 14001
reliéf, cín/zlato, rozměr 15 x 15 cm, signováno na zadní straně, původní stav
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
9 000 Kč
Jaroslav Vožniak
Pocta Polockovi
Id: 9402
lité laky/sololit, rozměr 40 x 50 cm, signováno na zadní straně, datováno 1993, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
8 600 Kč
Zdeněk Burian
Biggles
Id: 14512
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 25 x 19 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
8 500 Kč