Čas na serveru 18:59:00

Aukce XXVII./2016

Josef Jambor - Pohled na klášter

Josef Jambor
Pohled na klášter

Id: 9602

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 18 x 25,5 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:
2 200

10 003

Detail

Zdeněk Burian - Širým světem - exotické nemoce

Zdeněk Burian
Širým světem - exotické nemoce

Id: 12106

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 24,5 x 28,5 cm, signováno monogramem vpravo dole, paspartováno, volně loženo, nerámováno, původní stav

Vyvolávací cena:

10 000

Detail

Vojtěch Tittelbach - Pět postav

Vojtěch Tittelbach
Pět postav

Id: 12401

tempera/karton, rozměr ve výřezu 42 x 59 cm, signováno vlevo dole, na zadní straně popis, datace 1959, paspartováno, zaskleno, novodobě rámováno

Vyvolávací cena:

10 000

Detail

František Michl - Čermná

František Michl
Čermná

Id: 13502

olej/plátno, rozměr 30 x 81 cm, signováno vpravo dole, původní rám, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

10 000

Detail

Jan Grimm - V kavárně 2

Jan Grimm
V kavárně 2

Id: 9702

olej/překližka, rozměr 29 x 40 cm, signováno vpravo dole, datováno 82, autorsky rámováno, volné v rámu, krakeláž v malbě, původní stav

Vyvolávací cena:
2 800

9 900

Detail

Václav Boštík - Mlhovina

Václav Boštík
Mlhovina

Id: 9801

suchá jehla/kolorováno pastelem/papír, velikost tisku 17 x 12,5 cm, signováno uprostřed dole, volně loženo, nerámováno, původní stav

Vyvolávací cena:

9 500

Detail

 - Chlapec na zoborožci

Chlapec na zoborožci

Id: 9901

porcelánová figura Rosenthale, celková výška 23 cm, značeno na podstavci Ferd. Liebermann, intaktní stav

Vyvolávací cena:

9 500

Detail

Jaroslav Veris (Zamazal) - Kompozice

Jaroslav Veris (Zamazal)
Kompozice

Id: 12003

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 33,5 x 27,5 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, obraz ve výborném stavu

Vyvolávací cena:
1 800

9 500

Detail

  Autor neurčen - Červánky nad vodou

Červánky nad vodou

Id: 10702

olej/plátno, rozměr 60 x 80 cm, signováno vlevo dole, obraz i rám ve velmi dobrém stavu

Vyvolávací cena:
1 800

9 388

Detail

Bohumil Jaroš - Na podzimní cestě

Bohumil Jaroš
Na podzimní cestě

Id: 10401

olej/plátno, rozměr 68 x 88 cm, signováno vlevo dole, otluky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:
3 900

9 000

Detail

Karel Souček (Bor) - Kavárna II.

Karel Souček (Bor)
Kavárna II.

Id: 11102

nesignováno, olej/plátno, rozměr 60 x 80 cm, novodobě rámováno, původní dobrý stav

Vyvolávací cena:
9 000

9 000

Detail

František Emler - Sáňkování

František Emler
Sáňkování

Id: 13701

kombinovaná technika/papír, rozměr 59 x 48 cm, signováno vlevo dole, velmi kvalitní autorova práce, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

9 000

Detail

Olbram Zoubek - Pod peřinou

Pod peřinou

Id: 14001

reliéf, cín/zlato, rozměr 15 x 15 cm, signováno na zadní straně, původní stav

Vyvolávací cena:

9 000

Detail

Jaroslav Vožniak - Pocta Polockovi

Jaroslav Vožniak
Pocta Polockovi

Id: 9402

lité laky/sololit, rozměr 40 x 50 cm, signováno na zadní straně, datováno 1993, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:
1 800

8 600

Detail

Zdeněk Burian - Biggles

Zdeněk Burian
Biggles

Id: 14512

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 25 x 19 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail